App Store Google Play

В оздоровчому центрі «Перлина Придніпров'я» пройшли реабілітацію понад 11 тисяч дітей

14 Червня 18:30
В оздоровчому центрі «Перлина Придніпров'я» пройшли реабілітацію понад 11 тисяч дітей

Дитячий оздоровчий центр обласної ради «Перлина Придніпров'я» відсвяткував п’ятиріччя своєї роботи. З дня відкриття тут пройшли реабілітацію понад 11 тисяч дітей. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу облради.

Заклад створений спеціально для дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зокрема діти-сироти, діти з багатодітних родин, діти осіб, що є учасниками бойових дій, діти переселенці та інші. Із обласного бюджету «Перлині Придніпров'я» у 2016 році було виділено 16 528,4 грн. Ці кошти повністю забезпечують функціонування табору. Тому путівки не продаються. Діти направляються в цей оздоровчий центр на підставі наказу департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації відповідно до Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки. Путівки отримуються батьками за місцем проживання дитини у відділах освіти, відділах соціального захисту населення або управліннях сім’ї, молоді та спорту.

КЗ “ДОЦСР “Перлина Придніпров'я” ДОР” – це заклад санаторного типу, де діти перебувають цілодобово і де поряд із оздоровчими послугами надаються комплекси медично-профілактичних послуг, спрямованих на запобігання захворюванням, здійснюється комплекс реабілітаційних заходів для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, спрямованих на соціальну адаптацію у суспільстві, творчий саморозвиток вихованців, глибоку психологізацію навчально-виховного процесу.

Усі діти, які прибувають на оздоровлення до “Перлини Придніпров'я”, отримують медичну допомогу з використанням найсучасніших методів діагностики, лікування і реабілітації. Медичний центр оснащений спеціальним сучасним обладнанням. За показаннями дітям проводиться ультразвукове дослідження, рентгенографія, ендоскопічне дослідження, електрокардіографія, реоенцефалографія.

Діти оглядаються стоматологом, за необхідності проводиться лікування. Діти отримують масаж, лікувальну фізкультуру, фізіотерапевтичні процедури: інгаляції лікувальних препаратів та сеглетно-кисневої суміші, дарсонваль, ультрафіолетове опромінення, лікування ультразвуком, лазером, електрофорез, діадинамотерапію, лікування синусоїдально-модульованими токами, гідромасаж стоп, загальні бальнеологічні процедури, ароматерапію. На території центру функціонує загальноосвітня школа, що дозволяє дітям проходити комплексні курси лікування, реабілітації без відриву від навчального процесу. Отже, реабілітація, яка проводиться у закладі, це цілий комплекс заходів соціального, навчального, виховного, медичного, спортивного характеру, які сприяють поліпшенню та зміцненню стану фізичного і психологічного здоров`я дітей.

Голова обласної ради Гліб Пригунов відмітив: «Перлина Придніпров'я» - це місце, де діти стають більш щасливими. Принаймні ми прагнемо створити такі умови, аби діти відчули справжню турботу, тепло і любов, та можливість відновити своє здоров’я. На жаль, деякі з них позбавлені цього в житті. Я вітаю всіх працівників табору та всю малечу із святом, та бажаю табору процвітання».

У день святкування 5-річного ювілею закладу його вихованці влаштували справжній концерт: грав джазовий оркестр, було шоу мильних бульбашок, пісочна анімація та багато іншого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...