App Store Google Play

На Дніпропетровщині відремонтували ще 16 комунальних доріг

14.06.2017 15:40
На Дніпропетровщині відремонтували ще 16 комунальних доріг

Ще на 16 комунальних дорогах області завершився капітальний ремонт, ще стільки ж нині оновлюються. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«До кінця року плануємо відремонтувати 160 комунальних доріг. Ремонт – тільки капітальний. Від підрядників вимагаємо якісної роботи. Недоліки вони будуть виправляти власним коштом - це прописано в договорі», - розповів Валентин Резніченко.

Старожили села Томаківка Святовасилівської об’єднаної територіальної громади кажуть: обіцянками відремонтувати дорогу на вулиці Дружби їх годували останні півсторіччя. І лише команда Валентина Резніченка зробила довгоочікуваний шлях на вулиці Дружби буквально за лічені місяці.

«Раніше було жахливо, ХХІ сторіччя на дворі, а їхати нема де. А коли відремонтували – нам взагалі не вірилося, що тепер у нас є така гарна дорога», - поділився місцевий мешканець Петро Стаднік.

У селі Наталівка тієї ж громади відремонтували вулицю Центральну.

«Останній раз ми тут бачили будівельну техніку років сорок тому. Дуже давно не ремонтувалося, яма на ямі була. Раніше через бруд і пройти було важко, а тепер не можна порівняти - дуже гарна дорога», - розповіла місцева мешканка Валентина Грисенко.

Вулиця Дніпровська у Військовому з’єднує це село із сусіднім Микільським. Місцеві жителі задоволені якісним ремонтом.

«Ця дорога для нас справді важлива. По ній підвозять продукти, тут проїжджає швидка. Ми щиро вдячні, що врешті-решт привели цей шлях до ладу», - каже мешканка села Військове Антоніна Лебеденко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...