App Store Google Play

У Дніпрі любителі мистецтва можуть виграти безкоштовну поїздку на море

20.06.2017 14:40
У Дніпрі любителі мистецтва можуть виграти безкоштовну поїздку на море

Дніпропетровський художній музей започаткував новий проект "Музейний діалог", який був оголошений під час загальноєвропейської акції «Ніч музеїв», а саме 20 травня 2017 року. Про це повідомили на прес-конференції і "Мост-Дніпро" директор художнього музею Тетяна Шапаренко та завідуюча науково-просвітницьким відділом Світлана Безпалько.

Метою проекту є активізація місцевої громади і утвердження музею як майданчика для суспільного діалогу, налагодження комунікації з учасниками та громадою, підвищення освіченості в образотворчому мистецтві.

Протягом року відвідувачі познайомляться з усіма музейними виставками, а також зможуть поспілкуватись з відомими художниками-авторами та кураторами виставкових проектів, відкрити для себе нові імена, дізнатися нові техніки виконання, виявити власну обізнаність і ерудицію.

Учасниками проекту можуть стати мешканці та гості міста Дніпра. Вік та освіта не мають значення, оскільки проект спрямований на широке залучення громади до ознайомлення з мистецькою спадщиною.

"Музейний діалог" діє у трьох напрямках: «Чи знаєте ви що?» - необхідно дати відповіді на питання, що стосуються виставки; «Вдале питання» - поставити питання науковим співробітникам музею по цій виставці; «Кураторська година» - можливість зустрітися з авторами чи кураторами виставки, отримати цікаву інформацію по виставці, роботах та біографії художників. Відвідувачі можуть вибрати будь-який напрямок за власним бажанням. Щотижня в музеї та на інтернет-сторінках відстежуються найбільш повні та цікаві відповіді учасників, а також найбільш вдалі питання.

Відповіді можна залишати в музеї чи на сторінці у Facebook. Проект передбачає відзначення музейними призами найактивніших учасників кожні три місяці.

Головний приз – музейно-мистецька подорож на двох до м. Бердянськ: безкоштовна екскурсія до одного з найвідоміших художніх музеїв країни, безкоштовна екскурсія містом, а також триденне безкоштовне проживання на дві особи в готелі.

Проект триватиме до травня 2018 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...