App Store Google Play

У Дніпрі розповіли нові подробиці про зіткнення потягу з трамваєм

13.06.2017 08:30
У Дніпрі розповіли нові подробиці про зіткнення потягу з трамваєм

Вчора, 12 червня, в прес-центрі «Інформатор» розповіли нові подробиці щодо зіткнення трамваю та потяга у Дніпрі на вулиці Академіка Белелюбського. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Учасники прес-конференції – прес-секретар поліції Дніпра Павло Карманов, начальник дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Анатолій Борецький, заступник директора по експлуатації комунального підприємства «Дніпропетровського електротранспорту» Володимир Сусленков.

«Трагедія сталася 12 червня вранці після 06.00 і наразі слідчі проводять розслідування. Водій трамваю, 59-річна жінка, з незначними травмами була госпіталізована до 16 лікарні, зараз знаходиться вдома. До цього випадку жодних зауважень до неї не було.. Вона переконує, що їхала на зелене світло. Щодо трамваю, то лобове скло не ушкоджене. Вагон незадовго до цього, 26 травня, успішно пройшов перевірку на придатність для експлуатації», - розповів Володимир Сусленков.

Анатолій Борецький зазначив, що територія зіткнення не належить до Придніпровської залізниці, її працівники лише допомагали постраждалим. Він також зауважив, що шлагбаум був зачинений, але це не допомогло уникнути аварії.

Свідками стали патрульні поліції, які зупинилися на переїзді на червоний сигнал. Проте аварія була поза межами їх поля зору. За словами Павла Карманова, через 20 хвилин вони побачили клубок диму і почали евакуйовувати пасажирів трамваю.

В результаті загинув експедитор підприємства ТОВ «Міська залізнична гілка», який стояв на підніжці хвостового вагона. Анатолій Борецький повідомив, що експедитор порушив інструкції, адже після прийому багажу мав сісти в тепловоз.

Як зазначається, наразі рух трамваю №19 відновлено. Водій на лікарняному і з роботи не усунена.   

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...