App Store Google Play

З викрадачами кабелю боротимуться всі: ВР та ОДА резолюцією, Укртелеком - винагородою за скальпи

16 Червня 21:00
З викрадачами кабелю боротимуться всі: ВР та ОДА резолюцією, Укртелеком - винагородою за скальпи

ДніпроОДА, телекомоператори та Комітет Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку підписали меморандум про співпрацю. Документ покликаний активізувати боротьбу з крадіям телекомунікаційного обладнання. Наразі, повідомили на виїзному засіданні Комітету в ОДА, Дніпропетровщина – лідер України за кількістю таких злочинів.
 
«Керівництво регіону дуже багато зробило з точки зору розвитку електронного урядування й сервісів. Небагато регіонів країни мають такі результати, - зазначив голова Комітету  Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку Олександр Донченко. – З іншого боку - просто жахлива ситуація з крадіжками кабелю».  
 
З 2015 року в Україні зловмисники вкрали телекомунікаційного обладнання на півмільярда гривень - і  майже 45% крадіжок кабелю припадає на Дніпропетровщину.
 
«Такі крадіжки загрожують національній безпеці. Ці кабелі дуже часто є частиною всеукраїнської, тобто так званої критичної, інфраструктури. Без зв’язку вже кілька разів залишалися військові в зоні АТО, державні органи»,  - додав Олександр Донченко.
 
За словами голови Комітету, вже зареєстровано законопроект, який передбачає кримінальну відповідальність за крадіжку кабелю.
 
«Закон приймуть у найкращому випадку за 12-16 місяців. До цього часу намагаємося впливати на ситуацію. Для цього підписуємо меморандум між ОДА, телекомоператорами та Комітетом», - підкреслив Олександр Донченко.
 
Меморандум передбачає взаємодію і взаємодопомогу між операторами зв’язку, місцевою владою, поліцією.
 
«Питання захисту мережі є питанням нацбезпеки і потребує вирішення. Ми готові до співпраці та максимально сприятимемо ліквідації проблеми», - наголосив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.
 
Загалом на виїзному засіданні у ДніпроОДА у зібралися понад сто представників обласної влади, силових структур, Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку, провідний провайдерів та операторів тощо.

Окрім ОДА та Верховної Ради, за полювання на крадіїв також взявся Укртелеком. Оператор оголосив нагороду у розмірі 1000 гривень за схопленого крадія. Для отримання винагороди потрібно зателефонувати за номером 1575  (з фіксованої мережі  або таксофонів) або 0567403577.

Нагадаємо, сьогодні голова Комітету Верховної Ради з питань телекомунікацій заявив, що у Дніпропетровській області найбільший показник з викрадення кабелів та обладнання мобільних операторів.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...