App Store Google Play

Українські БТР-4 за умов пропагандистської атаки російських ЗМІ на Україну

16.06.2017 14:30
Українські БТР-4 за умов пропагандистської атаки російських ЗМІ на Україну

За останній час з’явився матеріал з приводу «накиду» російських ЗМІ щодо виконання контракту на постачання українських БТР-4 до Іраку протягом 2011-2012 років. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому», передає Дніпроград.

Як зазначається, 20 травня українське видання «Дзеркало Тижня» на своєму сайті опублікувало частину публікації журналіста, який пише під псевдонімом «Дмитрий Менделеев». Редакторами сайту, для привертання уваги читачів, була обрана лише частина статті, де мова йшла не про руйнівну діяльність колишнього проросійського керівництва Концерну, а про намагання саботування поставок БТР-4 за міжнародним контактом на догоду Кремля. 

У новині під назвою: «З 88 поставлених до Іраку українських БТР-4 завести вдалося лише 56 машин», мова йшла про перевірку, яка відбулась у 2014 році. А те, що контракт був укладений ще у 2009 році та станом на 2014 рік, попри протидію Росії, вже давно виконувався не уточнили.

Журналіст, який пише під псевдонімом «Дмитрий Менделеев», написавши про перевірку БТР-4, не став уточнювати, що у 2014 році могли перевірятися бойові машини, які вже експлуатувались та навіть взяли участь у бойових діях проти терористичних угрупувань. Як і те, що в Іраку українські БТР-4 продовжують успішно воювати проти ІДІЛ і сьогодні.  

Повз увагу журналіста пройшло і те, що БТР-4 неодноразово доводив свою живучість на полі бою в Іраку. Завдяки досвіду української бойової машини, який, був отриманий у боях на Донбасі, інженери «Укроборонпрому» внесли у конструкцію БТР-4 численні зміни, які підвищили її ефективність та боєздатність.

Однак така публікація від «Дзеркала Тижня» привернула увагу російських ЗМІ, які на наступний день масово вийшли з однотипними новинами про українські БТР-4. Серед них популярні рупори пропаганди такі, як «ТАСС», «Вести», «Russia Today» та інші. Також до них приєднались декілька проросійських ЗМІ в Україні.

За умов гібридної війни саме такий інформаційний фон потрібний Кремлю для того, щоб посилити свою конкуренцію з Україною з постачання зброї Іраку. Таким чином, українських журналіст, який продовжує використовувати псевдонім, запустив дуже зручну для Кремля, проте фейкову новину.

Також варто нагадати, що у середні квітня з‘явилась неперевірені дані, з посиланням на сумнівні або навіть відсутні джерела, про припинення поставок БТР-4 для Корпусу морської піхоти Індонезії. В той час, коли за усіма 47 оціночними параметрами, які перевіряли індонезійські морпіхи, українські бронетранспортери показали відмінні результати.

У свою чергу Концерн дякує тим журналістам, які не стали поширювати викривлену в інтересах ворога інформацію, адже через санкції та міжнародний тиск, Кремль буде продовжувати використовувати інформаційні атаки для збереження своїх позицій на міжнародному ринку озброєння.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...