App Store Google Play

З викрадачами кабелю боротимуться всі: ВР та ОДА резолюцією, Укртелеком - винагородою за скальпи

16 Червня 21:00
З викрадачами кабелю боротимуться всі: ВР та ОДА резолюцією, Укртелеком - винагородою за скальпи

ДніпроОДА, телекомоператори та Комітет Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку підписали меморандум про співпрацю. Документ покликаний активізувати боротьбу з крадіям телекомунікаційного обладнання. Наразі, повідомили на виїзному засіданні Комітету в ОДА, Дніпропетровщина – лідер України за кількістю таких злочинів.
 
«Керівництво регіону дуже багато зробило з точки зору розвитку електронного урядування й сервісів. Небагато регіонів країни мають такі результати, - зазначив голова Комітету  Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку Олександр Донченко. – З іншого боку - просто жахлива ситуація з крадіжками кабелю».  
 
З 2015 року в Україні зловмисники вкрали телекомунікаційного обладнання на півмільярда гривень - і  майже 45% крадіжок кабелю припадає на Дніпропетровщину.
 
«Такі крадіжки загрожують національній безпеці. Ці кабелі дуже часто є частиною всеукраїнської, тобто так званої критичної, інфраструктури. Без зв’язку вже кілька разів залишалися військові в зоні АТО, державні органи»,  - додав Олександр Донченко.
 
За словами голови Комітету, вже зареєстровано законопроект, який передбачає кримінальну відповідальність за крадіжку кабелю.
 
«Закон приймуть у найкращому випадку за 12-16 місяців. До цього часу намагаємося впливати на ситуацію. Для цього підписуємо меморандум між ОДА, телекомоператорами та Комітетом», - підкреслив Олександр Донченко.
 
Меморандум передбачає взаємодію і взаємодопомогу між операторами зв’язку, місцевою владою, поліцією.
 
«Питання захисту мережі є питанням нацбезпеки і потребує вирішення. Ми готові до співпраці та максимально сприятимемо ліквідації проблеми», - наголосив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.
 
Загалом на виїзному засіданні у ДніпроОДА у зібралися понад сто представників обласної влади, силових структур, Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку, провідний провайдерів та операторів тощо.

Окрім ОДА та Верховної Ради, за полювання на крадіїв також взявся Укртелеком. Оператор оголосив нагороду у розмірі 1000 гривень за схопленого крадія. Для отримання винагороди потрібно зателефонувати за номером 1575  (з фіксованої мережі  або таксофонів) або 0567403577.

Нагадаємо, сьогодні голова Комітету Верховної Ради з питань телекомунікацій заявив, що у Дніпропетровській області найбільший показник з викрадення кабелів та обладнання мобільних операторів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...