App Store Google Play

Українські БТР-4 за умов пропагандистської атаки російських ЗМІ на Україну

16 Червня 14:30
Українські БТР-4 за умов пропагандистської атаки російських ЗМІ на Україну

За останній час з’явився матеріал з приводу «накиду» російських ЗМІ щодо виконання контракту на постачання українських БТР-4 до Іраку протягом 2011-2012 років. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому», передає Дніпроград.

Як зазначається, 20 травня українське видання «Дзеркало Тижня» на своєму сайті опублікувало частину публікації журналіста, який пише під псевдонімом «Дмитрий Менделеев». Редакторами сайту, для привертання уваги читачів, була обрана лише частина статті, де мова йшла не про руйнівну діяльність колишнього проросійського керівництва Концерну, а про намагання саботування поставок БТР-4 за міжнародним контактом на догоду Кремля. 

У новині під назвою: «З 88 поставлених до Іраку українських БТР-4 завести вдалося лише 56 машин», мова йшла про перевірку, яка відбулась у 2014 році. А те, що контракт був укладений ще у 2009 році та станом на 2014 рік, попри протидію Росії, вже давно виконувався не уточнили.

Журналіст, який пише під псевдонімом «Дмитрий Менделеев», написавши про перевірку БТР-4, не став уточнювати, що у 2014 році могли перевірятися бойові машини, які вже експлуатувались та навіть взяли участь у бойових діях проти терористичних угрупувань. Як і те, що в Іраку українські БТР-4 продовжують успішно воювати проти ІДІЛ і сьогодні.  

Повз увагу журналіста пройшло і те, що БТР-4 неодноразово доводив свою живучість на полі бою в Іраку. Завдяки досвіду української бойової машини, який, був отриманий у боях на Донбасі, інженери «Укроборонпрому» внесли у конструкцію БТР-4 численні зміни, які підвищили її ефективність та боєздатність.

Однак така публікація від «Дзеркала Тижня» привернула увагу російських ЗМІ, які на наступний день масово вийшли з однотипними новинами про українські БТР-4. Серед них популярні рупори пропаганди такі, як «ТАСС», «Вести», «Russia Today» та інші. Також до них приєднались декілька проросійських ЗМІ в Україні.

За умов гібридної війни саме такий інформаційний фон потрібний Кремлю для того, щоб посилити свою конкуренцію з Україною з постачання зброї Іраку. Таким чином, українських журналіст, який продовжує використовувати псевдонім, запустив дуже зручну для Кремля, проте фейкову новину.

Також варто нагадати, що у середні квітня з‘явилась неперевірені дані, з посиланням на сумнівні або навіть відсутні джерела, про припинення поставок БТР-4 для Корпусу морської піхоти Індонезії. В той час, коли за усіма 47 оціночними параметрами, які перевіряли індонезійські морпіхи, українські бронетранспортери показали відмінні результати.

У свою чергу Концерн дякує тим журналістам, які не стали поширювати викривлену в інтересах ворога інформацію, адже через санкції та міжнародний тиск, Кремль буде продовжувати використовувати інформаційні атаки для збереження своїх позицій на міжнародному ринку озброєння.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...