App Store Google Play

Як відкрити свою справу та які перспективи в Україні: у Дніпрі обговорили інновації, економіку та бізнес

17.06.2017 16:30
Як відкрити свою справу та які перспективи в Україні: у Дніпрі обговорили інновації, економіку та бізнес

У Дніпрі 17 червня в рамках першого в Україні фестивалю блогерів пройшла дискусійна панель на тему: «Інновації, економіка та бізнес». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду, який відвідав захід.

У приміщенні ОДА бажаючі мали можливість поспілкуватися із відомими блогерами, ІТ-фахівцями та успішними бізнесменами.

«Економіка в Україна розвивається та реформи проводяться, але розвиток дуже повільний. Такими темпами ми не вженемось за провідними країнами навіть через кілька десятків років. Це схоже на потяг, який відправляється, а замість того щоб бігти з усіх сил за ним, ми просто йдемо ззаду. Так, у вірному напрямку, але недостатньо швидко», - повідомив бізнесмен Олександр Соколовський.

В свою чергу Яніка Мерило наголосила, що відбуваються суттєві зміни, зокрема прорив у електронному врядуванні. Та неможливо досягти таких успіхів як в Естонії за рік чи кілька років.

Юрій Голік зауважив якісну роботу команди Резніченка. Він наголосив, що вони не проводять реформи, а лише грамотно адмініструють бізнес-процеси.

«Великим кроком стала децентралізація. Область має можливість розпоряджатися своїми коштами, звідси і суттєвий зріст бюджету. Я вважаю, що всі права мають бути передані головам територіальних громад. Люди не мають знати ім’я міністра освіти, губернатора і навіть Президента, вони мають знати тільки голову свого міста чи селища. Адже чим ближчий керівник до території, якою він керую, ти краще він розумію, що там треба зробити», - зазначив радник губернатора.

Айтівець Ілля Кенігштейн відмітив корисність ремонту доріг та реконструкцію дитсадків, та на його думку, головне – контент цих дитсадків.

«Те, що відбувається з освітою і вихованням дітей – просто жахливо. У школах і дитсадках навчання проходить в радянських традиціях. 40% молоді, що виховалась в таких закладах не буде затребувана на ринку праці. Діти не соціалізуються в садках, вони навіть граються кожен своєю іграшкою. Тому треба інвестувати саме в дітей та їх освіту», - розповів айтівець.

Під кінець панелі експерти дали пораду бізнесменам-початківцям. Фахівці зазначили, що аби створити власний успішний бізнес – необхідні інновації. Треба вигадувати щось нове, щось, що буде краще за все існуюче, що викликало б емоції та відчуття. Саме тоді стартап зможе набрати обертів, стати прибутковим бізнесом та вийти н міжнародний ринок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...