App Store Google Play

Дніпрянам розповіли подальшу долю палаючого сміттєзвалища

16.06.2017 15:00
Дніпрянам розповіли подальшу долю палаючого сміттєзвалища

Сьогодні, 16 червня, представники компанії "Екологія України" розповіли подробиці аварії на сміттєзвалищі, що розташований між Підгороднім та Новомосковськом. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За словами інвестора групи «Екологія України» Беспалова Олега, наразі на полігоні ще не завершена перша черга, в резерві сміттєзвалище має ще дві.

"Проблема функціонування полігону існує. Проте, хочу зазначити, що на сьогодні значно змінився склад сміття. Виробники упаковки не платять податки за його утилізацію, а також пластика і тари. Виробник продукції щоб її продати використовує дуже багато яскравих упаковок із пластику, поліетилену. А споживачі просто викидають поліетилен в смітники. На їх переробку треба значно більше сил та грошей, а в нас місячна ціна за вивіз сміття досі складає 11 гривень. Тобто рентабельності просто немає", - розповів Беспалов Олег.

Директор з розвитку групи «Екологія України» Олександр Зудіков наголосив, що фахівці, які працюють на полігоні роблять усе, аби сміттєзвалище функціонувало правильно.

"Пересипка сміттєвих шарів ґрунтом відбувається регулярно та за технологією. Періодично ми робимо контрольні геодезичні виміри, які говорять, що перша черга буде ще функціонувати без порушення півтора-два роки. І це підтверджено документами. Полігон не знаходиться в критичному стані, і відкривати новий точно не треба. В існуюче сміттєзвалище необхідно інвестувати більше сил та грошей. Усі виміри та висновки приймаються обласним департаментів екології та мають корегуватися. Також до сміття мають відповідальніше ставитися й самі підприємці, адже від їх складу залежить існування навколишнього середовища", - зазначив Олександр Зудіков.

Нагадаємо, тиждень тому під Дніпром палав сміттєвий полігон компанії «Екологія України», куди сміття звозиться з лівого берега Дніпра, міста Новомосковськ, і селищ Вільне, Черкаське, Гвардійське, Піщанка та Меліоративне. За інформацією, причиною загоряння стала спекотно-вітряна погода та викид метану, який скупчився під сміттям. За словами свідків, дим швидко розповсюдився по місту, і неприємний запах та задимленість відчувалася навіть біля залізничного вокзалу у Дніпрі, який знаходиться за декілька кілометрів від полігону. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...