App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться Молодіжний Чемпіонат України зі скелелазіння

13 Червня 11:40
У Дніпрі відбудеться Молодіжний Чемпіонат України зі скелелазіння

З 14 по 18 червня у Дніпрі відбудеться масташтабний Молодіжний Чемпіонат України зі скелелазіння. Подробиці цього видовищного дійства під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" сьогодні, 13 червня, розповів організатор Чемпіонату Серік Казбеков. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У Дніпро з'їдуться близько 300 юних спортсменів, з яких 30 дніпрян, аби випробувати свої сили і позмагатися за титул чемпіона України зі скелелазіння серед молоді. 

"На захід завітають скелелази з 15 областей країни. Зокрема, підлітки з 14 до 19 років. Також у рамках спортивного дійства відбудеться дитячий чемпіонат Дніпропетровської області зі скелелазіння, у якому візьмуть участь діти від 10 до 14 років", - розповів Серік Казбеков.

Молодіжний чемпіонат зі скелелазіння в Дніпрі пройде вперше. Проте протягом трьох років Дніпро приймав Чемпіонат України зі скелелазіння для дорослих.

"З минулого року скелелазіння увійшло у програму Олімпійських ігор, тепер скелелазіння буде представлено під час літніх Олімпійських ігор 2020 у Токіо. У зв'язку з цим серед молоді цей вид спорту набирає все більше і більше популярності. Дніпро довгий час проводить Чемпіонат України зі скелелазіння на досить високому та якісному рівні, тому і на цей раз ми погодилися прийняти Молодіжні змагання у нашому місті", - зазначив організатор, майстер спорту міжнародного класу.

Юні спортсмени змагатимуться у трьох вікових категоріях та у трьох видах лазіння: складність, швидкість та боулдерінг (проходження серії коротких, але дуже складних трас).

Змагання пройдуть за адресою вул. Барикадна на найбільшому скеледромі в Україні "La Scala". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...