App Store Google Play

У Дніпровському Центрі матері та дитини обстежили понад півтисячі пацієнтів

13.06.2017 18:30
У Дніпровському Центрі матері та дитини обстежили понад півтисячі пацієнтів

За три місяці у дніпровському Центрі матері та дитини імені Руднєва на сучасному МРТ обстежили 560 вагітних жінок та дітей. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДніпроОДА.

«Мета – щоб у лікарнях, які приймають пацієнтів з усієї області, було найкраще медичне обладнання. За останні два роки ми придбали вже 150 найсучасніших томографів, ангіографів, апаратів штучного дихання та УЗД. У цьому році продовжуємо оновлювати обладнання в медзакладах. Адже Президент Петро Порошенко визначив розвиток медицини одним з пріоритетів державної політики», – сказав голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Як зазначається, обласна влада придбала для Центру матері та дитини сучасний безпечний МРТ, який працює без рентгенівського випромінювання. При цьому апарат дозволяє отримати повну картину про захворювання органів, нервової системи та опорно-рухового апарату.

Унікальність МРТ ще й у тому, що в комплекті до нього передбачено апарат штучного дихання, тому обстежувати пацієнтів можна під наркозом.

«Діти, особливо новонароджені, не можуть влежати на місці, тому такий пристрій був вкрай необхідний. Він корисний і тим, хто боїться замкненого простору. Пацієнт спить, у цей час його обстежують. Процедура триває близько півгодини», – розповів лікар-рентгенолог Центру Дмитро Матвієнко.

За словами головного лікаря закладу Ігоря Македонського, нині подібний сучасний МРТ є ще лише в столиці. «Облдержадміністрація почула наші побажання, і ми маємо сучасний комплекс МРТ. Він дозволяє швидко, точно та безпечно поставити діагноз та розпочати лікування», – сказав він.

Центр матері та дитини імені професора Руднєва приймає близько 4,5 тисячі пацієнтів на рік.

За повідомленням радника голови ДніпроОДА Ольги Горб, в області активно ремонтуються лікарні. «Дбаємо про комфорт у медзакладах області. У 2016-му оновили 62 лікарні, у планах на цей рік – ще 30», – сказала вона.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...