App Store Google Play

На лівому березі Дніпра створять місце для спілкування з котами

20.06.2017 16:20
На лівому березі Дніпра створять місце для спілкування з котами

На лівому березі Дніпра буде реконструйовано будівлю, виділену КП «Зооконтроль», в якій можна буде проводити час з тваринами. Про це сьогодні на прес-конференції у медіа-центрі «zabeba.li» розповіли Михайло Лисенко та Олег Кучін, передає Дніпроград.

Приміщення, яке розташоване на вулиці Березинській, 60, є триповерховим. Перший поверх буде відведений під прийомну та дрібні маніпуляційні зони, на другому поверсі розташуються операційні та бокси для післяопераційного утримування тварин, а на третьому поверсі мешкатимуть коти.

Як повідомив Михайло Лисенко, заступник міського голови, вже з наступного навчального року (2018-2019 - ред.) будуть проводитися так звані «уроки доброти» - школярі відвідуватимуть приміщення, де проживатимуть коти.

«Заплановано будівництво ігротеки, і з наступного навчального року у нас в програмі будуть прописані «уроки доброти». Ми цей досвід перейняли у однієї з зоозахисних організацій – «Вірності» - які проводили ці уроки, приїжджали до шкіл», - розповідає про плани Михайло Лисенко.

На реконструкцію будівлі виділено 2,5 мільйони гривень. Як зазначає Олег Кучін, директор КП «Зооконтроль», планується зробити приміщення максимально енергоефективним, чим можна буде зекономити на комуналці.

У місті також не вирішена проблема карантину сказу. Якщо є підозра на епідемію сказу, немає можливості цим займатися, адже немає ні фінансів, ні рук.

На думку Олега Кучіна, популяція тварин в місті стабілізувалась саме за рахунок стерилізації та повернення на місця проживання. Скарг на масові отруєння або подібних повідомлень поліції не було. Незабаром стерилізація та повернення на місце проживання стосуватиметься і котів, однак відловлювати цих тварин важче, ніж собак.

Для бажаючих стати волонтерами і опікунами тварин, а також допомогти КП, є номер телефону 732-41-47 і сторінка «Зооконтролю» у Facebook.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...