App Store Google Play

У Дніпрі заплановано благодійну екскурсію для допомоги воїнам на Сході

13.06.2017 21:00
У Дніпрі заплановано благодійну екскурсію для допомоги воїнам на Сході

Сьогодні, 12 червня, в медіа-центрі «Інформатор» розповіли про благодійну екскурсію у Дніпрі для допомоги воїнам війни на Сході України. Про це  повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Організатор та екскурсовод Юрій Фанигін запросив всіх охочих мешканців міста та гостей відкрити для себе маловідоме  Дніпро.

Ідея проведення такого заходу виникла з осені 2014 року і стала традиційною. Тоді вперше долучилися друзі та дописувачі з соціальних мереж.

«В цьому році вдалося запланувати захід на літо, бо часу майже не було – працював над відкриттям експозиції в музеї АТО. Наступний раз сподіваюсь буде навесні», - зазначив екскурсовод, який має освіту історика.

Точка відліку маршруту – площа Героїв Майдану поряд з будівлею колишнього Міністерства чорної металургії о 12.00. Тривалість складає близько 1,5-2 години, завершуючись оглядом Троїцької церкви.

Безкоштовна екскурсія, яка відбудеться 18 червня, включає прогулянку історичними місцями. Організатор зазначає, що зараз населення цікавиться минулим різного краю і намагається подолати розрив історичної пам’яті, який існує до тепер. 

Наприкінці всі, хто матимуть змогу зможуть передати гроші для допомоги бійцям. Офіційним розпорядником коштів призначено Володимира Рунеця - журналіста 24 каналу, який  відомомий серед солдат. Саме він передасть хлопцям зібрану суму в зону бойових дій, а вони самі вирішать, куди їх необхідно використати.

Юрій Фанигін зазначив, що головне – бажання бути корисними та долучитись до допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...