App Store Google Play

У Дніпрі стартувала обласна військово-патріотична гра "Джура"

14.06.2017 15:20
У Дніпрі стартувала обласна військово-патріотична гра "Джура"

Сьогодні, 14 червня, у Дніпрі відбулося урочисте відкриття ІІ обласного етапу змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл (Джура)". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Відкриття проходило на площі під вікнами Дніпропетровської обласної адміністріції. Під час час заходу радниця голови ДніпроОДА Ольга Горб підкреслила, що на учасників гри лягає місія продовжувачів славних традицій борців за волю України.

"Молодь Дніпропетровщини - продовження козацького роду. Завдяки вам Україна відроджується. Під час ігор учасники гри переймуть містичний національний дух, яким славиться наше Дніпро. Бажаю усім наснаги, успіхів та задоволення. Покажіть усю велич козацького краю. Нехай переможе найкращий", - зазначила Ольга Горб.

В змаганнях візьмуть участь 31 райони Дніпропетровської області, 248 учасників-джурів. Найкраща команда представить регіон у Харкові на Всеукраїнському етапі гри.

"Патріотичне виховання є складовою частиною навчально-виховного процесу молоді, формування у юнаків та дівчат почуття любові до України, готовності до виконання громадянських та конституційних обов’язків. У цей складний для нашої держави час як ніколи актуальним є патріотичне виховання.  Яскравим прикладом такого виховання є Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл (Джура)", - зазначив командир рою з Дніпра "Воїни світла".

Відкриття змагань пройшли урочистим концертом, також на завершення священослужителі благословили учасників змагань та освятили символічні бойові хоругви.

Нагадаємо, джуряни патріотичним маршем пройшлися центральними вулицями міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пройшлися нацгвардійці в Кривому Розі парадним маршом під ворожими прапорами. І знаходяться ті, хто їх захищає: «Ну вони ж - люди військові. Дали наказ - виконують!» Навіть коментуват...
Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...