App Store Google Play

Борис Філатов привітав медиків Дніпра з прийдешнім професійним святом

15.06.2017 21:00
Борис Філатов привітав медиків Дніпра з прийдешнім професійним святом

15 червня, напередодні Дня медичного працівника, міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з фахівцями галузі. Мер привітав медиків і вручив подяки найкращим працівникам.

«Хочеться з оптимізмом дивитися в майбутнє. Ви знаєте, яка в місті проблема з вторинною медициною. Сподіваюся, що коли ми зустрінемося наступного року, це питання буде розв'язано. Міська влада завжди буде з медпрацівниками. І за два роки роботи моєї команди у нас є перші позитивні сигнали в якісному реформуванні галузі», – зазначив Борис Філатов.

Керівник міста наголосив: Дніпро одним із перших в Україні запровадив муніципальні надбавки медикам. Цьогоріч із міського бюджету виділено 2,7 млн грн на щомісячну 5-відсоткову надбавку до заробітної плати медичним працівникам закладів первинної ланки. Ще 1,2 млн грн місто виділило на муніципальні доплати сімейним лікарям та медичним сестрам.

Серед перспектив розвитку медицини в Дніпрі – впровадження програми інфекційної безпеки. Цьогоріч місто першим в Україні реалізує пілотний проект інфекційного контролю в закладах охорони здоров'я. Очікується, що вже восени його почнуть запроваджувати в лікарні швидкої медичної допомоги та в лікарні № 9.

Одним із пріоритетів також є електронні новації у медичній сфері. Так, в амбулаторіях центрів первинної медико-санітарної допомоги № 3 і № 5 працюють електронні реєстратури. Із початку року на сайті www.reestratura.com зареєстровано вже 27 тис. записів. Найближчим часом сервіс буде доступним у центрах № 1 та № 11.

Також очікується запровадження електронної картки пацієнта. Це дасть змогу оперативно зберігати та оновлювати медичні дані й використовувати в аптеках електронний рецепт. Над запровадженням послуги наразі працюють в медцентрах № 1, 6 і 11.

У планах також – формування мережі додаткових  амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Завдяки спільному проекту зі Світовим банком первинна медична допомога у Дніпрі стане доступнішою.

Зазначимо, що цьогоріч День медичного працівника в Україні припадає на 18 червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...