App Store Google Play

В ОДА презентували перший мобільний ЦНАП

21 Червня 16:20
В ОДА презентували перший мобільний ЦНАП

Сьогодні, 21 червня, у Дніпропетровській ОДА презентували перший мобільний ЦНАП. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Пілотний проект мобільних ЦНАПів придуманий у Кам’янському. Він являє собою кейс, в якому міститься ноутбук, принтер, сканер, модем та веб-камеру. Такий мобільний ЦНАП дозволить людям з особливими потребами отримувати необхідні довідки та послуги.

Михайло Кравцов, заступник директора департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики Кам'янської міської ради, розповів, що такий мобільний офіс дозволяє обслуговувати всіх людей з особливими проблемами в Кам’янському. За місяць існування такої технології люди, які досить давно не мали можливості отримати адміністративні послуг, отримали необхідні довідки, документи і т.д.

Як повідомила Олена Кулько, представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі, подібна інновація – прорив для всієї України. Незабаром подібні мобільні ЦНАПи з’являться в усіх 34 громадах Дніпропетровщини.

«Кам’янський ЦНАП з самого початку позиціонує себе як ЦНАП, орієнтований на громадян. В своїй роботі ми стикалися з родичами людей з особливими потребами, які казали, що їх близьким необхідно отримати адміністративну послугу, яка пов’язана з паспортами або з чимось іншим, де необхідна особиста присутність», - розповів про передумови та ідею створення мобільного ЦНАПу Михайло Кравцов.

Для того, щоб замовити послугу та візит співробітника ЦНАПу, необхідно зв’язатися з Центром за допомогою телефону або Інтернету, і коли заявка буде оброблена, людину повідомлять про дату та час візиту співробітника.

Тетяна Шаповалова, начальник управління інформаційних технологій

та електронного урядування ДніпроОДА, нагадала про важливість захисту персональних даних і запевнила, що завдяки камерам та мікрофонам усі дані клієнту будуть у безпеці.

Вартість одного кейсу складає близько 35 тисяч гривень. Незабаром такі кейси мають з’явитися в усіх територіальних громадах області.

Нагадаємо, нещодавно на Дніпропетровщині з’явився 55-ий ЦНАП.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...