App Store Google Play

У Дніпрі розповіли про дитячі безкоштовні літні табори

13 Червня 17:20
У Дніпрі розповіли про дитячі безкоштовні літні табори

Сьогодні, 13 червня, в прес-центрі ДніпроОДА» розповіли про те, як влітку оздоровлюють дітей на Дніпропетровщині. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Літня кампанія для оздоровлення та відпочинку дітей, яку з березня 2017 року затвердив Валентин Резніченко, стартувала 1 червня. В області розташовано 20 таборів оздоровлення, з них 15 – поза межами міста. Два табори державного значення – «Артек» та «Молода Гвардія». Також функціонує  10 оздоровчо-санітарних таборів, де передбачено лікування дітей з певними хворобами.

«Відпочинок забезпечується за державні, обласні та місцеві кошти. Право на безкоштовні путівки мають діти, які зараховані до пільгової категорії, а саме сироти, діти з обмеженими можливостями, загиблих та нині діючих ветеранів війни, переможці конкурсів та відмінники освіти», - зазначила заступник директора департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Валентина Сливна.

За інформацією, в цьому році 349 тисяч дітей-пільговиків мають право на безкоштовні путівки. Планується оздоровити не менше 60% від зазначеної кількості, що становить 185 тисяч осіб. В минулому році їх кількість сягала 190 тисяч осіб. Наразі виділено 100 млн гривень.

В департаменті соціального захисту попереджають, що для того аби отримати таку можливість, необхідно перебувати на обліку за місцем прописки дитини. Про відпочинок дітей, які входять в категорію пільговиків, мають подбати батьки через профспілки.

До 20 червня планують відкрити всі 20 таборів. Як зазначається від «Артеку» та «Молодої Гвардії» виокремлено по 11 змін. Кількість дітей в одній зміні передбачено 50 та близько 70 відповідно. 

Щодо шкільних таборів з денним перебуванням, то наразі діє перша зміна тривалістю 14 днів. В подальшому можлива друга й третя, яка фінішує наприкінці липня. Одна зміна – безкоштовне право дитини, додаткові – передбачають, що батьки вносять плату за харчування. 

«На Дніпропетровщині шкільних таборів з денним перебуванням нараховується 831, яких відвідує 75 тисяч учнів початкових класів. Особливу активність слід відзначити в Дніпрі, Кривому Розі та Апостольській об’єднаній територіальній громаді», - сказала заступник начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Валентина Середня.

Отже, шкільний табір включає безкоштовне харчування та різноманітні освітньо-розважальні програми, які погоджують вчителі з батьками. Вони можуть включати літні профільні школи в рамках МАНу, різноманітні експедиції. Цікавим доповненням слугує проект мовних таборів до якого долучаються іноземні волонтери. Діти можуть практикувати англійську, італійську, німецьку мови, в залежності від їх вибору.

Учасники прес-конференції наголосили, що перебування в літніх таборах – виключно добровільна справа, тому покладається на розсуд батьків та бажання кожної дитини.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...