App Store Google Play

У Дніпрі любителі мистецтва можуть виграти безкоштовну поїздку на море

20 Червня 14:40
У Дніпрі любителі мистецтва можуть виграти безкоштовну поїздку на море

Дніпропетровський художній музей започаткував новий проект "Музейний діалог", який був оголошений під час загальноєвропейської акції «Ніч музеїв», а саме 20 травня 2017 року. Про це повідомили на прес-конференції і "Мост-Дніпро" директор художнього музею Тетяна Шапаренко та завідуюча науково-просвітницьким відділом Світлана Безпалько.

Метою проекту є активізація місцевої громади і утвердження музею як майданчика для суспільного діалогу, налагодження комунікації з учасниками та громадою, підвищення освіченості в образотворчому мистецтві.

Протягом року відвідувачі познайомляться з усіма музейними виставками, а також зможуть поспілкуватись з відомими художниками-авторами та кураторами виставкових проектів, відкрити для себе нові імена, дізнатися нові техніки виконання, виявити власну обізнаність і ерудицію.

Учасниками проекту можуть стати мешканці та гості міста Дніпра. Вік та освіта не мають значення, оскільки проект спрямований на широке залучення громади до ознайомлення з мистецькою спадщиною.

"Музейний діалог" діє у трьох напрямках: «Чи знаєте ви що?» - необхідно дати відповіді на питання, що стосуються виставки; «Вдале питання» - поставити питання науковим співробітникам музею по цій виставці; «Кураторська година» - можливість зустрітися з авторами чи кураторами виставки, отримати цікаву інформацію по виставці, роботах та біографії художників. Відвідувачі можуть вибрати будь-який напрямок за власним бажанням. Щотижня в музеї та на інтернет-сторінках відстежуються найбільш повні та цікаві відповіді учасників, а також найбільш вдалі питання.

Відповіді можна залишати в музеї чи на сторінці у Facebook. Проект передбачає відзначення музейними призами найактивніших учасників кожні три місяці.

Головний приз – музейно-мистецька подорож на двох до м. Бердянськ: безкоштовна екскурсія до одного з найвідоміших художніх музеїв країни, безкоштовна екскурсія містом, а також триденне безкоштовне проживання на дві особи в готелі.

Проект триватиме до травня 2018 року.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...