App Store Google Play

Дніпровські бізнесмени вигадали новий формат навчання для працівників

15 Червня 08:30
Дніпровські бізнесмени вигадали новий формат навчання для працівників

Дніпровські бізнесмени створили перший в Україні workshop для бажаючих підвищити свої навички продажів та розкрити потенціал своїх співробітників. Про це на прес-конференції в медіа-центрі «Мост Дніпро» повідомив Олександр Трубін, бізнес-менеджер міжнародного рівня, передає Дніпроград.

Workshop, вигаданий Олександром Трубіним, - це так звана «рольова гра в продажі», яка дозволить менеджерам виявити, як їх співробітники з відділу продажів чинять в екстрених ситуаціях. Сама гра триває три-чотири години, поділяється на раунди, під час яких команди отримують завдання, а якість виконання оцінює журі.

«Наразі методи 90-х в продажах не працюють. І 2000-х теж. І навіть 2010-х. Потрібно шукати нові формати, тому що люди хочуть отримати результат свого навчання тут і зараз, в режимі реального часу. Людям потрібно давати щось інноваційне – результат в режимі он-лайн», - розповів автор проекту Олександр Трубін.

Слова автора ідеї підтвердили бізнес-експерти. Так, Антоніна Мозгова, гендиректор мережі магазинів SHARM, наголосила на командній роботі, яка проявляється під час такої гри. Такий вид навчання дозволяє розкрити приховані таланти і навички співробітника, дає змогу менеджерам подивитися на своїх підлеглих у іншому світлі.

За словами Роман Зінчука, директора з маркетингу ІТ-компанії, три-чотири години дають неймовірний результат. Не дивлячись на те, що спочатку до такого формату він ставився з недовірою, Роман стверджує, що вже спробував подібні інструменти у своїй компанії, і це дало результат.

Зареєструватися на гру-workshop можна на сайті alexandrtrubin.com. Наступна гра пройде в ресторані «Le Grand» 21 червня о 16:00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...