App Store Google Play

У Дніпрі любителі мистецтва можуть виграти безкоштовну поїздку на море

20.06.2017 14:40
У Дніпрі любителі мистецтва можуть виграти безкоштовну поїздку на море

Дніпропетровський художній музей започаткував новий проект "Музейний діалог", який був оголошений під час загальноєвропейської акції «Ніч музеїв», а саме 20 травня 2017 року. Про це повідомили на прес-конференції і "Мост-Дніпро" директор художнього музею Тетяна Шапаренко та завідуюча науково-просвітницьким відділом Світлана Безпалько.

Метою проекту є активізація місцевої громади і утвердження музею як майданчика для суспільного діалогу, налагодження комунікації з учасниками та громадою, підвищення освіченості в образотворчому мистецтві.

Протягом року відвідувачі познайомляться з усіма музейними виставками, а також зможуть поспілкуватись з відомими художниками-авторами та кураторами виставкових проектів, відкрити для себе нові імена, дізнатися нові техніки виконання, виявити власну обізнаність і ерудицію.

Учасниками проекту можуть стати мешканці та гості міста Дніпра. Вік та освіта не мають значення, оскільки проект спрямований на широке залучення громади до ознайомлення з мистецькою спадщиною.

"Музейний діалог" діє у трьох напрямках: «Чи знаєте ви що?» - необхідно дати відповіді на питання, що стосуються виставки; «Вдале питання» - поставити питання науковим співробітникам музею по цій виставці; «Кураторська година» - можливість зустрітися з авторами чи кураторами виставки, отримати цікаву інформацію по виставці, роботах та біографії художників. Відвідувачі можуть вибрати будь-який напрямок за власним бажанням. Щотижня в музеї та на інтернет-сторінках відстежуються найбільш повні та цікаві відповіді учасників, а також найбільш вдалі питання.

Відповіді можна залишати в музеї чи на сторінці у Facebook. Проект передбачає відзначення музейними призами найактивніших учасників кожні три місяці.

Головний приз – музейно-мистецька подорож на двох до м. Бердянськ: безкоштовна екскурсія до одного з найвідоміших художніх музеїв країни, безкоштовна екскурсія містом, а також триденне безкоштовне проживання на дві особи в готелі.

Проект триватиме до травня 2018 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...