App Store Google Play

Реконструкція центральних площі та вулиці Покрова кардинально осучаснили місто

19 Червня 11:00
Реконструкція центральних площі та вулиці Покрова кардинально осучаснили місто

У місті Покров Дніпропетровщини реконструювали головну площу, поряд завершується оновлення найдовшої там пішохідної вулиці Центральна. Кардинальні зміни та осучаснення міста – вперше за роки незалежності України, зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Одне із завдань ДніпроОДА – покращення якості життя людей не тільки в обласному центрі, а й у малих населених пунктах. Ми будуємо дороги, реконструюємо школи та дитсадки, модернізуємо лікарні, облаштовуємо парки. У Покрові вже реконструювали головну площу міста, завершується ремонт пішохідної вулиці. Місцеві мешканці кажуть, таких масштабних змін не бачили ніколи», – зазначив Валентин Резніченко.

Площа ім. Івана Сірка – центральна в Покрові. Вона – традиційне місце зустрічі городян, тут проходять міські та державні свята.

«Раніше тут було лише асфальтове покриття, яке капітально не ремонтували 30 років. У 2016-му ми розробили проект з реконструкції площі і звернулися по допомогу до ДніпроОДА – нас підтримали. Без команди Валентина Резніченка ми б не змогли реалізувати задумане», – наголосив мер Покрова Олександр Шаповал.

Площу замостили новою тротуарною плиткою, встановили лави, урни та ліхтарі, розбили трояндові квітники, запустили фонтан.

«Поряд із площею ми привели до ладу сквер. У тих місцях, де люди протоптали стежки, проклали пішохідні доріжки. Якщо порівнювати, як було, і як стало, то це – день і ніч», – розповів заступник директора підрядної організації Сергій Нестеренко.

Жителі не приховують радості від змін у центрі міста. Кажуть, раніше площу обходили стороною – тепер відпочивати на ній приємно.

«З донькою Христиною гуляємо тут і вдень, і ввечері, – каже місцева мешканка Олена Шевченко. – Малечі є де розгулятися. Для них – гойдалки, гірка, карусель. Поки діти бавляться, батьки можуть відпочити на зручних лавах. Місто міняється на очах, ми в шоці».

Ще одна масштабна реконструкція – вулиці Центральна. Це найдовша пішохідна зона Покрова, що з’єднує центр міста зі старою частиною. Її не оновлювали з 1987 року.
Тепер вулицю не впізнати. За словами підрядників, усе витримано в єдиному стилі. Замість старого порепаного асфальту – майже 20 тисяч квадратів тротуарної плитки. Вздовж вулиці встановили понад 80 ліхтарів з економлампами, стільки ж – лав і урн, за програмою «Безпечне місто» змонтували камери відеоспостереження.

«Видозмінюється не тільки вулиця Центральна, а й усе місто. Я такого не пам’ятаю за всі роки незалежності України. Часто буваю у відрядженнях, то в порівняннями з іншими містами України перспективи Покрова надихають», – вважає місцевий житель Олександр.

«Хочеться жити в такому прекрасному місті», – говорить місцевий мешканець Анатолій Гузенко.

Реконструкцію вулиці Центральна планують завершити в липні.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...