App Store Google Play

Дві подруги з Дніпра розповіли про створення масштабного проекту "Будь в UA"

14.06.2017 20:00
Дві подруги з Дніпра розповіли про створення масштабного проекту "Будь в UA"

У травні 2016 року Аліна Щербина і Катя Дорошевська створили "Будь в UA" - перший і єдиний магазин українських брендів в Дніпрі. Щомісяця його відвідує близько 7 тис. осіб, які знайомляться з 150 вітчизняними компаніями. Дівчата розповіли історію свого успіху виданню "Platfor.ma", передає Дніпроград.

У Дніпрі Аліна і Катя працювали журналістами. Через пару років дівчата зустрілися в Києві, де Катя продовжувала роботу на телебаченні, а Аліна стала бренд-менеджером українського дизайнера. 

Саме там дівчата вирішили створити у Дніпрі один загальний маркет, де були б зібрані роботи усіх українських брендів. 

"На той момент у Дніпрі не було ні маркету, ні шоурумів. Під час однієї з зустрічей ми вирішили створити магазин в рідному місті - і вже на наступний день почали шукати приміщення. Ми згадали про Галерею Артсвіт, яка нам ідеально підійшла - невелика, і в центрі. Коли ми запрошували київські маркети допомогти нам створити щось подібне у Дніпрі, до нас ставилися вороже. Це жорстока конкуренція", - розповідає  співзасновниця магазину.

Проте в підсумку Анна та Аліна отримали 80 заявок дизайнерів, хоча розмістити могли тільки близько 40. Вже тоді попит перевищував пропозицію.

За рік роботи дівчата співпрацювали з 500 брендами. Тепер в магазині представлені марки з Дніпра, Одеси, Харкова та Києва.

"Ми не залучаємо нові компанії за допомогою реклами, все виключно через «сарафанне радіо». Щоб потрапити на маркет, необхідно залишити заявку на сайті. Віддаємо перевагу новачкам, але у Будь в UA є свій кістяк - резиденти, які з нами з першого дня", - розповіли дівчата.

Роботу маркету в дні його проведення забезпечують охоронці, промоутери, водії, вантажники, команда організаторів - всього близько 30 осіб. Основна команда, яка працює протягом місяця, складається з п'яти дівчат: організаторів і творців, event-менеджера, SMM-фахівця і копірайтера.

Аліна та Катя запевняють, якщо у вас є класна ідея, але ви не знаєте, як її реалізувати, можливо, ви ще не зустріли «свою» людину, яка буде на тій же хвилі і яка допоможе реалізувати всі задумки. Крім того, вони зазначають, якщо ви не плануєте займатися проектом цілодобово, то можете і не починати. Адже потрібно жити своєю справою, а не ставитися до неї, як до роботи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...