App Store Google Play

Дніпрян запрошують навчитися креативно розвивати місто

14.06.2017 16:00
Дніпрян запрошують навчитися креативно розвивати місто

17-18 у Дніпрі на Фестивальному причалі відбудеться фестиваль соціальних інновацій «uCRAZYans». Про це під час прес-конференції повідомили організатори заходу Вікторія Потолкова та Анна Бобіно, передає Дніпроград.

Основна ідея фестивалю – розповісти людям, які не залучені до громадських організацій, громадянського сектору, як вони можуть долучитися до соціальних змін, як вони можуть стати учасниками соціальних проектів. А головне - об'єднати різних небайдужих людей з цікавими ідеями для поліпшення життя міста та країни.

"Майбутній захід пройде у форматі креативного простору, щоб показати дніпрянам ініціативи, які успішно реалізуються в інших великих містах. Дніпро - є дуже креативним та інноваційним містом, тому програма заходу буде дуже цікавою і насиченою", - зазначила Вікторія Потолкова.

Протягом двох днів на Фестивальному причалі незвичайний працюватиме інтерактивний музей, де можна буде побачити вже реалізовані ідеї. Усі експонати дозволятимуть випробувати особисто, а деякі навіть забрати додому.

"Це свято-виставка об'єднає в собі пізнавальну частину, представлення нових ідей та ініціатив, музику, їжу і масу цікавих людей. Адже саме такі проекти роблять свої маленькі справи, що в підсумку покращують життя нашої країни. Я сподіваюсь, що після фестивалю в людей виникне бажання або створити свою ініціативу, або приєднатися до тих, які вже існують", - зазначила Анна Бобіно.

У рамках фестивалю також пройде лекторій «Як креативні індустрії і громадські ініціативи розвивають суспільство», спікерами якого стануть шестеро досвідчених спікерів з усієї України. Усі бажаючі також зможуть визначити наскільки вони є свідомими дніпрянами, взяти участь цікавих квестах, побувати на майстер-класах, лекціях та насолодитися святковою музичною програмою. Вхід на захід вільний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...