App Store Google Play

У Дніпрі відкрилась фотовиставка «Діти бійців АТО»

21 Червня 14:20
У Дніпрі відкрилась фотовиставка «Діти бійців АТО»

Сьогодні, 21 червня, у Дніпрі відкрилась фотовиставка «Діти бійців АТО». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Фотовиставка відкрилась у холі Дніпропетровської ОДА. На світлинах зображені бійці з дітьми, а деякі – навіть з онуками.

Виставку відвідав Георгій Туказаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Він зазначив, що подібні проекти дуже важливі, і цим Дніпро вкотре довів те, що є передовим містом: подібних виставок не створюють навіть у столиці.

Іван Начовний, радник голови ОДА та учасник фотопроекту, розповів, що зроблено було більше тисячі знімків, однак для виставки відібрали лише найвдаліші. За його словами, усі залишилися задоволені участю, адже такі знімки – це дуже зворушливо.

Незабаром відкриється подібна виставка у Музеї АТО. Наступний проект, за словами організаторів, буде спрямований на батьків, чиї діти воювали на Сході.

«Найголовніша ціль фотопроекту – закласти нове бачення подій, які відбуваються у нас в країні, а також дати основу, поліграфічну продукцію для різних свят. Проект з ветеранами був направлений на 8-9 травня, світлини з дітьми – до Дня захисту дітей», - зазначив Іван Начовний.

Роман Зіненко, ветеран та учасник проекту, дуже вдячний як ОДА, так і майстру-фотографу, адже для сім’ї воїна це стало справжнім святом. Родина отримала не тільки заряд позитиву, але і світлини, роздруковані у великому форматі.

Виставка триватиме близько місяця.       

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...