App Store Google Play

У Дніпрі стартувала обласна військово-патріотична гра "Джура"

14 Червня 15:20
У Дніпрі стартувала обласна військово-патріотична гра "Джура"

Сьогодні, 14 червня, у Дніпрі відбулося урочисте відкриття ІІ обласного етапу змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл (Джура)". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Відкриття проходило на площі під вікнами Дніпропетровської обласної адміністріції. Під час час заходу радниця голови ДніпроОДА Ольга Горб підкреслила, що на учасників гри лягає місія продовжувачів славних традицій борців за волю України.

"Молодь Дніпропетровщини - продовження козацького роду. Завдяки вам Україна відроджується. Під час ігор учасники гри переймуть містичний національний дух, яким славиться наше Дніпро. Бажаю усім наснаги, успіхів та задоволення. Покажіть усю велич козацького краю. Нехай переможе найкращий", - зазначила Ольга Горб.

В змаганнях візьмуть участь 31 райони Дніпропетровської області, 248 учасників-джурів. Найкраща команда представить регіон у Харкові на Всеукраїнському етапі гри.

"Патріотичне виховання є складовою частиною навчально-виховного процесу молоді, формування у юнаків та дівчат почуття любові до України, готовності до виконання громадянських та конституційних обов’язків. У цей складний для нашої держави час як ніколи актуальним є патріотичне виховання.  Яскравим прикладом такого виховання є Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл (Джура)", - зазначив командир рою з Дніпра "Воїни світла".

Відкриття змагань пройшли урочистим концертом, також на завершення священослужителі благословили учасників змагань та освятили символічні бойові хоругви.

Нагадаємо, джуряни патріотичним маршем пройшлися центральними вулицями міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...