App Store Google Play

У Дніпрі до єдиного реєстру демобілізованих внесли дані про 15 тисяч бійців

20 Червня 09:40
У Дніпрі до єдиного реєстру демобілізованих внесли дані про 15 тисяч бійців

Вчора, 19 червня, до єдиного реєстру демобілізованих Дніпропетровщини додали інформацію про 15 тисяч ветеранів війни на Сході України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт в ДніпроОДА.

«Створенням єдиного реєстру демобілізованих опікується Центр допомоги учасникам воєнних дій при ДніпроОДА. Це перша в Україні база даних, що систематизує інформацію про бійців. Серед іншого, туди записують питання, з якими боєць звертався до Центру, які пільги він вже отримав, а на які ще має право», - голови ДніпроОДА Валентин Резніченко.

За словами очільника області, реєстр допомагає надавати бійцям всі пільги ще до того, як за ними звертаються. Завдяки СМС-розсилці військові, які є в базі даних, першими дізнаються про нові проекти Центру допомоги.

У реєстрі з’явилася й інформація про дітей учасників війни. Така необхідність існує, аби повідомляти батькам малечі про путівки на оздоровлення, концерти та спортивні змагання.

Центр допомоги ветеранам війни на Сході України та їхнім сім'ям продовжує поповнювати базу даних щодня.

До нього можна звернутися з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00 за адресою: проспект Поля, 1, кабінет 105. Також це можна зробити, зателефонувавши за номером: (056) 742-86-62.

Як зазначається, на захист країни стали близько 25 тисяч чоловіків з Дніпропетровщини, більше 17 тисяч – вже повернулися додому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...