App Store Google Play

У Покрові покращиться якість питної води для 42 тисяч мешканців

21.06.2017 12:20
У Покрові покращиться якість питної води для 42 тисяч мешканців

У місті Покров Дніпропетровської області реконструюють насосно-фільтрувальну та каналізаційну станції. Після реалізації проектів поліпшиться система водопідготовки, покращиться якість питної води, суттєво скоротяться витрати енергоресурсів, наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Позиція ДніпроОДА – змінювати на краще життя людей в кожному населеному пункті області, незалежно від його розмірів та кількості мешканців. Таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Ми реконструюємо школи й лікарні, створюємо зони відпочинку, лагодимо дороги та будуємо водоводи. Наразі в Покрові реконструюємо одразу кілька об’єктів водоканалу. Вже цьогоріч в оселях городян з’явиться питна вода нової якості», – наголосив Валентин Резніченко.

У Покрові насосно-фільтрувальну станцію за півстоліття її існування ремонтували лише одного разу, каналізаційну – жодного.

«Ми займалися цими питаннями не один рік. Дякуємо команді Валентина Резніченка, що почула нас та виділила кошти на реконструкцію. За цим – здоров’я 42 тисяч покровчан, майбутнє водоканалу та екологічний стан нашого міста», – зазначив міський голова Покрова Олександр Шаповал.

За проектом, на НФС замінять трубопроводи, фільтри та обладнають сучасну дренажну систему. На каналізаційній станції на зміну старим насосам установлять енергоефективні. Процеси на обох об’єктах повністю автоматизують.

Крім того, в будівлях відремонтують покрівлю, замінять вікна, осучаснять фасади.

«Сподіваємося, після реконструкції питна вода в Покрові покращиться. Зараз вона, м’яко кажучи, не дуже. Часом тече брудна, а інколи навіть руда. А хочеться, аби була чиста й безпечна, щоб можна було напитися з крану», – висловила побажання місцева мешканка Світлана Бородіна.

Усі ремонтні роботи мають завершитися до кінця 2017-го.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...