App Store Google Play

Дві подруги з Дніпра розповіли про створення масштабного проекту "Будь в UA"

14.06.2017 20:00
Дві подруги з Дніпра розповіли про створення масштабного проекту "Будь в UA"

У травні 2016 року Аліна Щербина і Катя Дорошевська створили "Будь в UA" - перший і єдиний магазин українських брендів в Дніпрі. Щомісяця його відвідує близько 7 тис. осіб, які знайомляться з 150 вітчизняними компаніями. Дівчата розповіли історію свого успіху виданню "Platfor.ma", передає Дніпроград.

У Дніпрі Аліна і Катя працювали журналістами. Через пару років дівчата зустрілися в Києві, де Катя продовжувала роботу на телебаченні, а Аліна стала бренд-менеджером українського дизайнера. 

Саме там дівчата вирішили створити у Дніпрі один загальний маркет, де були б зібрані роботи усіх українських брендів. 

"На той момент у Дніпрі не було ні маркету, ні шоурумів. Під час однієї з зустрічей ми вирішили створити магазин в рідному місті - і вже на наступний день почали шукати приміщення. Ми згадали про Галерею Артсвіт, яка нам ідеально підійшла - невелика, і в центрі. Коли ми запрошували київські маркети допомогти нам створити щось подібне у Дніпрі, до нас ставилися вороже. Це жорстока конкуренція", - розповідає  співзасновниця магазину.

Проте в підсумку Анна та Аліна отримали 80 заявок дизайнерів, хоча розмістити могли тільки близько 40. Вже тоді попит перевищував пропозицію.

За рік роботи дівчата співпрацювали з 500 брендами. Тепер в магазині представлені марки з Дніпра, Одеси, Харкова та Києва.

"Ми не залучаємо нові компанії за допомогою реклами, все виключно через «сарафанне радіо». Щоб потрапити на маркет, необхідно залишити заявку на сайті. Віддаємо перевагу новачкам, але у Будь в UA є свій кістяк - резиденти, які з нами з першого дня", - розповіли дівчата.

Роботу маркету в дні його проведення забезпечують охоронці, промоутери, водії, вантажники, команда організаторів - всього близько 30 осіб. Основна команда, яка працює протягом місяця, складається з п'яти дівчат: організаторів і творців, event-менеджера, SMM-фахівця і копірайтера.

Аліна та Катя запевняють, якщо у вас є класна ідея, але ви не знаєте, як її реалізувати, можливо, ви ще не зустріли «свою» людину, яка буде на тій же хвилі і яка допоможе реалізувати всі задумки. Крім того, вони зазначають, якщо ви не плануєте займатися проектом цілодобово, то можете і не починати. Адже потрібно жити своєю справою, а не ставитися до неї, як до роботи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...