App Store Google Play

У Дніпрі розпочало роботу виїзне засідання Комітету Верховної Ради

16 Червня 12:40
У Дніпрі розпочало роботу виїзне засідання Комітету Верховної Ради

Сьогодні, 16 червня, у Дніпропетровській ОДА розпочало роботу виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Перед початком засідання відбувся брифінг, спікером якого був Олександр Данченко – голова Комітету з питань інформатизації та зв’язку. За його словами, на Дніпропетровщині один з найвищих показників крадіжок та пошкодження телекомунікацій.

Олександр Данченко позитивно оцінив успіхи Дніпропетровщини у запровадженні електронного самоврядування, однак зазначив, що у області надзвичайно високий рівень крадіжок обладнання операторів зв’язку. На думку голови комітету, це становить небезпеку державного рівня, адже внаслідок пошкодження кабелів та обладнання без зв’язку залишаються військові та органи влади, що може призвести до загрозливих ситуацій.

Посадовець також наголошує, що проблема у нашій області полягає у бездіяльності поліції: крадіїв ловлять, однак відпускають, класифікуючи викрадення шматків кабелю або іншого обладнання як незначну шкоду. Більшість таких справ не доходить до суду, відповідно порушників відпускають, і вони продовжують займатися подібною діяльністю.

Сьогодні також заплановане підписання меморандуму з місцевою владою про співпрацю у сфері охорони телекомунікацій. Олександр Данченко висловлює сподівання, що це допоможе зменшити кількість крадіжок і рівень збитків операторів зв’язку. Член Комітету розповів про те, що готується законопроект, який передбачає серйозний строк позбавлення волі за пошкодження телекомунікацій, але на його прийняття знадобиться щонайменше рік, тому подібний меморандум з місцевою владою має допомогти захистити засоби зв’язку на період до прийняття цього закону.

«Через велику кількість металопереробних підприємств, в цьому регіоні просто неконтрольований прийом металобрухту. Також з країни неконтрольовано вивозиться мідь. Україна не виробляє мідь, однак за минулий рік експорт міді зріс у п’ять разів. І, кажу на пряму, корупція у поліції», - розповів про причини великої кількості крадіжок кабелів у нашому регіону Олександр Данченко.

З 50 тисяч крадіжок кабелів та обладнання для телекомунікацій по всій країні з початку року на Дніпропетровщину припало більше 40%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...