App Store Google Play

У Покрові покращиться якість питної води для 42 тисяч мешканців

21.06.2017 12:20
У Покрові покращиться якість питної води для 42 тисяч мешканців

У місті Покров Дніпропетровської області реконструюють насосно-фільтрувальну та каналізаційну станції. Після реалізації проектів поліпшиться система водопідготовки, покращиться якість питної води, суттєво скоротяться витрати енергоресурсів, наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Позиція ДніпроОДА – змінювати на краще життя людей в кожному населеному пункті області, незалежно від його розмірів та кількості мешканців. Таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Ми реконструюємо школи й лікарні, створюємо зони відпочинку, лагодимо дороги та будуємо водоводи. Наразі в Покрові реконструюємо одразу кілька об’єктів водоканалу. Вже цьогоріч в оселях городян з’явиться питна вода нової якості», – наголосив Валентин Резніченко.

У Покрові насосно-фільтрувальну станцію за півстоліття її існування ремонтували лише одного разу, каналізаційну – жодного.

«Ми займалися цими питаннями не один рік. Дякуємо команді Валентина Резніченка, що почула нас та виділила кошти на реконструкцію. За цим – здоров’я 42 тисяч покровчан, майбутнє водоканалу та екологічний стан нашого міста», – зазначив міський голова Покрова Олександр Шаповал.

За проектом, на НФС замінять трубопроводи, фільтри та обладнають сучасну дренажну систему. На каналізаційній станції на зміну старим насосам установлять енергоефективні. Процеси на обох об’єктах повністю автоматизують.

Крім того, в будівлях відремонтують покрівлю, замінять вікна, осучаснять фасади.

«Сподіваємося, після реконструкції питна вода в Покрові покращиться. Зараз вона, м’яко кажучи, не дуже. Часом тече брудна, а інколи навіть руда. А хочеться, аби була чиста й безпечна, щоб можна було напитися з крану», – висловила побажання місцева мешканка Світлана Бородіна.

Усі ремонтні роботи мають завершитися до кінця 2017-го.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....