App Store Google Play

У Дніпрі розповіли про дитячі безкоштовні літні табори

13 Червня 17:20
У Дніпрі розповіли про дитячі безкоштовні літні табори

Сьогодні, 13 червня, в прес-центрі ДніпроОДА» розповіли про те, як влітку оздоровлюють дітей на Дніпропетровщині. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Літня кампанія для оздоровлення та відпочинку дітей, яку з березня 2017 року затвердив Валентин Резніченко, стартувала 1 червня. В області розташовано 20 таборів оздоровлення, з них 15 – поза межами міста. Два табори державного значення – «Артек» та «Молода Гвардія». Також функціонує  10 оздоровчо-санітарних таборів, де передбачено лікування дітей з певними хворобами.

«Відпочинок забезпечується за державні, обласні та місцеві кошти. Право на безкоштовні путівки мають діти, які зараховані до пільгової категорії, а саме сироти, діти з обмеженими можливостями, загиблих та нині діючих ветеранів війни, переможці конкурсів та відмінники освіти», - зазначила заступник директора департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Валентина Сливна.

За інформацією, в цьому році 349 тисяч дітей-пільговиків мають право на безкоштовні путівки. Планується оздоровити не менше 60% від зазначеної кількості, що становить 185 тисяч осіб. В минулому році їх кількість сягала 190 тисяч осіб. Наразі виділено 100 млн гривень.

В департаменті соціального захисту попереджають, що для того аби отримати таку можливість, необхідно перебувати на обліку за місцем прописки дитини. Про відпочинок дітей, які входять в категорію пільговиків, мають подбати батьки через профспілки.

До 20 червня планують відкрити всі 20 таборів. Як зазначається від «Артеку» та «Молодої Гвардії» виокремлено по 11 змін. Кількість дітей в одній зміні передбачено 50 та близько 70 відповідно. 

Щодо шкільних таборів з денним перебуванням, то наразі діє перша зміна тривалістю 14 днів. В подальшому можлива друга й третя, яка фінішує наприкінці липня. Одна зміна – безкоштовне право дитини, додаткові – передбачають, що батьки вносять плату за харчування. 

«На Дніпропетровщині шкільних таборів з денним перебуванням нараховується 831, яких відвідує 75 тисяч учнів початкових класів. Особливу активність слід відзначити в Дніпрі, Кривому Розі та Апостольській об’єднаній територіальній громаді», - сказала заступник начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Валентина Середня.

Отже, шкільний табір включає безкоштовне харчування та різноманітні освітньо-розважальні програми, які погоджують вчителі з батьками. Вони можуть включати літні профільні школи в рамках МАНу, різноманітні експедиції. Цікавим доповненням слугує проект мовних таборів до якого долучаються іноземні волонтери. Діти можуть практикувати англійську, італійську, німецьку мови, в залежності від їх вибору.

Учасники прес-конференції наголосили, що перебування в літніх таборах – виключно добровільна справа, тому покладається на розсуд батьків та бажання кожної дитини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...