App Store Google Play

Дніпрянам розповіли подальшу долю палаючого сміттєзвалища

16.06.2017 15:00
Дніпрянам розповіли подальшу долю палаючого сміттєзвалища

Сьогодні, 16 червня, представники компанії "Екологія України" розповіли подробиці аварії на сміттєзвалищі, що розташований між Підгороднім та Новомосковськом. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За словами інвестора групи «Екологія України» Беспалова Олега, наразі на полігоні ще не завершена перша черга, в резерві сміттєзвалище має ще дві.

"Проблема функціонування полігону існує. Проте, хочу зазначити, що на сьогодні значно змінився склад сміття. Виробники упаковки не платять податки за його утилізацію, а також пластика і тари. Виробник продукції щоб її продати використовує дуже багато яскравих упаковок із пластику, поліетилену. А споживачі просто викидають поліетилен в смітники. На їх переробку треба значно більше сил та грошей, а в нас місячна ціна за вивіз сміття досі складає 11 гривень. Тобто рентабельності просто немає", - розповів Беспалов Олег.

Директор з розвитку групи «Екологія України» Олександр Зудіков наголосив, що фахівці, які працюють на полігоні роблять усе, аби сміттєзвалище функціонувало правильно.

"Пересипка сміттєвих шарів ґрунтом відбувається регулярно та за технологією. Періодично ми робимо контрольні геодезичні виміри, які говорять, що перша черга буде ще функціонувати без порушення півтора-два роки. І це підтверджено документами. Полігон не знаходиться в критичному стані, і відкривати новий точно не треба. В існуюче сміттєзвалище необхідно інвестувати більше сил та грошей. Усі виміри та висновки приймаються обласним департаментів екології та мають корегуватися. Також до сміття мають відповідальніше ставитися й самі підприємці, адже від їх складу залежить існування навколишнього середовища", - зазначив Олександр Зудіков.

Нагадаємо, тиждень тому під Дніпром палав сміттєвий полігон компанії «Екологія України», куди сміття звозиться з лівого берега Дніпра, міста Новомосковськ, і селищ Вільне, Черкаське, Гвардійське, Піщанка та Меліоративне. За інформацією, причиною загоряння стала спекотно-вітряна погода та викид метану, який скупчився під сміттям. За словами свідків, дим швидко розповсюдився по місту, і неприємний запах та задимленість відчувалася навіть біля залізничного вокзалу у Дніпрі, який знаходиться за декілька кілометрів від полігону. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...