App Store Google Play

В ОДА презентували перший мобільний ЦНАП

21.06.2017 16:20
В ОДА презентували перший мобільний ЦНАП

Сьогодні, 21 червня, у Дніпропетровській ОДА презентували перший мобільний ЦНАП. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Пілотний проект мобільних ЦНАПів придуманий у Кам’янському. Він являє собою кейс, в якому міститься ноутбук, принтер, сканер, модем та веб-камеру. Такий мобільний ЦНАП дозволить людям з особливими потребами отримувати необхідні довідки та послуги.

Михайло Кравцов, заступник директора департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики Кам'янської міської ради, розповів, що такий мобільний офіс дозволяє обслуговувати всіх людей з особливими проблемами в Кам’янському. За місяць існування такої технології люди, які досить давно не мали можливості отримати адміністративні послуг, отримали необхідні довідки, документи і т.д.

Як повідомила Олена Кулько, представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі, подібна інновація – прорив для всієї України. Незабаром подібні мобільні ЦНАПи з’являться в усіх 34 громадах Дніпропетровщини.

«Кам’янський ЦНАП з самого початку позиціонує себе як ЦНАП, орієнтований на громадян. В своїй роботі ми стикалися з родичами людей з особливими потребами, які казали, що їх близьким необхідно отримати адміністративну послугу, яка пов’язана з паспортами або з чимось іншим, де необхідна особиста присутність», - розповів про передумови та ідею створення мобільного ЦНАПу Михайло Кравцов.

Для того, щоб замовити послугу та візит співробітника ЦНАПу, необхідно зв’язатися з Центром за допомогою телефону або Інтернету, і коли заявка буде оброблена, людину повідомлять про дату та час візиту співробітника.

Тетяна Шаповалова, начальник управління інформаційних технологій

та електронного урядування ДніпроОДА, нагадала про важливість захисту персональних даних і запевнила, що завдяки камерам та мікрофонам усі дані клієнту будуть у безпеці.

Вартість одного кейсу складає близько 35 тисяч гривень. Незабаром такі кейси мають з’явитися в усіх територіальних громадах області.

Нагадаємо, нещодавно на Дніпропетровщині з’явився 55-ий ЦНАП.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...