App Store Google Play

Реконструкція центральних площі та вулиці Покрова кардинально осучаснили місто

19.06.2017 11:00
Реконструкція центральних площі та вулиці Покрова кардинально осучаснили місто

У місті Покров Дніпропетровщини реконструювали головну площу, поряд завершується оновлення найдовшої там пішохідної вулиці Центральна. Кардинальні зміни та осучаснення міста – вперше за роки незалежності України, зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Одне із завдань ДніпроОДА – покращення якості життя людей не тільки в обласному центрі, а й у малих населених пунктах. Ми будуємо дороги, реконструюємо школи та дитсадки, модернізуємо лікарні, облаштовуємо парки. У Покрові вже реконструювали головну площу міста, завершується ремонт пішохідної вулиці. Місцеві мешканці кажуть, таких масштабних змін не бачили ніколи», – зазначив Валентин Резніченко.

Площа ім. Івана Сірка – центральна в Покрові. Вона – традиційне місце зустрічі городян, тут проходять міські та державні свята.

«Раніше тут було лише асфальтове покриття, яке капітально не ремонтували 30 років. У 2016-му ми розробили проект з реконструкції площі і звернулися по допомогу до ДніпроОДА – нас підтримали. Без команди Валентина Резніченка ми б не змогли реалізувати задумане», – наголосив мер Покрова Олександр Шаповал.

Площу замостили новою тротуарною плиткою, встановили лави, урни та ліхтарі, розбили трояндові квітники, запустили фонтан.

«Поряд із площею ми привели до ладу сквер. У тих місцях, де люди протоптали стежки, проклали пішохідні доріжки. Якщо порівнювати, як було, і як стало, то це – день і ніч», – розповів заступник директора підрядної організації Сергій Нестеренко.

Жителі не приховують радості від змін у центрі міста. Кажуть, раніше площу обходили стороною – тепер відпочивати на ній приємно.

«З донькою Христиною гуляємо тут і вдень, і ввечері, – каже місцева мешканка Олена Шевченко. – Малечі є де розгулятися. Для них – гойдалки, гірка, карусель. Поки діти бавляться, батьки можуть відпочити на зручних лавах. Місто міняється на очах, ми в шоці».

Ще одна масштабна реконструкція – вулиці Центральна. Це найдовша пішохідна зона Покрова, що з’єднує центр міста зі старою частиною. Її не оновлювали з 1987 року.
Тепер вулицю не впізнати. За словами підрядників, усе витримано в єдиному стилі. Замість старого порепаного асфальту – майже 20 тисяч квадратів тротуарної плитки. Вздовж вулиці встановили понад 80 ліхтарів з економлампами, стільки ж – лав і урн, за програмою «Безпечне місто» змонтували камери відеоспостереження.

«Видозмінюється не тільки вулиця Центральна, а й усе місто. Я такого не пам’ятаю за всі роки незалежності України. Часто буваю у відрядженнях, то в порівняннями з іншими містами України перспективи Покрова надихають», – вважає місцевий житель Олександр.

«Хочеться жити в такому прекрасному місті», – говорить місцевий мешканець Анатолій Гузенко.

Реконструкцію вулиці Центральна планують завершити в липні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...