App Store Google Play

У Дніпрі внутрішню експозицію Музею АТО побачили вже 50 тисяч відвідувачів

20.06.2017 20:30
У Дніпрі внутрішню експозицію Музею АТО побачили вже 50 тисяч відвідувачів

За п’ять місяців роботи внутрішню експозицію дніпровського Музею АТО відвідали вже 50 тисяч людей. Про це повідомляє Дніпроград, посилаючись на офіційний сайт ДніпроОДА.

За цей час в ньому встигли побувати бійці та їхні родини, волонтери, медики, українські міністри та закордонні делегації.

«Внутрішню експозицію музею відкрили на початку 2017-го. Виставка стала однією з найпопулярніших в Україні - за кілька місяців роботи там провели вже більше тисячі екскурсій», - розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Внутрішня виставка музею, який розповідає про війну на Сході країни, об’єднала дві тисячі експонатів. У першому залі експозиції – боєприпаси, ордени, медінструменти, дитячі малюнки, військова та медична форма, одяг капеланів. У другому – фотографії загиблих героїв та їхні особисті речі: улюблені шахи, книга, листівка до матері, розтрощений кулями телефон.

«Найбільше вражає відвідувачів музею мультимедійна зала, де одразу на чотирьох стінах показують фільм про війну. Так званий «ефект присутності» дозволяє гостям відчути атмосферу та енергетику подій на Сході», - сказав Валентин Резніченко.

Нагадаємо, що внутрішня експозиція Музею знаходиться в Діорамі історичного музею ім. Яворницького на проспекті Дмитра Яворницького, 16. Вхід – з 10:00 до 16:00. На екскурсію можна записатися за номером: (056) 46-34-26.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...