App Store Google Play

Міська влада підготувала святкову програму до Дня молоді: як це буде

20.06.2017 16:00
Міська влада підготувала святкову програму до Дня молоді: як це буде

Сьогодні, 20 червня, в прес-центрі Дніпровської міської ради розповіли як у Дніпрі святкуватимуть День молоді. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

«У Дніпрі проживає майже 300 тисяч молоді – людей у віці від 14 до 35 років. З них 120-150 тисяч – студенти. Відомо, що це передова та найвеселіша частина нашого населення», тому для них організуємо гарне свято з купою сюрпризів», - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Згідно з програмою, 23 червня в Дніпровській міськраді мер Борис Філатов відзначить найактивніших представників молодіжних організацій та вищих навчальних закладів. За досягнення вони будуть нагороджені грамотами, а також персональними стипендіями.

25 червня на Фестивальній причалі з ранку до пізнього вечора молодь зможе взяти участь в спортивних змагання, в реконструкції історичного поєдинку, в моделюванні. Наприкінці всі бажаючі зможуть насолодитися концертними виступами. Родзинкою вечора стане музичний гурт «Друга ріка».

«Наша мета – зробити Набережну молодіжною цього дня. Вхід вільний для всіх, хто хоче долучитися», - зауважив голови Олександр Шикуленко.

Також з 30 до 2 липня на Монастирському острові запланована програма вже традиційної «Студентської республіки». В цьому році заявки для участі подала рекордна кількість команд, яких налічується 15. Вони будуть змагатися за кубок найкращого університету в режимі нон-стоп.

«В азартних змаганнях студентські об’єднання утворять власні квазідержави з політичними, економічними та культурними структурами. Кожна з яких має дотримуватись певного стилю в оздобленні власного табору, в одязі, поведінці. За це будуть нараховуватись додаткові бали. За підсумками змагань буде визначено переможця», - розповіла представниця Молодіжної ради Дніпра Уляна Шумей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...