App Store Google Play

У Дніпрі до єдиного реєстру демобілізованих внесли дані про 15 тисяч бійців

20.06.2017 09:40
У Дніпрі до єдиного реєстру демобілізованих внесли дані про 15 тисяч бійців

Вчора, 19 червня, до єдиного реєстру демобілізованих Дніпропетровщини додали інформацію про 15 тисяч ветеранів війни на Сході України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт в ДніпроОДА.

«Створенням єдиного реєстру демобілізованих опікується Центр допомоги учасникам воєнних дій при ДніпроОДА. Це перша в Україні база даних, що систематизує інформацію про бійців. Серед іншого, туди записують питання, з якими боєць звертався до Центру, які пільги він вже отримав, а на які ще має право», - голови ДніпроОДА Валентин Резніченко.

За словами очільника області, реєстр допомагає надавати бійцям всі пільги ще до того, як за ними звертаються. Завдяки СМС-розсилці військові, які є в базі даних, першими дізнаються про нові проекти Центру допомоги.

У реєстрі з’явилася й інформація про дітей учасників війни. Така необхідність існує, аби повідомляти батькам малечі про путівки на оздоровлення, концерти та спортивні змагання.

Центр допомоги ветеранам війни на Сході України та їхнім сім'ям продовжує поповнювати базу даних щодня.

До нього можна звернутися з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00 за адресою: проспект Поля, 1, кабінет 105. Також це можна зробити, зателефонувавши за номером: (056) 742-86-62.

Як зазначається, на захист країни стали близько 25 тисяч чоловіків з Дніпропетровщини, більше 17 тисяч – вже повернулися додому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...