App Store Google Play

Дніпровські бізнесмени вигадали новий формат навчання для працівників

15.06.2017 08:30
Дніпровські бізнесмени вигадали новий формат навчання для працівників

Дніпровські бізнесмени створили перший в Україні workshop для бажаючих підвищити свої навички продажів та розкрити потенціал своїх співробітників. Про це на прес-конференції в медіа-центрі «Мост Дніпро» повідомив Олександр Трубін, бізнес-менеджер міжнародного рівня, передає Дніпроград.

Workshop, вигаданий Олександром Трубіним, - це так звана «рольова гра в продажі», яка дозволить менеджерам виявити, як їх співробітники з відділу продажів чинять в екстрених ситуаціях. Сама гра триває три-чотири години, поділяється на раунди, під час яких команди отримують завдання, а якість виконання оцінює журі.

«Наразі методи 90-х в продажах не працюють. І 2000-х теж. І навіть 2010-х. Потрібно шукати нові формати, тому що люди хочуть отримати результат свого навчання тут і зараз, в режимі реального часу. Людям потрібно давати щось інноваційне – результат в режимі он-лайн», - розповів автор проекту Олександр Трубін.

Слова автора ідеї підтвердили бізнес-експерти. Так, Антоніна Мозгова, гендиректор мережі магазинів SHARM, наголосила на командній роботі, яка проявляється під час такої гри. Такий вид навчання дозволяє розкрити приховані таланти і навички співробітника, дає змогу менеджерам подивитися на своїх підлеглих у іншому світлі.

За словами Роман Зінчука, директора з маркетингу ІТ-компанії, три-чотири години дають неймовірний результат. Не дивлячись на те, що спочатку до такого формату він ставився з недовірою, Роман стверджує, що вже спробував подібні інструменти у своїй компанії, і це дало результат.

Зареєструватися на гру-workshop можна на сайті alexandrtrubin.com. Наступна гра пройде в ресторані «Le Grand» 21 червня о 16:00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...