App Store Google Play

З викрадачами кабелю боротимуться всі: ВР та ОДА резолюцією, Укртелеком - винагородою за скальпи

16.06.2017 21:00
З викрадачами кабелю боротимуться всі: ВР та ОДА резолюцією, Укртелеком - винагородою за скальпи

ДніпроОДА, телекомоператори та Комітет Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку підписали меморандум про співпрацю. Документ покликаний активізувати боротьбу з крадіям телекомунікаційного обладнання. Наразі, повідомили на виїзному засіданні Комітету в ОДА, Дніпропетровщина – лідер України за кількістю таких злочинів.
 
«Керівництво регіону дуже багато зробило з точки зору розвитку електронного урядування й сервісів. Небагато регіонів країни мають такі результати, - зазначив голова Комітету  Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку Олександр Донченко. – З іншого боку - просто жахлива ситуація з крадіжками кабелю».  
 
З 2015 року в Україні зловмисники вкрали телекомунікаційного обладнання на півмільярда гривень - і  майже 45% крадіжок кабелю припадає на Дніпропетровщину.
 
«Такі крадіжки загрожують національній безпеці. Ці кабелі дуже часто є частиною всеукраїнської, тобто так званої критичної, інфраструктури. Без зв’язку вже кілька разів залишалися військові в зоні АТО, державні органи»,  - додав Олександр Донченко.
 
За словами голови Комітету, вже зареєстровано законопроект, який передбачає кримінальну відповідальність за крадіжку кабелю.
 
«Закон приймуть у найкращому випадку за 12-16 місяців. До цього часу намагаємося впливати на ситуацію. Для цього підписуємо меморандум між ОДА, телекомоператорами та Комітетом», - підкреслив Олександр Донченко.
 
Меморандум передбачає взаємодію і взаємодопомогу між операторами зв’язку, місцевою владою, поліцією.
 
«Питання захисту мережі є питанням нацбезпеки і потребує вирішення. Ми готові до співпраці та максимально сприятимемо ліквідації проблеми», - наголосив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.
 
Загалом на виїзному засіданні у ДніпроОДА у зібралися понад сто представників обласної влади, силових структур, Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку, провідний провайдерів та операторів тощо.

Окрім ОДА та Верховної Ради, за полювання на крадіїв також взявся Укртелеком. Оператор оголосив нагороду у розмірі 1000 гривень за схопленого крадія. Для отримання винагороди потрібно зателефонувати за номером 1575  (з фіксованої мережі  або таксофонів) або 0567403577.

Нагадаємо, сьогодні голова Комітету Верховної Ради з питань телекомунікацій заявив, що у Дніпропетровській області найбільший показник з викрадення кабелів та обладнання мобільних операторів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...