App Store Google Play

У Дніпрі відкрилась фотовиставка «Діти бійців АТО»

21 Червня 14:20
У Дніпрі відкрилась фотовиставка «Діти бійців АТО»

Сьогодні, 21 червня, у Дніпрі відкрилась фотовиставка «Діти бійців АТО». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Фотовиставка відкрилась у холі Дніпропетровської ОДА. На світлинах зображені бійці з дітьми, а деякі – навіть з онуками.

Виставку відвідав Георгій Туказаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Він зазначив, що подібні проекти дуже важливі, і цим Дніпро вкотре довів те, що є передовим містом: подібних виставок не створюють навіть у столиці.

Іван Начовний, радник голови ОДА та учасник фотопроекту, розповів, що зроблено було більше тисячі знімків, однак для виставки відібрали лише найвдаліші. За його словами, усі залишилися задоволені участю, адже такі знімки – це дуже зворушливо.

Незабаром відкриється подібна виставка у Музеї АТО. Наступний проект, за словами організаторів, буде спрямований на батьків, чиї діти воювали на Сході.

«Найголовніша ціль фотопроекту – закласти нове бачення подій, які відбуваються у нас в країні, а також дати основу, поліграфічну продукцію для різних свят. Проект з ветеранами був направлений на 8-9 травня, світлини з дітьми – до Дня захисту дітей», - зазначив Іван Начовний.

Роман Зіненко, ветеран та учасник проекту, дуже вдячний як ОДА, так і майстру-фотографу, адже для сім’ї воїна це стало справжнім святом. Родина отримала не тільки заряд позитиву, але і світлини, роздруковані у великому форматі.

Виставка триватиме близько місяця.       

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...