App Store Google Play

У Дніпрі внутрішню експозицію Музею АТО побачили вже 50 тисяч відвідувачів

20.06.2017 20:30
У Дніпрі внутрішню експозицію Музею АТО побачили вже 50 тисяч відвідувачів

За п’ять місяців роботи внутрішню експозицію дніпровського Музею АТО відвідали вже 50 тисяч людей. Про це повідомляє Дніпроград, посилаючись на офіційний сайт ДніпроОДА.

За цей час в ньому встигли побувати бійці та їхні родини, волонтери, медики, українські міністри та закордонні делегації.

«Внутрішню експозицію музею відкрили на початку 2017-го. Виставка стала однією з найпопулярніших в Україні - за кілька місяців роботи там провели вже більше тисячі екскурсій», - розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Внутрішня виставка музею, який розповідає про війну на Сході країни, об’єднала дві тисячі експонатів. У першому залі експозиції – боєприпаси, ордени, медінструменти, дитячі малюнки, військова та медична форма, одяг капеланів. У другому – фотографії загиблих героїв та їхні особисті речі: улюблені шахи, книга, листівка до матері, розтрощений кулями телефон.

«Найбільше вражає відвідувачів музею мультимедійна зала, де одразу на чотирьох стінах показують фільм про війну. Так званий «ефект присутності» дозволяє гостям відчути атмосферу та енергетику подій на Сході», - сказав Валентин Резніченко.

Нагадаємо, що внутрішня експозиція Музею знаходиться в Діорамі історичного музею ім. Яворницького на проспекті Дмитра Яворницького, 16. Вхід – з 10:00 до 16:00. На екскурсію можна записатися за номером: (056) 46-34-26.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...