App Store Google Play

У Покрові покращиться якість питної води для 42 тисяч мешканців

21 Червня 12:20
У Покрові покращиться якість питної води для 42 тисяч мешканців

У місті Покров Дніпропетровської області реконструюють насосно-фільтрувальну та каналізаційну станції. Після реалізації проектів поліпшиться система водопідготовки, покращиться якість питної води, суттєво скоротяться витрати енергоресурсів, наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Позиція ДніпроОДА – змінювати на краще життя людей в кожному населеному пункті області, незалежно від його розмірів та кількості мешканців. Таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Ми реконструюємо школи й лікарні, створюємо зони відпочинку, лагодимо дороги та будуємо водоводи. Наразі в Покрові реконструюємо одразу кілька об’єктів водоканалу. Вже цьогоріч в оселях городян з’явиться питна вода нової якості», – наголосив Валентин Резніченко.

У Покрові насосно-фільтрувальну станцію за півстоліття її існування ремонтували лише одного разу, каналізаційну – жодного.

«Ми займалися цими питаннями не один рік. Дякуємо команді Валентина Резніченка, що почула нас та виділила кошти на реконструкцію. За цим – здоров’я 42 тисяч покровчан, майбутнє водоканалу та екологічний стан нашого міста», – зазначив міський голова Покрова Олександр Шаповал.

За проектом, на НФС замінять трубопроводи, фільтри та обладнають сучасну дренажну систему. На каналізаційній станції на зміну старим насосам установлять енергоефективні. Процеси на обох об’єктах повністю автоматизують.

Крім того, в будівлях відремонтують покрівлю, замінять вікна, осучаснять фасади.

«Сподіваємося, після реконструкції питна вода в Покрові покращиться. Зараз вона, м’яко кажучи, не дуже. Часом тече брудна, а інколи навіть руда. А хочеться, аби була чиста й безпечна, щоб можна було напитися з крану», – висловила побажання місцева мешканка Світлана Бородіна.

Усі ремонтні роботи мають завершитися до кінця 2017-го.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...