App Store Google Play

Найбільший парк Покрова з пустки перетвориться на міський центр відпочинку

20.06.2017 12:20
Найбільший парк Покрова з пустки перетвориться на міський центр відпочинку

У Покрові Дніпропетровської області закінчується відновлення парку, який носить ім’я відомого археолога Бориса Мозолевського. Після тривалого запустіння парк знову збирає тисячі городян та гостей міста, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Реконструйований центральний парк Покрова стане не тільки безпечною й комфортною зоною відпочинку, а й культурно-розважальним центром. Ми реалізуємо подібні проекти згідно одного з актуальних завдань Президента Петра Порошенка – покращення життя людей, особливо, у малих населених пунктах» ,– наголосив Валентин Резніченко.

Колись міський парк ім. Мозолевського був найулюбленішим місцем відпочинку мешканців Покрову. Але більше 20 років тому 8,5 гектарів парку перетворилися на пустку зі славою «небезпечної зони».

«Скільки не піднімалося питання про реконструкцію парку, з мертвої точки воно не зрушувалося. У 2016-му ми розробили проект та подали його на розгляд до ДніпроОДА. Завдяки підтримці команди Валентина Резніченка нам вдалося втілили нашу ідею в життя», – розказав міський голова Покрова Олександр Шаповал.

У парку вже проклали пішохідні доріжки, облаштували роледром, дитячий та спортивний майданчики, відновили освітлення, комунікації та провели автоматичну систему поливу.

«Нещодавно на цьому місці височів справжнісінький ліс. Аби перетворити запустілу територію на комфортну зону відпочинку, зробили багато. В результаті парк вийшов красивий», – зізнався заступник директора підрядної організації Сергій Нестеренко.

Аби осучаснити парк, робітники обрізали аварійні дерева та видалили сухостій. Тепер там ростимуть молоді дерева - цьогоріч уже висадили півсотні кленів.

Частий гість парку – Євген Полковников – приходить відпочивати з онуками та племінниками.

«Я сюди приходив, коли ще був хлопчиною. Тут були атракціони, гірка. Потім все прийшло в занепад, хіба що крокодили не ходили, – пригадує чоловік. – За останній рік парк змінився, його не впізнати. Онукам є, де відпочити, покататися на роликах та велосипеді. Гарний спортмайданчик – можна й самому позайматися».

Наразі підрядники ведуть благоустрій території: готують ґрунт для укладання рулонного газону.

«Газон у рулонах – це дворічна трава, яка укладається на підготовлену площину. Газон приживається швидко й уже за тиждень на ньому можна відпочивати. Це найшвидший спосіб перетворити занедбану ділянку землі на доглянуту. Головна умова – поливати та стригти таку траву», – зазначив підрядник Олександр Теплов.

Центральний парк Покрова прикрасить фонтан у вигляді кульбаби – його планують запустити у 2018-му.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...