App Store Google Play

У Покрові покращиться якість питної води для 42 тисяч мешканців

21 Червня 12:20
У Покрові покращиться якість питної води для 42 тисяч мешканців

У місті Покров Дніпропетровської області реконструюють насосно-фільтрувальну та каналізаційну станції. Після реалізації проектів поліпшиться система водопідготовки, покращиться якість питної води, суттєво скоротяться витрати енергоресурсів, наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Позиція ДніпроОДА – змінювати на краще життя людей в кожному населеному пункті області, незалежно від його розмірів та кількості мешканців. Таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Ми реконструюємо школи й лікарні, створюємо зони відпочинку, лагодимо дороги та будуємо водоводи. Наразі в Покрові реконструюємо одразу кілька об’єктів водоканалу. Вже цьогоріч в оселях городян з’явиться питна вода нової якості», – наголосив Валентин Резніченко.

У Покрові насосно-фільтрувальну станцію за півстоліття її існування ремонтували лише одного разу, каналізаційну – жодного.

«Ми займалися цими питаннями не один рік. Дякуємо команді Валентина Резніченка, що почула нас та виділила кошти на реконструкцію. За цим – здоров’я 42 тисяч покровчан, майбутнє водоканалу та екологічний стан нашого міста», – зазначив міський голова Покрова Олександр Шаповал.

За проектом, на НФС замінять трубопроводи, фільтри та обладнають сучасну дренажну систему. На каналізаційній станції на зміну старим насосам установлять енергоефективні. Процеси на обох об’єктах повністю автоматизують.

Крім того, в будівлях відремонтують покрівлю, замінять вікна, осучаснять фасади.

«Сподіваємося, після реконструкції питна вода в Покрові покращиться. Зараз вона, м’яко кажучи, не дуже. Часом тече брудна, а інколи навіть руда. А хочеться, аби була чиста й безпечна, щоб можна було напитися з крану», – висловила побажання місцева мешканка Світлана Бородіна.

Усі ремонтні роботи мають завершитися до кінця 2017-го.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...