App Store Google Play

Дніпровські бізнесмени вигадали новий формат навчання для працівників

15.06.2017 08:30
Дніпровські бізнесмени вигадали новий формат навчання для працівників

Дніпровські бізнесмени створили перший в Україні workshop для бажаючих підвищити свої навички продажів та розкрити потенціал своїх співробітників. Про це на прес-конференції в медіа-центрі «Мост Дніпро» повідомив Олександр Трубін, бізнес-менеджер міжнародного рівня, передає Дніпроград.

Workshop, вигаданий Олександром Трубіним, - це так звана «рольова гра в продажі», яка дозволить менеджерам виявити, як їх співробітники з відділу продажів чинять в екстрених ситуаціях. Сама гра триває три-чотири години, поділяється на раунди, під час яких команди отримують завдання, а якість виконання оцінює журі.

«Наразі методи 90-х в продажах не працюють. І 2000-х теж. І навіть 2010-х. Потрібно шукати нові формати, тому що люди хочуть отримати результат свого навчання тут і зараз, в режимі реального часу. Людям потрібно давати щось інноваційне – результат в режимі он-лайн», - розповів автор проекту Олександр Трубін.

Слова автора ідеї підтвердили бізнес-експерти. Так, Антоніна Мозгова, гендиректор мережі магазинів SHARM, наголосила на командній роботі, яка проявляється під час такої гри. Такий вид навчання дозволяє розкрити приховані таланти і навички співробітника, дає змогу менеджерам подивитися на своїх підлеглих у іншому світлі.

За словами Роман Зінчука, директора з маркетингу ІТ-компанії, три-чотири години дають неймовірний результат. Не дивлячись на те, що спочатку до такого формату він ставився з недовірою, Роман стверджує, що вже спробував подібні інструменти у своїй компанії, і це дало результат.

Зареєструватися на гру-workshop можна на сайті alexandrtrubin.com. Наступна гра пройде в ресторані «Le Grand» 21 червня о 16:00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....