App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться Молодіжний Чемпіонат України зі скелелазіння

13.06.2017 11:40
У Дніпрі відбудеться Молодіжний Чемпіонат України зі скелелазіння

З 14 по 18 червня у Дніпрі відбудеться масташтабний Молодіжний Чемпіонат України зі скелелазіння. Подробиці цього видовищного дійства під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" сьогодні, 13 червня, розповів організатор Чемпіонату Серік Казбеков. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У Дніпро з'їдуться близько 300 юних спортсменів, з яких 30 дніпрян, аби випробувати свої сили і позмагатися за титул чемпіона України зі скелелазіння серед молоді. 

"На захід завітають скелелази з 15 областей країни. Зокрема, підлітки з 14 до 19 років. Також у рамках спортивного дійства відбудеться дитячий чемпіонат Дніпропетровської області зі скелелазіння, у якому візьмуть участь діти від 10 до 14 років", - розповів Серік Казбеков.

Молодіжний чемпіонат зі скелелазіння в Дніпрі пройде вперше. Проте протягом трьох років Дніпро приймав Чемпіонат України зі скелелазіння для дорослих.

"З минулого року скелелазіння увійшло у програму Олімпійських ігор, тепер скелелазіння буде представлено під час літніх Олімпійських ігор 2020 у Токіо. У зв'язку з цим серед молоді цей вид спорту набирає все більше і більше популярності. Дніпро довгий час проводить Чемпіонат України зі скелелазіння на досить високому та якісному рівні, тому і на цей раз ми погодилися прийняти Молодіжні змагання у нашому місті", - зазначив організатор, майстер спорту міжнародного класу.

Юні спортсмени змагатимуться у трьох вікових категоріях та у трьох видах лазіння: складність, швидкість та боулдерінг (проходження серії коротких, але дуже складних трас).

Змагання пройдуть за адресою вул. Барикадна на найбільшому скеледромі в Україні "La Scala". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...