App Store Google Play

Стартував перший у Дніпрі фестиваль муралів

22.06.2017 08:30
Стартував перший у Дніпрі фестиваль муралів

21 червня у Дніпрі в рамках стратегії розвитку інфраструктури міста розпочався перший фестиваль муралів "DneprMuralFest". У найближчий місяць 10 муралів прикрасять різні райони міста. DneprMuralFest відкрили на місці роботи над фасадом будівлі відомої "Китайської стіни" на ж/м Перемога. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Організатором цього заходу виступає Департамент стратегічного розвитку та інвестицій Дніпровської міської ради. 

"Фестиваль планували з минулого року, підготовка почалася восени 2016 року. Ідея цього проекту полягає у тому, щоб оживити та прикрасити невиразні пейзажі міста", - розповів радник міського голови з питань стратегічного ровитку та інвестицій Максим Кучугура. 

Над муралами працюватимуть 10 команд із різноманітних куточків України. Вуличні художники не тільки створюють яскраві малюнки, а і закладають в них певне посилання. Наприклад, сюжет нового муралу на ж/м Перемога має на меті привернути увагу до захисту природи, на ньому зображений птах, який перебуває на межі вимирання. 

"Ходуличники мають доволі естетичний вигляд. Вони мають довгі червоні лапи і тонкий чорний клюв. Їхнє зображення використовують у всьому світі. Але через забруднення природнього середовища проживання цих птахів, кількість представників цього виду різко зменшується", - розповів автор першого муралу, вуличний художник із Слов'янська Ілья Кудиненко. 

Також він зазначив, що ескіз своєї роботи він створив рік тому і дуже ретельно обирав місце для реалізації свого задуму в Дніпрі. 

Приємно, що до реалізації проекту долучилися представники соціально відповідального бізнесу, а саме: компанія «Stekloplast», енергетичний холдінг «ДТЕК», компанія «Композіт», Будівельний супермаркет «ОЛДІ», і зробили свій внесок у створення нового обличчя міста. 

Завершення муралу на ж/м Перемога планується через 10-14 днів. Окрім нього, активно розпочалася робота над іншими об'єктами, які можна знайти за адресами: 

Запоріжське шосе, 8

ж/м Покровський, 5т

вул. Старокозацька, 44

пр. Мануйлівський, 8

пр. Слобожанський

Отель «Жовтневий» (пл. Шевченка, 4а)

вул. Метробудівська, 13 (ж/м Парус)

Донецьке Шосе, 121

Закрити фестиваль планують фінальною колективною розмальовкою паркану разом із жителями міста на набережній у напрямку ж/м Червоний камінь. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....