App Store Google Play

В ОДА презентували перший мобільний ЦНАП

21.06.2017 16:20
В ОДА презентували перший мобільний ЦНАП

Сьогодні, 21 червня, у Дніпропетровській ОДА презентували перший мобільний ЦНАП. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Пілотний проект мобільних ЦНАПів придуманий у Кам’янському. Він являє собою кейс, в якому міститься ноутбук, принтер, сканер, модем та веб-камеру. Такий мобільний ЦНАП дозволить людям з особливими потребами отримувати необхідні довідки та послуги.

Михайло Кравцов, заступник директора департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики Кам'янської міської ради, розповів, що такий мобільний офіс дозволяє обслуговувати всіх людей з особливими проблемами в Кам’янському. За місяць існування такої технології люди, які досить давно не мали можливості отримати адміністративні послуг, отримали необхідні довідки, документи і т.д.

Як повідомила Олена Кулько, представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі, подібна інновація – прорив для всієї України. Незабаром подібні мобільні ЦНАПи з’являться в усіх 34 громадах Дніпропетровщини.

«Кам’янський ЦНАП з самого початку позиціонує себе як ЦНАП, орієнтований на громадян. В своїй роботі ми стикалися з родичами людей з особливими потребами, які казали, що їх близьким необхідно отримати адміністративну послугу, яка пов’язана з паспортами або з чимось іншим, де необхідна особиста присутність», - розповів про передумови та ідею створення мобільного ЦНАПу Михайло Кравцов.

Для того, щоб замовити послугу та візит співробітника ЦНАПу, необхідно зв’язатися з Центром за допомогою телефону або Інтернету, і коли заявка буде оброблена, людину повідомлять про дату та час візиту співробітника.

Тетяна Шаповалова, начальник управління інформаційних технологій

та електронного урядування ДніпроОДА, нагадала про важливість захисту персональних даних і запевнила, що завдяки камерам та мікрофонам усі дані клієнту будуть у безпеці.

Вартість одного кейсу складає близько 35 тисяч гривень. Незабаром такі кейси мають з’явитися в усіх територіальних громадах області.

Нагадаємо, нещодавно на Дніпропетровщині з’явився 55-ий ЦНАП.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...