App Store Google Play

Ремонт доріг державного значення на Дніпропетровщині: чудес не чекати, але роботи йдуть

16.06.2017 15:20
Ремонт доріг державного значення на Дніпропетровщині: чудес не чекати, але роботи йдуть

Закінчилося проведення тендерів на ремонт доріг, з підрядчиками підписані договори, що означає ремонт доріг державного значення. Про це сьогодні повідомив в.о. начальника Служби автомобільних доріг України в Дніпропетровській області Генадій Немога під час прес-конференції у медіа-центрі zabeba.li, передає Дніпроград.

На експлуатаційне утримання виділено 192 мільйони гривень. У ці роботи входить виконання аварійного ремонту, ямкового ремонту, утримання доріг взимку та влітку (прибирання снігу, боротьба з ожеледицею, прибирання доріг, покіс трави і т.д.), встановлення дорожніх знаків і т. д. Експлуатаційним утриманням займається окреме підприємство.

Підрядниками на ремонт трас у області виступають дві фірми: ТОВ «УПС» і ТОВ «Автомагістраль-Південь». Вони займаються ремонтом трьох напрямків республіканського значення: Дніпро-Миколаїв, Знам’янка-Луганськ-Ізварине та Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя. На проведення середнього ремонту закладено 2,8 мільярди гривень. В рамках цього ремонту вирівняють покриття, регенерують верхній шар основи, замінять дорожні знаки, нанесуть розмітку.

Генадій Немога також стверджує, що ремонт доріг державного значення недофінансовувався протягом 20 років, і саме це є причиною дуже низької якості дорожнього покриття.

Основні траси вже закінчені, але найбільш проблемною трасою залишається Дніпро-Кривий Ріг, однак чиновник пообіцяв, що до кінця літа дорога в Кривий Ріг стане приємною і легкою.

«Є місця, які, на жаль, неможливо локалізувати аварійним ремонтом, через це там був проведений тендер, і там вже розпочаті підготовчі роботи під поточний середній ремонт. Думаю, з наступного тижня ми почнемо основні роботи», - розповів про стан справ на трасі Н-11 в.о. начальника Служби автодору в області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...