App Store Google Play

Ремонт доріг державного значення на Дніпропетровщині: чудес не чекати, але роботи йдуть

16.06.2017 15:20
Ремонт доріг державного значення на Дніпропетровщині: чудес не чекати, але роботи йдуть

Закінчилося проведення тендерів на ремонт доріг, з підрядчиками підписані договори, що означає ремонт доріг державного значення. Про це сьогодні повідомив в.о. начальника Служби автомобільних доріг України в Дніпропетровській області Генадій Немога під час прес-конференції у медіа-центрі zabeba.li, передає Дніпроград.

На експлуатаційне утримання виділено 192 мільйони гривень. У ці роботи входить виконання аварійного ремонту, ямкового ремонту, утримання доріг взимку та влітку (прибирання снігу, боротьба з ожеледицею, прибирання доріг, покіс трави і т.д.), встановлення дорожніх знаків і т. д. Експлуатаційним утриманням займається окреме підприємство.

Підрядниками на ремонт трас у області виступають дві фірми: ТОВ «УПС» і ТОВ «Автомагістраль-Південь». Вони займаються ремонтом трьох напрямків республіканського значення: Дніпро-Миколаїв, Знам’янка-Луганськ-Ізварине та Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя. На проведення середнього ремонту закладено 2,8 мільярди гривень. В рамках цього ремонту вирівняють покриття, регенерують верхній шар основи, замінять дорожні знаки, нанесуть розмітку.

Генадій Немога також стверджує, що ремонт доріг державного значення недофінансовувався протягом 20 років, і саме це є причиною дуже низької якості дорожнього покриття.

Основні траси вже закінчені, але найбільш проблемною трасою залишається Дніпро-Кривий Ріг, однак чиновник пообіцяв, що до кінця літа дорога в Кривий Ріг стане приємною і легкою.

«Є місця, які, на жаль, неможливо локалізувати аварійним ремонтом, через це там був проведений тендер, і там вже розпочаті підготовчі роботи під поточний середній ремонт. Думаю, з наступного тижня ми почнемо основні роботи», - розповів про стан справ на трасі Н-11 в.о. начальника Служби автодору в області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...