App Store Google Play

У Дніпрі на «Vintage Car Fest» заспіває легендарний Карл Фрієрсон

16 Червня 20:30
У Дніпрі на «Vintage Car Fest» заспіває легендарний Карл Фрієрсон

Сьогодні, 16 червня, в прес-центрі ІА «Міст-Дніпро» анонсували фестиваль «Vintage Car Fest», який відбудеться в Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з місця проведення.

Головна ідея заходу – повернути туристичну привабливість місту в загальнонаціональному масштабі. Пріоритетна мета – зробити фестиваль традиційним.

«Фестиваль не про машини, а про людей – колекціонерів, які є власниками ретро-автомобілів. Особливість в форматі приведення, адже це не класична виставка. Захід проходитиме саме на честь колекціонерів, які постійно кермують на своїх автомобілях, а не зберігають їх як експонати», - зауважив керівник відділу маркетингу клубу «Bartolomeo».

На гостей чекає експозиція з 50 ексклюзивних автомобілів, а також ретро-мотоциклів. Приємним сюрпризом від організаторів стане заїзд по центральних вулицях міста, щоб всі жителі змогли перейнятися ретро-запал.

Родзинкою стане виступ запрошеного фронтмена гурту «De Phazz» - Карла Фрієрсона. Він виконає музичні композиції в рамках концерту.

«На прекрасному курорті «Bartolomeo» я вже бачив багато автомобілів з мого дитинства. Також в захваті від того, що до свята долучяться мої улюблені музиканти з Одеси», - поділився Карл Фрієрсон на прес-конференції.

Організатори розповіли, що гостей чекає багато цікавинок, як от машина Фантомаса «Citroеn», яка займає третє місце по дизайну у світі. Для дітей передбачені ігрові зони з аніматорами.

Фестиваль відбудеться 17 червня, офіційне відкриття об 11.00. Вартість квитка – 300 гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...