App Store Google Play

У Дніпрі триває конкурс на бренд міста

20.06.2017 13:20
У Дніпрі триває конкурс на бренд міста

8 червня у Дніпрі стартував конкурс на нові бренд та логотип міста. Про подробиці, призовий фонд і етапи конкурсу сьогодні розповіли у медіа-центрі «МОСТ ДНІПРО», передає Дніпроград.

Метою конкурсу є створення та визначення концептуальної ідеї та логотипу міста Дніпра, які будуть спрямовані на формування корпоративної культури міста, просування позитивного іміджу Дніпра в Україні та за кордоном, та використовуватимуться в інформаційно-рекламних заходах, спрямованих на розвиток культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу міста.

Ярослав Ярошенко, керівник напрямку брендингу Агентства розвитку Дніпра, розповів, що будь-хто може подати заявку на участь у конкурсі, залишивши свої контактні дані. Бажаючому будуть вислані матеріали соціологічних досліджень, попередні концепції та інші матеріали, які можуть допомогти у роботі.

Конкурс проводиться у три етапи: перший (8.06 – 23.06) є відбірковий і включає в себе прийом заявок та концептуальних пропозицій; другий (26.06 – 30.06) – це півфінал, відбір оргкомітетом в рамках відкритої бренд-сесії, трьох основних концептуальних ідей (з логотипом включно), а також доопрацювання ідей з урахуванням рекомендацій; третій, заключний етап (03.07 – 07.07) – це онлайн-голосування за одну з трьох ідей-фіналісток.

За словами Макса Ткаченка, засновника космічного інкубатора «Space Hub», космос – це те унікальне, чим наше місто має пишатися, що має стати його яскравою особливістю. У зв’язку з цим «Space Hub» оголошує додаткову премію ідеї, що буде містити в собі космічну тематику. Основною ж винагородою є 40 тисяч гривень переможцю і по три тисячі авторам-фіналістам.

Євген Гостищев, виконавчий директор IT-Dnipro Community, стверджує, що логотип міста має бути впізнаваним, адже нинішній логотип Дніпра дуже важко згадати.

«Наш вибір буде абсолютно неупередженим. На сайті є положення, усі бажаючі можуть з ним ознайомитись. Вибір буде робитися абсолютно неупереджено», - запевнив Ярослав Ярошенко.

До складу оргкомітету конкурсу входить більше десяти осіб, серед них: Іван Ліптуга, директор департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, експерт в галузі брендингу та розвитку територій; Володимир Панченко, директор КП «Агенство розвитку Дніпра» Дніпровської міської ради; Дмитро Волик головний архітектор м. Дніпра та інші.

Детальнішу інформацію, а також правила подачі заявки можна знайти на сайті dda.dp.ua.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...