App Store Google Play

У Дніпрі любителі мистецтва можуть виграти безкоштовну поїздку на море

20 Червня 14:40
У Дніпрі любителі мистецтва можуть виграти безкоштовну поїздку на море

Дніпропетровський художній музей започаткував новий проект "Музейний діалог", який був оголошений під час загальноєвропейської акції «Ніч музеїв», а саме 20 травня 2017 року. Про це повідомили на прес-конференції і "Мост-Дніпро" директор художнього музею Тетяна Шапаренко та завідуюча науково-просвітницьким відділом Світлана Безпалько.

Метою проекту є активізація місцевої громади і утвердження музею як майданчика для суспільного діалогу, налагодження комунікації з учасниками та громадою, підвищення освіченості в образотворчому мистецтві.

Протягом року відвідувачі познайомляться з усіма музейними виставками, а також зможуть поспілкуватись з відомими художниками-авторами та кураторами виставкових проектів, відкрити для себе нові імена, дізнатися нові техніки виконання, виявити власну обізнаність і ерудицію.

Учасниками проекту можуть стати мешканці та гості міста Дніпра. Вік та освіта не мають значення, оскільки проект спрямований на широке залучення громади до ознайомлення з мистецькою спадщиною.

"Музейний діалог" діє у трьох напрямках: «Чи знаєте ви що?» - необхідно дати відповіді на питання, що стосуються виставки; «Вдале питання» - поставити питання науковим співробітникам музею по цій виставці; «Кураторська година» - можливість зустрітися з авторами чи кураторами виставки, отримати цікаву інформацію по виставці, роботах та біографії художників. Відвідувачі можуть вибрати будь-який напрямок за власним бажанням. Щотижня в музеї та на інтернет-сторінках відстежуються найбільш повні та цікаві відповіді учасників, а також найбільш вдалі питання.

Відповіді можна залишати в музеї чи на сторінці у Facebook. Проект передбачає відзначення музейними призами найактивніших учасників кожні три місяці.

Головний приз – музейно-мистецька подорож на двох до м. Бердянськ: безкоштовна екскурсія до одного з найвідоміших художніх музеїв країни, безкоштовна екскурсія містом, а також триденне безкоштовне проживання на дві особи в готелі.

Проект триватиме до травня 2018 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...