App Store Google Play

У Дніпрі внутрішню експозицію Музею АТО побачили вже 50 тисяч відвідувачів

20 Червня 20:30
У Дніпрі внутрішню експозицію Музею АТО побачили вже 50 тисяч відвідувачів

За п’ять місяців роботи внутрішню експозицію дніпровського Музею АТО відвідали вже 50 тисяч людей. Про це повідомляє Дніпроград, посилаючись на офіційний сайт ДніпроОДА.

За цей час в ньому встигли побувати бійці та їхні родини, волонтери, медики, українські міністри та закордонні делегації.

«Внутрішню експозицію музею відкрили на початку 2017-го. Виставка стала однією з найпопулярніших в Україні - за кілька місяців роботи там провели вже більше тисячі екскурсій», - розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Внутрішня виставка музею, який розповідає про війну на Сході країни, об’єднала дві тисячі експонатів. У першому залі експозиції – боєприпаси, ордени, медінструменти, дитячі малюнки, військова та медична форма, одяг капеланів. У другому – фотографії загиблих героїв та їхні особисті речі: улюблені шахи, книга, листівка до матері, розтрощений кулями телефон.

«Найбільше вражає відвідувачів музею мультимедійна зала, де одразу на чотирьох стінах показують фільм про війну. Так званий «ефект присутності» дозволяє гостям відчути атмосферу та енергетику подій на Сході», - сказав Валентин Резніченко.

Нагадаємо, що внутрішня експозиція Музею знаходиться в Діорамі історичного музею ім. Яворницького на проспекті Дмитра Яворницького, 16. Вхід – з 10:00 до 16:00. На екскурсію можна записатися за номером: (056) 46-34-26.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...