App Store Google Play

Президент не звертався до родин загиблих щодо авіакатастрофи Іл-76 впродовж трьох років

16.06.2017 11:00
Президент не звертався до родин загиблих щодо авіакатастрофи Іл-76 впродовж трьох років
Про це в коментарі Громадському радіо повідомила сестра одного із загиблих десантників Іляна Гайдук, передає Дніпроград.

«Слова президента з приводу Іл-76 були тільки після дня трагедії. Всі ці три роки президент більше спілкується із стороною обвинуваченого (ред. – Віктора Назарова ), ніж з родинами загиблих», – говорить вона.

Віктора Назарова визнали винним у халатності, яка призвела до збитого Іл-76 і загибелі 49 українських військових 27 березня цього року. Його також засудили до 7 років тюрми.

В кінці квітня Назаров подав апеляцію. Апеляційний суд Дніпропетровської області вже майже два місяці не призначає засідання у справі генерал-майора Віктора Назарова.

Сестра одного із загиблих десантників Іляна Гайдук говорить що строки апеляції наразі не визначені.

«Знаю, що документи передали у апеляцію і строки не визначені. Назначили суддів, які будуть вести цю справу. Я боюсь, щоб вона там не залишилось на довго», – зазначила Іляна.

Вона також додає: «Вирок винесений у 7 років позбавлення волі. Проте Назаров не за ґратами, продовжує працювати в Генштабі. А суспільство думає, що він за ґратами. Боюсь щоб це не забулося».

Нагадаємо, бойовики збили літак рівно три роки тому 14 червня 2014 року. Всі 49 військових — льотчиків і десантників — на його борту загинули. Суд першої інстанції визнав, що Назаров, тоді — начальник штабу АТО — віддав наказ про перекидання десанту, хоча знав з донесень СБУ, що бойовики можуть збити літак. За вироком Павлоградського міськрайонного суду Назаров отримав 7 років в’язниці, але залишився на волі, поки не вступить в силу апеляція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...