App Store Google Play

Українські БТР-4 за умов пропагандистської атаки російських ЗМІ на Україну

16.06.2017 14:30
Українські БТР-4 за умов пропагандистської атаки російських ЗМІ на Україну

За останній час з’явився матеріал з приводу «накиду» російських ЗМІ щодо виконання контракту на постачання українських БТР-4 до Іраку протягом 2011-2012 років. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому», передає Дніпроград.

Як зазначається, 20 травня українське видання «Дзеркало Тижня» на своєму сайті опублікувало частину публікації журналіста, який пише під псевдонімом «Дмитрий Менделеев». Редакторами сайту, для привертання уваги читачів, була обрана лише частина статті, де мова йшла не про руйнівну діяльність колишнього проросійського керівництва Концерну, а про намагання саботування поставок БТР-4 за міжнародним контактом на догоду Кремля. 

У новині під назвою: «З 88 поставлених до Іраку українських БТР-4 завести вдалося лише 56 машин», мова йшла про перевірку, яка відбулась у 2014 році. А те, що контракт був укладений ще у 2009 році та станом на 2014 рік, попри протидію Росії, вже давно виконувався не уточнили.

Журналіст, який пише під псевдонімом «Дмитрий Менделеев», написавши про перевірку БТР-4, не став уточнювати, що у 2014 році могли перевірятися бойові машини, які вже експлуатувались та навіть взяли участь у бойових діях проти терористичних угрупувань. Як і те, що в Іраку українські БТР-4 продовжують успішно воювати проти ІДІЛ і сьогодні.  

Повз увагу журналіста пройшло і те, що БТР-4 неодноразово доводив свою живучість на полі бою в Іраку. Завдяки досвіду української бойової машини, який, був отриманий у боях на Донбасі, інженери «Укроборонпрому» внесли у конструкцію БТР-4 численні зміни, які підвищили її ефективність та боєздатність.

Однак така публікація від «Дзеркала Тижня» привернула увагу російських ЗМІ, які на наступний день масово вийшли з однотипними новинами про українські БТР-4. Серед них популярні рупори пропаганди такі, як «ТАСС», «Вести», «Russia Today» та інші. Також до них приєднались декілька проросійських ЗМІ в Україні.

За умов гібридної війни саме такий інформаційний фон потрібний Кремлю для того, щоб посилити свою конкуренцію з Україною з постачання зброї Іраку. Таким чином, українських журналіст, який продовжує використовувати псевдонім, запустив дуже зручну для Кремля, проте фейкову новину.

Також варто нагадати, що у середні квітня з‘явилась неперевірені дані, з посиланням на сумнівні або навіть відсутні джерела, про припинення поставок БТР-4 для Корпусу морської піхоти Індонезії. В той час, коли за усіма 47 оціночними параметрами, які перевіряли індонезійські морпіхи, українські бронетранспортери показали відмінні результати.

У свою чергу Концерн дякує тим журналістам, які не стали поширювати викривлену в інтересах ворога інформацію, адже через санкції та міжнародний тиск, Кремль буде продовжувати використовувати інформаційні атаки для збереження своїх позицій на міжнародному ринку озброєння.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...