App Store Google Play

У Дніпрі заплановано благодійну екскурсію для допомоги воїнам на Сході

13.06.2017 21:00
У Дніпрі заплановано благодійну екскурсію для допомоги воїнам на Сході

Сьогодні, 12 червня, в медіа-центрі «Інформатор» розповіли про благодійну екскурсію у Дніпрі для допомоги воїнам війни на Сході України. Про це  повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Організатор та екскурсовод Юрій Фанигін запросив всіх охочих мешканців міста та гостей відкрити для себе маловідоме  Дніпро.

Ідея проведення такого заходу виникла з осені 2014 року і стала традиційною. Тоді вперше долучилися друзі та дописувачі з соціальних мереж.

«В цьому році вдалося запланувати захід на літо, бо часу майже не було – працював над відкриттям експозиції в музеї АТО. Наступний раз сподіваюсь буде навесні», - зазначив екскурсовод, який має освіту історика.

Точка відліку маршруту – площа Героїв Майдану поряд з будівлею колишнього Міністерства чорної металургії о 12.00. Тривалість складає близько 1,5-2 години, завершуючись оглядом Троїцької церкви.

Безкоштовна екскурсія, яка відбудеться 18 червня, включає прогулянку історичними місцями. Організатор зазначає, що зараз населення цікавиться минулим різного краю і намагається подолати розрив історичної пам’яті, який існує до тепер. 

Наприкінці всі, хто матимуть змогу зможуть передати гроші для допомоги бійцям. Офіційним розпорядником коштів призначено Володимира Рунеця - журналіста 24 каналу, який  відомомий серед солдат. Саме він передасть хлопцям зібрану суму в зону бойових дій, а вони самі вирішать, куди їх необхідно використати.

Юрій Фанигін зазначив, що головне – бажання бути корисними та долучитись до допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...