App Store Google Play

Дві подруги з Дніпра розповіли про створення масштабного проекту "Будь в UA"

14 Червня 20:00
Дві подруги з Дніпра розповіли про створення масштабного проекту "Будь в UA"

У травні 2016 року Аліна Щербина і Катя Дорошевська створили "Будь в UA" - перший і єдиний магазин українських брендів в Дніпрі. Щомісяця його відвідує близько 7 тис. осіб, які знайомляться з 150 вітчизняними компаніями. Дівчата розповіли історію свого успіху виданню "Platfor.ma", передає Дніпроград.

У Дніпрі Аліна і Катя працювали журналістами. Через пару років дівчата зустрілися в Києві, де Катя продовжувала роботу на телебаченні, а Аліна стала бренд-менеджером українського дизайнера. 

Саме там дівчата вирішили створити у Дніпрі один загальний маркет, де були б зібрані роботи усіх українських брендів. 

"На той момент у Дніпрі не було ні маркету, ні шоурумів. Під час однієї з зустрічей ми вирішили створити магазин в рідному місті - і вже на наступний день почали шукати приміщення. Ми згадали про Галерею Артсвіт, яка нам ідеально підійшла - невелика, і в центрі. Коли ми запрошували київські маркети допомогти нам створити щось подібне у Дніпрі, до нас ставилися вороже. Це жорстока конкуренція", - розповідає  співзасновниця магазину.

Проте в підсумку Анна та Аліна отримали 80 заявок дизайнерів, хоча розмістити могли тільки близько 40. Вже тоді попит перевищував пропозицію.

За рік роботи дівчата співпрацювали з 500 брендами. Тепер в магазині представлені марки з Дніпра, Одеси, Харкова та Києва.

"Ми не залучаємо нові компанії за допомогою реклами, все виключно через «сарафанне радіо». Щоб потрапити на маркет, необхідно залишити заявку на сайті. Віддаємо перевагу новачкам, але у Будь в UA є свій кістяк - резиденти, які з нами з першого дня", - розповіли дівчата.

Роботу маркету в дні його проведення забезпечують охоронці, промоутери, водії, вантажники, команда організаторів - всього близько 30 осіб. Основна команда, яка працює протягом місяця, складається з п'яти дівчат: організаторів і творців, event-менеджера, SMM-фахівця і копірайтера.

Аліна та Катя запевняють, якщо у вас є класна ідея, але ви не знаєте, як її реалізувати, можливо, ви ще не зустріли «свою» людину, яка буде на тій же хвилі і яка допоможе реалізувати всі задумки. Крім того, вони зазначають, якщо ви не плануєте займатися проектом цілодобово, то можете і не починати. Адже потрібно жити своєю справою, а не ставитися до неї, як до роботи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...