App Store Google Play

На лівому березі Дніпра створять місце для спілкування з котами

20.06.2017 16:20
На лівому березі Дніпра створять місце для спілкування з котами

На лівому березі Дніпра буде реконструйовано будівлю, виділену КП «Зооконтроль», в якій можна буде проводити час з тваринами. Про це сьогодні на прес-конференції у медіа-центрі «zabeba.li» розповіли Михайло Лисенко та Олег Кучін, передає Дніпроград.

Приміщення, яке розташоване на вулиці Березинській, 60, є триповерховим. Перший поверх буде відведений під прийомну та дрібні маніпуляційні зони, на другому поверсі розташуються операційні та бокси для післяопераційного утримування тварин, а на третьому поверсі мешкатимуть коти.

Як повідомив Михайло Лисенко, заступник міського голови, вже з наступного навчального року (2018-2019 - ред.) будуть проводитися так звані «уроки доброти» - школярі відвідуватимуть приміщення, де проживатимуть коти.

«Заплановано будівництво ігротеки, і з наступного навчального року у нас в програмі будуть прописані «уроки доброти». Ми цей досвід перейняли у однієї з зоозахисних організацій – «Вірності» - які проводили ці уроки, приїжджали до шкіл», - розповідає про плани Михайло Лисенко.

На реконструкцію будівлі виділено 2,5 мільйони гривень. Як зазначає Олег Кучін, директор КП «Зооконтроль», планується зробити приміщення максимально енергоефективним, чим можна буде зекономити на комуналці.

У місті також не вирішена проблема карантину сказу. Якщо є підозра на епідемію сказу, немає можливості цим займатися, адже немає ні фінансів, ні рук.

На думку Олега Кучіна, популяція тварин в місті стабілізувалась саме за рахунок стерилізації та повернення на місця проживання. Скарг на масові отруєння або подібних повідомлень поліції не було. Незабаром стерилізація та повернення на місце проживання стосуватиметься і котів, однак відловлювати цих тварин важче, ніж собак.

Для бажаючих стати волонтерами і опікунами тварин, а також допомогти КП, є номер телефону 732-41-47 і сторінка «Зооконтролю» у Facebook.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...