App Store Google Play

У Дніпрі триває конкурс на бренд міста

20 Червня 13:20
У Дніпрі триває конкурс на бренд міста

8 червня у Дніпрі стартував конкурс на нові бренд та логотип міста. Про подробиці, призовий фонд і етапи конкурсу сьогодні розповіли у медіа-центрі «МОСТ ДНІПРО», передає Дніпроград.

Метою конкурсу є створення та визначення концептуальної ідеї та логотипу міста Дніпра, які будуть спрямовані на формування корпоративної культури міста, просування позитивного іміджу Дніпра в Україні та за кордоном, та використовуватимуться в інформаційно-рекламних заходах, спрямованих на розвиток культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу міста.

Ярослав Ярошенко, керівник напрямку брендингу Агентства розвитку Дніпра, розповів, що будь-хто може подати заявку на участь у конкурсі, залишивши свої контактні дані. Бажаючому будуть вислані матеріали соціологічних досліджень, попередні концепції та інші матеріали, які можуть допомогти у роботі.

Конкурс проводиться у три етапи: перший (8.06 – 23.06) є відбірковий і включає в себе прийом заявок та концептуальних пропозицій; другий (26.06 – 30.06) – це півфінал, відбір оргкомітетом в рамках відкритої бренд-сесії, трьох основних концептуальних ідей (з логотипом включно), а також доопрацювання ідей з урахуванням рекомендацій; третій, заключний етап (03.07 – 07.07) – це онлайн-голосування за одну з трьох ідей-фіналісток.

За словами Макса Ткаченка, засновника космічного інкубатора «Space Hub», космос – це те унікальне, чим наше місто має пишатися, що має стати його яскравою особливістю. У зв’язку з цим «Space Hub» оголошує додаткову премію ідеї, що буде містити в собі космічну тематику. Основною ж винагородою є 40 тисяч гривень переможцю і по три тисячі авторам-фіналістам.

Євген Гостищев, виконавчий директор IT-Dnipro Community, стверджує, що логотип міста має бути впізнаваним, адже нинішній логотип Дніпра дуже важко згадати.

«Наш вибір буде абсолютно неупередженим. На сайті є положення, усі бажаючі можуть з ним ознайомитись. Вибір буде робитися абсолютно неупереджено», - запевнив Ярослав Ярошенко.

До складу оргкомітету конкурсу входить більше десяти осіб, серед них: Іван Ліптуга, директор департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, експерт в галузі брендингу та розвитку територій; Володимир Панченко, директор КП «Агенство розвитку Дніпра» Дніпровської міської ради; Дмитро Волик головний архітектор м. Дніпра та інші.

Детальнішу інформацію, а також правила подачі заявки можна знайти на сайті dda.dp.ua.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...