App Store Google Play

Трасу Дніпро-Донецьк ремонтують уперше за роки незалежності

20.06.2017 15:00
Трасу Дніпро-Донецьк ремонтують уперше за роки незалежності

На Дніпропетровщині ремонтують трасу міжнародного значення Дніпро-Донецьк. Цього року новий асфальт укладуть на майже 30 кілометрах дороги, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Цього року на Дніпропетровщині ремонтують не лише комунальні дороги, а й міжнародні траси. Нині ремонтники працюють на автошляхах Дніпро-Кривий Ріг, Дніпро-Запоріжжя та Дніпро-Донецьк. Ми системно рухаємося до мети – за кілька років оновити всі дороги області», - зазначив Валентин Резніченко.

На трасі Дніпро-Донецьк працює будівельна техніка. Одну полосудороги перекрили, транспортні потоки в обидві сторони проїжджають по черзі. Ремонтники вже уклали перший шар асфальту на шести кілометрах траси.

«Попереду ще вкладання другого шару, нанесення розмітки, встановлення огорожень та нових дорожніх знаків», - розповів радник голови ДніпроОДА з інновацій Юрій Голик.

Загалом цьогоріч планують оновити майже 30 кілометрів дороги.

«У середньому щодня укладаємо кілометр нового дорожнього покриття», - повідомив виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області Геннадій Немога.

Водії, які щодня проїжджають цією дорогою, в захваті від якості виконання робіт. Кажуть, тепер проїхати можна без шкоди для машини.

«Це просто небо і земля! Раніше були ями, а тепер – не їдеш, а як по льоду котишся», - поділився враженнями водій Олексій Кавун.

Крім ремонту автомагістралей, на Дніпропетровщині другий рік поспіль ремонтують комунальні дороги. Понад 300 шляхів вже оновили, у планах на 2017 рік – ще 160.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...