App Store Google Play

Трасу Дніпро-Донецьк ремонтують уперше за роки незалежності

20.06.2017 15:00
Трасу Дніпро-Донецьк ремонтують уперше за роки незалежності

На Дніпропетровщині ремонтують трасу міжнародного значення Дніпро-Донецьк. Цього року новий асфальт укладуть на майже 30 кілометрах дороги, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Цього року на Дніпропетровщині ремонтують не лише комунальні дороги, а й міжнародні траси. Нині ремонтники працюють на автошляхах Дніпро-Кривий Ріг, Дніпро-Запоріжжя та Дніпро-Донецьк. Ми системно рухаємося до мети – за кілька років оновити всі дороги області», - зазначив Валентин Резніченко.

На трасі Дніпро-Донецьк працює будівельна техніка. Одну полосудороги перекрили, транспортні потоки в обидві сторони проїжджають по черзі. Ремонтники вже уклали перший шар асфальту на шести кілометрах траси.

«Попереду ще вкладання другого шару, нанесення розмітки, встановлення огорожень та нових дорожніх знаків», - розповів радник голови ДніпроОДА з інновацій Юрій Голик.

Загалом цьогоріч планують оновити майже 30 кілометрів дороги.

«У середньому щодня укладаємо кілометр нового дорожнього покриття», - повідомив виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області Геннадій Немога.

Водії, які щодня проїжджають цією дорогою, в захваті від якості виконання робіт. Кажуть, тепер проїхати можна без шкоди для машини.

«Це просто небо і земля! Раніше були ями, а тепер – не їдеш, а як по льоду котишся», - поділився враженнями водій Олексій Кавун.

Крім ремонту автомагістралей, на Дніпропетровщині другий рік поспіль ремонтують комунальні дороги. Понад 300 шляхів вже оновили, у планах на 2017 рік – ще 160.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...