App Store Google Play

Борис Філатов привітав медиків Дніпра з прийдешнім професійним святом

15.06.2017 21:00
Борис Філатов привітав медиків Дніпра з прийдешнім професійним святом

15 червня, напередодні Дня медичного працівника, міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з фахівцями галузі. Мер привітав медиків і вручив подяки найкращим працівникам.

«Хочеться з оптимізмом дивитися в майбутнє. Ви знаєте, яка в місті проблема з вторинною медициною. Сподіваюся, що коли ми зустрінемося наступного року, це питання буде розв'язано. Міська влада завжди буде з медпрацівниками. І за два роки роботи моєї команди у нас є перші позитивні сигнали в якісному реформуванні галузі», – зазначив Борис Філатов.

Керівник міста наголосив: Дніпро одним із перших в Україні запровадив муніципальні надбавки медикам. Цьогоріч із міського бюджету виділено 2,7 млн грн на щомісячну 5-відсоткову надбавку до заробітної плати медичним працівникам закладів первинної ланки. Ще 1,2 млн грн місто виділило на муніципальні доплати сімейним лікарям та медичним сестрам.

Серед перспектив розвитку медицини в Дніпрі – впровадження програми інфекційної безпеки. Цьогоріч місто першим в Україні реалізує пілотний проект інфекційного контролю в закладах охорони здоров'я. Очікується, що вже восени його почнуть запроваджувати в лікарні швидкої медичної допомоги та в лікарні № 9.

Одним із пріоритетів також є електронні новації у медичній сфері. Так, в амбулаторіях центрів первинної медико-санітарної допомоги № 3 і № 5 працюють електронні реєстратури. Із початку року на сайті www.reestratura.com зареєстровано вже 27 тис. записів. Найближчим часом сервіс буде доступним у центрах № 1 та № 11.

Також очікується запровадження електронної картки пацієнта. Це дасть змогу оперативно зберігати та оновлювати медичні дані й використовувати в аптеках електронний рецепт. Над запровадженням послуги наразі працюють в медцентрах № 1, 6 і 11.

У планах також – формування мережі додаткових  амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Завдяки спільному проекту зі Світовим банком первинна медична допомога у Дніпрі стане доступнішою.

Зазначимо, що цьогоріч День медичного працівника в Україні припадає на 18 червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...