App Store Google Play

У Дніпрі до єдиного реєстру демобілізованих внесли дані про 15 тисяч бійців

20.06.2017 09:40
У Дніпрі до єдиного реєстру демобілізованих внесли дані про 15 тисяч бійців

Вчора, 19 червня, до єдиного реєстру демобілізованих Дніпропетровщини додали інформацію про 15 тисяч ветеранів війни на Сході України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт в ДніпроОДА.

«Створенням єдиного реєстру демобілізованих опікується Центр допомоги учасникам воєнних дій при ДніпроОДА. Це перша в Україні база даних, що систематизує інформацію про бійців. Серед іншого, туди записують питання, з якими боєць звертався до Центру, які пільги він вже отримав, а на які ще має право», - голови ДніпроОДА Валентин Резніченко.

За словами очільника області, реєстр допомагає надавати бійцям всі пільги ще до того, як за ними звертаються. Завдяки СМС-розсилці військові, які є в базі даних, першими дізнаються про нові проекти Центру допомоги.

У реєстрі з’явилася й інформація про дітей учасників війни. Така необхідність існує, аби повідомляти батькам малечі про путівки на оздоровлення, концерти та спортивні змагання.

Центр допомоги ветеранам війни на Сході України та їхнім сім'ям продовжує поповнювати базу даних щодня.

До нього можна звернутися з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00 за адресою: проспект Поля, 1, кабінет 105. Також це можна зробити, зателефонувавши за номером: (056) 742-86-62.

Як зазначається, на захист країни стали близько 25 тисяч чоловіків з Дніпропетровщини, більше 17 тисяч – вже повернулися додому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...