App Store Google Play

У Дніпрі заплановано благодійну екскурсію для допомоги воїнам на Сході

13 Червня 21:00
У Дніпрі заплановано благодійну екскурсію для допомоги воїнам на Сході

Сьогодні, 12 червня, в медіа-центрі «Інформатор» розповіли про благодійну екскурсію у Дніпрі для допомоги воїнам війни на Сході України. Про це  повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Організатор та екскурсовод Юрій Фанигін запросив всіх охочих мешканців міста та гостей відкрити для себе маловідоме  Дніпро.

Ідея проведення такого заходу виникла з осені 2014 року і стала традиційною. Тоді вперше долучилися друзі та дописувачі з соціальних мереж.

«В цьому році вдалося запланувати захід на літо, бо часу майже не було – працював над відкриттям експозиції в музеї АТО. Наступний раз сподіваюсь буде навесні», - зазначив екскурсовод, який має освіту історика.

Точка відліку маршруту – площа Героїв Майдану поряд з будівлею колишнього Міністерства чорної металургії о 12.00. Тривалість складає близько 1,5-2 години, завершуючись оглядом Троїцької церкви.

Безкоштовна екскурсія, яка відбудеться 18 червня, включає прогулянку історичними місцями. Організатор зазначає, що зараз населення цікавиться минулим різного краю і намагається подолати розрив історичної пам’яті, який існує до тепер. 

Наприкінці всі, хто матимуть змогу зможуть передати гроші для допомоги бійцям. Офіційним розпорядником коштів призначено Володимира Рунеця - журналіста 24 каналу, який  відомомий серед солдат. Саме він передасть хлопцям зібрану суму в зону бойових дій, а вони самі вирішать, куди їх необхідно використати.

Юрій Фанигін зазначив, що головне – бажання бути корисними та долучитись до допомоги.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...