App Store Google Play

У Дніпрі заплановано благодійну екскурсію для допомоги воїнам на Сході

13.06.2017 21:00
У Дніпрі заплановано благодійну екскурсію для допомоги воїнам на Сході

Сьогодні, 12 червня, в медіа-центрі «Інформатор» розповіли про благодійну екскурсію у Дніпрі для допомоги воїнам війни на Сході України. Про це  повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Організатор та екскурсовод Юрій Фанигін запросив всіх охочих мешканців міста та гостей відкрити для себе маловідоме  Дніпро.

Ідея проведення такого заходу виникла з осені 2014 року і стала традиційною. Тоді вперше долучилися друзі та дописувачі з соціальних мереж.

«В цьому році вдалося запланувати захід на літо, бо часу майже не було – працював над відкриттям експозиції в музеї АТО. Наступний раз сподіваюсь буде навесні», - зазначив екскурсовод, який має освіту історика.

Точка відліку маршруту – площа Героїв Майдану поряд з будівлею колишнього Міністерства чорної металургії о 12.00. Тривалість складає близько 1,5-2 години, завершуючись оглядом Троїцької церкви.

Безкоштовна екскурсія, яка відбудеться 18 червня, включає прогулянку історичними місцями. Організатор зазначає, що зараз населення цікавиться минулим різного краю і намагається подолати розрив історичної пам’яті, який існує до тепер. 

Наприкінці всі, хто матимуть змогу зможуть передати гроші для допомоги бійцям. Офіційним розпорядником коштів призначено Володимира Рунеця - журналіста 24 каналу, який  відомомий серед солдат. Саме він передасть хлопцям зібрану суму в зону бойових дій, а вони самі вирішать, куди їх необхідно використати.

Юрій Фанигін зазначив, що головне – бажання бути корисними та долучитись до допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...