App Store Google Play

Президент не звертався до родин загиблих щодо авіакатастрофи Іл-76 впродовж трьох років

16 Червня 11:00
Президент не звертався до родин загиблих щодо авіакатастрофи Іл-76 впродовж трьох років
Про це в коментарі Громадському радіо повідомила сестра одного із загиблих десантників Іляна Гайдук, передає Дніпроград.

«Слова президента з приводу Іл-76 були тільки після дня трагедії. Всі ці три роки президент більше спілкується із стороною обвинуваченого (ред. – Віктора Назарова ), ніж з родинами загиблих», – говорить вона.

Віктора Назарова визнали винним у халатності, яка призвела до збитого Іл-76 і загибелі 49 українських військових 27 березня цього року. Його також засудили до 7 років тюрми.

В кінці квітня Назаров подав апеляцію. Апеляційний суд Дніпропетровської області вже майже два місяці не призначає засідання у справі генерал-майора Віктора Назарова.

Сестра одного із загиблих десантників Іляна Гайдук говорить що строки апеляції наразі не визначені.

«Знаю, що документи передали у апеляцію і строки не визначені. Назначили суддів, які будуть вести цю справу. Я боюсь, щоб вона там не залишилось на довго», – зазначила Іляна.

Вона також додає: «Вирок винесений у 7 років позбавлення волі. Проте Назаров не за ґратами, продовжує працювати в Генштабі. А суспільство думає, що він за ґратами. Боюсь щоб це не забулося».

Нагадаємо, бойовики збили літак рівно три роки тому 14 червня 2014 року. Всі 49 військових — льотчиків і десантників — на його борту загинули. Суд першої інстанції визнав, що Назаров, тоді — начальник штабу АТО — віддав наказ про перекидання десанту, хоча знав з донесень СБУ, що бойовики можуть збити літак. За вироком Павлоградського міськрайонного суду Назаров отримав 7 років в’язниці, але залишився на волі, поки не вступить в силу апеляція.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...