App Store Google Play

Борис Філатов привітав медиків Дніпра з прийдешнім професійним святом

15 Червня 21:00
Борис Філатов привітав медиків Дніпра з прийдешнім професійним святом

15 червня, напередодні Дня медичного працівника, міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з фахівцями галузі. Мер привітав медиків і вручив подяки найкращим працівникам.

«Хочеться з оптимізмом дивитися в майбутнє. Ви знаєте, яка в місті проблема з вторинною медициною. Сподіваюся, що коли ми зустрінемося наступного року, це питання буде розв'язано. Міська влада завжди буде з медпрацівниками. І за два роки роботи моєї команди у нас є перші позитивні сигнали в якісному реформуванні галузі», – зазначив Борис Філатов.

Керівник міста наголосив: Дніпро одним із перших в Україні запровадив муніципальні надбавки медикам. Цьогоріч із міського бюджету виділено 2,7 млн грн на щомісячну 5-відсоткову надбавку до заробітної плати медичним працівникам закладів первинної ланки. Ще 1,2 млн грн місто виділило на муніципальні доплати сімейним лікарям та медичним сестрам.

Серед перспектив розвитку медицини в Дніпрі – впровадження програми інфекційної безпеки. Цьогоріч місто першим в Україні реалізує пілотний проект інфекційного контролю в закладах охорони здоров'я. Очікується, що вже восени його почнуть запроваджувати в лікарні швидкої медичної допомоги та в лікарні № 9.

Одним із пріоритетів також є електронні новації у медичній сфері. Так, в амбулаторіях центрів первинної медико-санітарної допомоги № 3 і № 5 працюють електронні реєстратури. Із початку року на сайті www.reestratura.com зареєстровано вже 27 тис. записів. Найближчим часом сервіс буде доступним у центрах № 1 та № 11.

Також очікується запровадження електронної картки пацієнта. Це дасть змогу оперативно зберігати та оновлювати медичні дані й використовувати в аптеках електронний рецепт. Над запровадженням послуги наразі працюють в медцентрах № 1, 6 і 11.

У планах також – формування мережі додаткових  амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Завдяки спільному проекту зі Світовим банком первинна медична допомога у Дніпрі стане доступнішою.

Зазначимо, що цьогоріч День медичного працівника в Україні припадає на 18 червня.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...