App Store Google Play

Міська влада підготувала святкову програму до Дня молоді: як це буде

20.06.2017 16:00
Міська влада підготувала святкову програму до Дня молоді: як це буде

Сьогодні, 20 червня, в прес-центрі Дніпровської міської ради розповіли як у Дніпрі святкуватимуть День молоді. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

«У Дніпрі проживає майже 300 тисяч молоді – людей у віці від 14 до 35 років. З них 120-150 тисяч – студенти. Відомо, що це передова та найвеселіша частина нашого населення», тому для них організуємо гарне свято з купою сюрпризів», - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Згідно з програмою, 23 червня в Дніпровській міськраді мер Борис Філатов відзначить найактивніших представників молодіжних організацій та вищих навчальних закладів. За досягнення вони будуть нагороджені грамотами, а також персональними стипендіями.

25 червня на Фестивальній причалі з ранку до пізнього вечора молодь зможе взяти участь в спортивних змагання, в реконструкції історичного поєдинку, в моделюванні. Наприкінці всі бажаючі зможуть насолодитися концертними виступами. Родзинкою вечора стане музичний гурт «Друга ріка».

«Наша мета – зробити Набережну молодіжною цього дня. Вхід вільний для всіх, хто хоче долучитися», - зауважив голови Олександр Шикуленко.

Також з 30 до 2 липня на Монастирському острові запланована програма вже традиційної «Студентської республіки». В цьому році заявки для участі подала рекордна кількість команд, яких налічується 15. Вони будуть змагатися за кубок найкращого університету в режимі нон-стоп.

«В азартних змаганнях студентські об’єднання утворять власні квазідержави з політичними, економічними та культурними структурами. Кожна з яких має дотримуватись певного стилю в оздобленні власного табору, в одязі, поведінці. За це будуть нараховуватись додаткові бали. За підсумками змагань буде визначено переможця», - розповіла представниця Молодіжної ради Дніпра Уляна Шумей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...