App Store Google Play

У Дніпрі відкрилась фотовиставка «Діти бійців АТО»

21.06.2017 14:20
У Дніпрі відкрилась фотовиставка «Діти бійців АТО»

Сьогодні, 21 червня, у Дніпрі відкрилась фотовиставка «Діти бійців АТО». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Фотовиставка відкрилась у холі Дніпропетровської ОДА. На світлинах зображені бійці з дітьми, а деякі – навіть з онуками.

Виставку відвідав Георгій Туказаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Він зазначив, що подібні проекти дуже важливі, і цим Дніпро вкотре довів те, що є передовим містом: подібних виставок не створюють навіть у столиці.

Іван Начовний, радник голови ОДА та учасник фотопроекту, розповів, що зроблено було більше тисячі знімків, однак для виставки відібрали лише найвдаліші. За його словами, усі залишилися задоволені участю, адже такі знімки – це дуже зворушливо.

Незабаром відкриється подібна виставка у Музеї АТО. Наступний проект, за словами організаторів, буде спрямований на батьків, чиї діти воювали на Сході.

«Найголовніша ціль фотопроекту – закласти нове бачення подій, які відбуваються у нас в країні, а також дати основу, поліграфічну продукцію для різних свят. Проект з ветеранами був направлений на 8-9 травня, світлини з дітьми – до Дня захисту дітей», - зазначив Іван Начовний.

Роман Зіненко, ветеран та учасник проекту, дуже вдячний як ОДА, так і майстру-фотографу, адже для сім’ї воїна це стало справжнім святом. Родина отримала не тільки заряд позитиву, але і світлини, роздруковані у великому форматі.

Виставка триватиме близько місяця.       

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...