App Store Google Play

Дніпрянин, який пробіг 100 кілометрів заради хворих дітей, планує продовжувати свою активність

15 Червня 16:40
Дніпрянин, який пробіг 100 кілометрів заради хворих дітей, планує продовжувати свою активність

Дніпрянин Максим Шишкін, який на початку місяця подолав дистанцію у 100 кілометрів, планує продовжувати свою активність для допомоги дітям. Про це він повідомив під час прес-конференції в медіа-центрі «Інформатор», передає Дніпроград.

Максим Шишкін розповів, що ніколи не був професійним бігуном, але вирішив на свій день народження кинути виклик самому собі і пробігти 100 кілометрів у пустелі. Пустеля ця гірська і, за словами Максима, з хорошими дорогами.

Хлопець тренувався три місяці, поступово збільшуючи дистанцію. В юності Максим займався спортивним орієнтуванням, і це допомогло йому почати свої тренування з десяти кілометрів. Він тренувався день через день у пустелі.

Оскільки Єгипет – неспокійна країна, у пустелі є так звані check-points, на яких розташовані військові. Для забігу Максиму необхідний був спеціальний дозвіл, однак він не зміг подолати бюрократичну машину і не отримав цього дозволу, тож забіг його був нелегальним. Йому доводилося домовлятися з місцевими таксистами і оминати позиції військових, щоб не бути упійманим.

За словами дніпрянина, він вирішив присвятити свій забіг дітям, тому що для нього було надзвичайно важливим присвятити свій забіг комусь, надати йому сенсу. Для Максима незаперечним є той факт, що саме проблеми дітей найважливіші, адже саме від них залежить майбутнє екології, країн і всього світу. На цьому він не планує зупинятися і хоче знайти для себе ще якусь активність, обов’язково видовищну, яка б привертала увагу.

«Найтяжчим було організувати це все. У Єгипті не продається ні нормальне спортхарчування, ні одяг. Усе доводилося отримувати через друзів в Україні. Щодо самого марафону: перша частина пройшла класно, тому що я бігав під нічним небом, нежарким. Найтяжче настало після 80-го кілометру, коли була вже друга година дня. Сонце шмалило, уся вода, яка у мене була, перетворилась на окріп», - розповів про труднощі забігу Максим.

Друзі Максима знімали його забіг. Наразі відео на етапі монтажу. Максим Шишкін обіцяв оприлюднити його, щойно воно буде готове.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...