App Store Google Play

Дніпрян запрошують навчитися креативно розвивати місто

14.06.2017 16:00
Дніпрян запрошують навчитися креативно розвивати місто

17-18 у Дніпрі на Фестивальному причалі відбудеться фестиваль соціальних інновацій «uCRAZYans». Про це під час прес-конференції повідомили організатори заходу Вікторія Потолкова та Анна Бобіно, передає Дніпроград.

Основна ідея фестивалю – розповісти людям, які не залучені до громадських організацій, громадянського сектору, як вони можуть долучитися до соціальних змін, як вони можуть стати учасниками соціальних проектів. А головне - об'єднати різних небайдужих людей з цікавими ідеями для поліпшення життя міста та країни.

"Майбутній захід пройде у форматі креативного простору, щоб показати дніпрянам ініціативи, які успішно реалізуються в інших великих містах. Дніпро - є дуже креативним та інноваційним містом, тому програма заходу буде дуже цікавою і насиченою", - зазначила Вікторія Потолкова.

Протягом двох днів на Фестивальному причалі незвичайний працюватиме інтерактивний музей, де можна буде побачити вже реалізовані ідеї. Усі експонати дозволятимуть випробувати особисто, а деякі навіть забрати додому.

"Це свято-виставка об'єднає в собі пізнавальну частину, представлення нових ідей та ініціатив, музику, їжу і масу цікавих людей. Адже саме такі проекти роблять свої маленькі справи, що в підсумку покращують життя нашої країни. Я сподіваюсь, що після фестивалю в людей виникне бажання або створити свою ініціативу, або приєднатися до тих, які вже існують", - зазначила Анна Бобіно.

У рамках фестивалю також пройде лекторій «Як креативні індустрії і громадські ініціативи розвивають суспільство», спікерами якого стануть шестеро досвідчених спікерів з усієї України. Усі бажаючі також зможуть визначити наскільки вони є свідомими дніпрянами, взяти участь цікавих квестах, побувати на майстер-класах, лекціях та насолодитися святковою музичною програмою. Вхід на захід вільний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...