App Store Google Play

У Дніпрі відсвяткували Всесвітній день біженців

21.06.2017 09:40
У Дніпрі відсвяткували Всесвітній день біженців

Вчора, 20 червня, у Дніпрі до Всесвітнього дня біженців пройшла акція з метою озеленення міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Дніпро вечірній».

Акцію «Посади дерево - озелени своє місто» ініціювало Представництво Агентства ООН у справах біженців за підтримки Дніпровської міської ради та ДніпроОДА. Участь в заході взяло комунальне підприємство «Зеленбуд» Дніпровської міської ради.

Як зазначається, 53 високоякісних саджанця, з яких 25 кленів, стільки ж лип та 3 саджанці горобини посадили в парку на Соборній площі.

«Фахівці нам пояснили, що потрібно купити дорогі, дуже якісні саджанці з бульбою. Це необхідно, щоб  вони прижилися в цю пору року», - розповіла представник із захисту в Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців Ірина Павлик.

Згідно з інформацією, після висадки дерева будуть передані на баланс міста. Фахівці комунального підприємства «Зеленбуд» пообіцяли організаторам, що будуть поливати насадження парку.

Охочих долучитись до озеленення паркової зони виявилося чимало. До акції приєдналися представники об’єднань біженців, внутрішньо переміщених осіб, громадські організації та мешканці міста.

«Ми щасливі, що наша ініціатива отримала такий відгук», - підкреслив радник із програмних питань в Управлінні Верховного комісара ООН Шерзод Заіржанов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...