App Store Google Play

У Дніпрі відсвяткували Всесвітній день біженців

21.06.2017 09:40
У Дніпрі відсвяткували Всесвітній день біженців

Вчора, 20 червня, у Дніпрі до Всесвітнього дня біженців пройшла акція з метою озеленення міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Дніпро вечірній».

Акцію «Посади дерево - озелени своє місто» ініціювало Представництво Агентства ООН у справах біженців за підтримки Дніпровської міської ради та ДніпроОДА. Участь в заході взяло комунальне підприємство «Зеленбуд» Дніпровської міської ради.

Як зазначається, 53 високоякісних саджанця, з яких 25 кленів, стільки ж лип та 3 саджанці горобини посадили в парку на Соборній площі.

«Фахівці нам пояснили, що потрібно купити дорогі, дуже якісні саджанці з бульбою. Це необхідно, щоб  вони прижилися в цю пору року», - розповіла представник із захисту в Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців Ірина Павлик.

Згідно з інформацією, після висадки дерева будуть передані на баланс міста. Фахівці комунального підприємства «Зеленбуд» пообіцяли організаторам, що будуть поливати насадження парку.

Охочих долучитись до озеленення паркової зони виявилося чимало. До акції приєдналися представники об’єднань біженців, внутрішньо переміщених осіб, громадські організації та мешканці міста.

«Ми щасливі, що наша ініціатива отримала такий відгук», - підкреслив радник із програмних питань в Управлінні Верховного комісара ООН Шерзод Заіржанов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...