App Store Google Play

Стартував перший у Дніпрі фестиваль муралів

22 Червня 08:30
Стартував перший у Дніпрі фестиваль муралів

21 червня у Дніпрі в рамках стратегії розвитку інфраструктури міста розпочався перший фестиваль муралів "DneprMuralFest". У найближчий місяць 10 муралів прикрасять різні райони міста. DneprMuralFest відкрили на місці роботи над фасадом будівлі відомої "Китайської стіни" на ж/м Перемога. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Організатором цього заходу виступає Департамент стратегічного розвитку та інвестицій Дніпровської міської ради. 

"Фестиваль планували з минулого року, підготовка почалася восени 2016 року. Ідея цього проекту полягає у тому, щоб оживити та прикрасити невиразні пейзажі міста", - розповів радник міського голови з питань стратегічного ровитку та інвестицій Максим Кучугура. 

Над муралами працюватимуть 10 команд із різноманітних куточків України. Вуличні художники не тільки створюють яскраві малюнки, а і закладають в них певне посилання. Наприклад, сюжет нового муралу на ж/м Перемога має на меті привернути увагу до захисту природи, на ньому зображений птах, який перебуває на межі вимирання. 

"Ходуличники мають доволі естетичний вигляд. Вони мають довгі червоні лапи і тонкий чорний клюв. Їхнє зображення використовують у всьому світі. Але через забруднення природнього середовища проживання цих птахів, кількість представників цього виду різко зменшується", - розповів автор першого муралу, вуличний художник із Слов'янська Ілья Кудиненко. 

Також він зазначив, що ескіз своєї роботи він створив рік тому і дуже ретельно обирав місце для реалізації свого задуму в Дніпрі. 

Приємно, що до реалізації проекту долучилися представники соціально відповідального бізнесу, а саме: компанія «Stekloplast», енергетичний холдінг «ДТЕК», компанія «Композіт», Будівельний супермаркет «ОЛДІ», і зробили свій внесок у створення нового обличчя міста. 

Завершення муралу на ж/м Перемога планується через 10-14 днів. Окрім нього, активно розпочалася робота над іншими об'єктами, які можна знайти за адресами: 

Запоріжське шосе, 8

ж/м Покровський, 5т

вул. Старокозацька, 44

пр. Мануйлівський, 8

пр. Слобожанський

Отель «Жовтневий» (пл. Шевченка, 4а)

вул. Метробудівська, 13 (ж/м Парус)

Донецьке Шосе, 121

Закрити фестиваль планують фінальною колективною розмальовкою паркану разом із жителями міста на набережній у напрямку ж/м Червоний камінь. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...