App Store Google Play

На Дніпропетровщині відпочинуть майже 190 тисяч дітей ветеранів війни на Сході України

20.06.2017 08:30
На Дніпропетровщині відпочинуть майже 190 тисяч дітей ветеранів війни на Сході України

Цьогоріч у дитячих центрах Дніпропетровщини та України відпочинуть майже 190 тисяч хлопчиків та дівчаток, практично половина з них – діти ветеранів війни на Сході України, сироти, інваліди, діти з багатодітних родин. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт в ДніпроОДА.

Про зроблене та плани на майбутнє під час щотижневого публічного звіту в ДніпроОДА розповіла радник очільника області Ольга Горб. Відпочинок дітей у літніх таборах, оздоровлення ветеранів війни у санаторіях та реабілітаційних центрах, поповнення єдиного реєстру демобілізованих, квартири для родин наших захисників. На сьогодні 1,5 тисячі дітей регіону вже оздоровилися.

«Незабаром демобілізовані області зможуть проходити реабілітацію за єврозразком ще в одному реабілітаційному центрі. Його облаштовують на базі «Солоного лиману», – зазначила Ольга Горб.

Центру допомоги учасникам військових дій на Сході країни при ДніпроОДА виповнилося два роки. За цей час Центр підтримав майже 15 тисяч бійців, реалізував понад 60 соціальних проектів.

У цьому році власниками нових домівок стали родини 34 загиблих та важкопоранених бійців, ще вісім обирають квартири. Кошти на придбання житла області виділила держава.

З початку року близько 50 тисяч відвідувачів оглянули внутрішню та зовнішню експозиції першого в Україні Музею, присвяченого воїнам , а унікальну Алею пам’яті за місяць від її відкриття відвідало близько п'яти тисяч мешканців та гостей області.

Як зазначається, у День Конституції України, 28 червня, від Фестивального причалу Дніпра відшвартується регата «Козацький шлях». 30 яхт із Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської та Одеської областей подолають півтисячі кілометрів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...