App Store Google Play

Борис Філатов привітав медиків Дніпра з прийдешнім професійним святом

15 Червня 21:00
Борис Філатов привітав медиків Дніпра з прийдешнім професійним святом

15 червня, напередодні Дня медичного працівника, міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з фахівцями галузі. Мер привітав медиків і вручив подяки найкращим працівникам.

«Хочеться з оптимізмом дивитися в майбутнє. Ви знаєте, яка в місті проблема з вторинною медициною. Сподіваюся, що коли ми зустрінемося наступного року, це питання буде розв'язано. Міська влада завжди буде з медпрацівниками. І за два роки роботи моєї команди у нас є перші позитивні сигнали в якісному реформуванні галузі», – зазначив Борис Філатов.

Керівник міста наголосив: Дніпро одним із перших в Україні запровадив муніципальні надбавки медикам. Цьогоріч із міського бюджету виділено 2,7 млн грн на щомісячну 5-відсоткову надбавку до заробітної плати медичним працівникам закладів первинної ланки. Ще 1,2 млн грн місто виділило на муніципальні доплати сімейним лікарям та медичним сестрам.

Серед перспектив розвитку медицини в Дніпрі – впровадження програми інфекційної безпеки. Цьогоріч місто першим в Україні реалізує пілотний проект інфекційного контролю в закладах охорони здоров'я. Очікується, що вже восени його почнуть запроваджувати в лікарні швидкої медичної допомоги та в лікарні № 9.

Одним із пріоритетів також є електронні новації у медичній сфері. Так, в амбулаторіях центрів первинної медико-санітарної допомоги № 3 і № 5 працюють електронні реєстратури. Із початку року на сайті www.reestratura.com зареєстровано вже 27 тис. записів. Найближчим часом сервіс буде доступним у центрах № 1 та № 11.

Також очікується запровадження електронної картки пацієнта. Це дасть змогу оперативно зберігати та оновлювати медичні дані й використовувати в аптеках електронний рецепт. Над запровадженням послуги наразі працюють в медцентрах № 1, 6 і 11.

У планах також – формування мережі додаткових  амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Завдяки спільному проекту зі Світовим банком первинна медична допомога у Дніпрі стане доступнішою.

Зазначимо, що цьогоріч День медичного працівника в Україні припадає на 18 червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...