App Store Google Play

Як відкрити свою справу та які перспективи в Україні: у Дніпрі обговорили інновації, економіку та бізнес

17.06.2017 16:30
Як відкрити свою справу та які перспективи в Україні: у Дніпрі обговорили інновації, економіку та бізнес

У Дніпрі 17 червня в рамках першого в Україні фестивалю блогерів пройшла дискусійна панель на тему: «Інновації, економіка та бізнес». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду, який відвідав захід.

У приміщенні ОДА бажаючі мали можливість поспілкуватися із відомими блогерами, ІТ-фахівцями та успішними бізнесменами.

«Економіка в Україна розвивається та реформи проводяться, але розвиток дуже повільний. Такими темпами ми не вженемось за провідними країнами навіть через кілька десятків років. Це схоже на потяг, який відправляється, а замість того щоб бігти з усіх сил за ним, ми просто йдемо ззаду. Так, у вірному напрямку, але недостатньо швидко», - повідомив бізнесмен Олександр Соколовський.

В свою чергу Яніка Мерило наголосила, що відбуваються суттєві зміни, зокрема прорив у електронному врядуванні. Та неможливо досягти таких успіхів як в Естонії за рік чи кілька років.

Юрій Голік зауважив якісну роботу команди Резніченка. Він наголосив, що вони не проводять реформи, а лише грамотно адмініструють бізнес-процеси.

«Великим кроком стала децентралізація. Область має можливість розпоряджатися своїми коштами, звідси і суттєвий зріст бюджету. Я вважаю, що всі права мають бути передані головам територіальних громад. Люди не мають знати ім’я міністра освіти, губернатора і навіть Президента, вони мають знати тільки голову свого міста чи селища. Адже чим ближчий керівник до території, якою він керую, ти краще він розумію, що там треба зробити», - зазначив радник губернатора.

Айтівець Ілля Кенігштейн відмітив корисність ремонту доріг та реконструкцію дитсадків, та на його думку, головне – контент цих дитсадків.

«Те, що відбувається з освітою і вихованням дітей – просто жахливо. У школах і дитсадках навчання проходить в радянських традиціях. 40% молоді, що виховалась в таких закладах не буде затребувана на ринку праці. Діти не соціалізуються в садках, вони навіть граються кожен своєю іграшкою. Тому треба інвестувати саме в дітей та їх освіту», - розповів айтівець.

Під кінець панелі експерти дали пораду бізнесменам-початківцям. Фахівці зазначили, що аби створити власний успішний бізнес – необхідні інновації. Треба вигадувати щось нове, щось, що буде краще за все існуюче, що викликало б емоції та відчуття. Саме тоді стартап зможе набрати обертів, стати прибутковим бізнесом та вийти н міжнародний ринок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...