App Store Google Play

Військовий, якого збила маршрутка, відновлюється у 16-ій лікарні

19.06.2017 16:20
Військовий, якого збила маршрутка, відновлюється у 16-ій лікарні

14 червня на проспекті Гагаріна біля ДНУ маршрутка збила на пішохідному переході колишнього військовослужбовця з 25-ої бригади. Наразі його прооперовано, чоловік відновлюється у лікарні. Про це повідомляє Дніпроград, поспілкувавшись з постраждалим.

Ігор Гондарь, співробітник ДНУ, у середу переходив на зелене світло дорогу, коли маршрутка, що рухалась на червоне світло, збила його. Він отримав травму грудної клітини, також було пошкоджено ключицю та коліно. За словами постраждалого, водій маршрутки не проявив до нього жодного інтересу, не намагався загальмувати. Ігор сам викликав поліцію та швидку.

«Я завжди переходжу дорогу на зелене світло принципово. Це повага до оточуючих. Не заважаю машинам, не заважаю нікому. І в АТО я з 25-ою бригадою пройшов з першою хвилею і Амвросіївку, і Зеленопілля, і Шахтарськ, і Дебальцево, і Савур-Могилу, і Нижні Кринки – і там шансів було стільки, що мені, мабуть, прогули на кладовищі ставили. Мені щастило, я повернувся цілий, без поранень. А тут я просто переходячи на зелене світло дістав травму», - розповідає сам потерпілий.

Лікар Ігоря запевняє, що вже найближчим часом потерпілого випишуть з лікарні, однак через 6-8 місяців пластину, встановлену в ключицю, треба буде витягнути.

«Небезпека такого перелому у тому, що будь-яка додаткова травма могла пошкодити важливу судину, і тоді пацієнта було б не врятувати», - розповідає головний лікар Віктор Вишневський.

Динаміка відновлення Ігоря позитивна. За два тижні будуть зняті шви, і пацієнта відпустять додому. Повна функція руки збережена.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...