App Store Google Play

У Дніпрі любителі мистецтва можуть виграти безкоштовну поїздку на море

20.06.2017 14:40
У Дніпрі любителі мистецтва можуть виграти безкоштовну поїздку на море

Дніпропетровський художній музей започаткував новий проект "Музейний діалог", який був оголошений під час загальноєвропейської акції «Ніч музеїв», а саме 20 травня 2017 року. Про це повідомили на прес-конференції і "Мост-Дніпро" директор художнього музею Тетяна Шапаренко та завідуюча науково-просвітницьким відділом Світлана Безпалько.

Метою проекту є активізація місцевої громади і утвердження музею як майданчика для суспільного діалогу, налагодження комунікації з учасниками та громадою, підвищення освіченості в образотворчому мистецтві.

Протягом року відвідувачі познайомляться з усіма музейними виставками, а також зможуть поспілкуватись з відомими художниками-авторами та кураторами виставкових проектів, відкрити для себе нові імена, дізнатися нові техніки виконання, виявити власну обізнаність і ерудицію.

Учасниками проекту можуть стати мешканці та гості міста Дніпра. Вік та освіта не мають значення, оскільки проект спрямований на широке залучення громади до ознайомлення з мистецькою спадщиною.

"Музейний діалог" діє у трьох напрямках: «Чи знаєте ви що?» - необхідно дати відповіді на питання, що стосуються виставки; «Вдале питання» - поставити питання науковим співробітникам музею по цій виставці; «Кураторська година» - можливість зустрітися з авторами чи кураторами виставки, отримати цікаву інформацію по виставці, роботах та біографії художників. Відвідувачі можуть вибрати будь-який напрямок за власним бажанням. Щотижня в музеї та на інтернет-сторінках відстежуються найбільш повні та цікаві відповіді учасників, а також найбільш вдалі питання.

Відповіді можна залишати в музеї чи на сторінці у Facebook. Проект передбачає відзначення музейними призами найактивніших учасників кожні три місяці.

Головний приз – музейно-мистецька подорож на двох до м. Бердянськ: безкоштовна екскурсія до одного з найвідоміших художніх музеїв країни, безкоштовна екскурсія містом, а також триденне безкоштовне проживання на дві особи в готелі.

Проект триватиме до травня 2018 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...