App Store Google Play

Англійці допоможуть у реабілітації учасників бойових дій на базі дніпровського Форпосту «НЕLP»

13.06.2017 12:00
Англійці допоможуть у реабілітації учасників бойових дій на базі дніпровського Форпосту «НЕLP»

У Дніпрі пройшла робоча зустріч заступника голови Дніпропетровської обласної ради Валерія Безуса, депутатів облради Оксани Томчук, Віталія Погосяна з гендиректором англійської неурядової організації InternationalAlert Харрієт Лем та керівниками українського представництва Райан Гріст та Інною Топал.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу облради.

У ході зустрічі політики обговорили надання психологічної допомоги військовослужбовцям зі Сходу на базі унікального для області та України Центру психічного здоров’я та травматерапії «Форпост «НЕLP».

Нагадаємо, що у грудні 2016 року у Дніпрі запрацював Центр психічного здоров’я та травматерапії «Форпост «НЕLP», який є найпотужнішим в Україні. Донорам створення виступили International Alert ( Великобританія) та GIP-Тбілісі  (Грузія) за фінансової підтримки ЄС. У Дніпрі грант – 60 тис. євро  на розбудову центру отримав організація «Форпост», партнерами проекту виступили Дніпропетровська обласна рада, міська рада та ГО «ПГ «СІЧ».

Під час візиту, представники «InternationalAlert» відвідали дніпровський центр, поспілкувалися з членами команди та відвідувачами Центру, де ознайомились з результатами роботи центру та високо оцінили якість співпраці між органами місцевого самоврядування та волонтерами і громадськими організаціями.

За словами Харрієт Лем, європейські партнери зроблять все можливе для подальшого фінансування діяльності Центру, а Валерій Безус запевнив, що обласна рада й надалі буде підтримувати унікальний для області та України заклад.

Допомога учасникам – це пріоритет роботи Дніпропетровської обласної ради. Тут приділяють велику увагу допомо бійцям з сірої зони та вимушеним переселенцям. Дніпропетровська облрада першою в Україні проголосувала про надання статусу добровольцям. Для допомоги учасникам бойових дій залучається консультативна та фінансова допомога міжнародних донорів та організацій, йде активна співпраця з німецьким товариством GIZ, яке фінансувало будівництво модульних містечок для переселенців.

«Спільна біда – війна об`єднала всіх небайдужих людей, не залежно від соціального статусу, конфесії. Об`єднавши зусилля влади, громадських організацій, волонтерів ми повертаємо бійців до нормального, соціального життя. Я дякую європейським партнерам за підтримку. Обласна рада у свою чергу і надалі буде робити все, аби військовослужбовці не залишались поза увагою, отримували гарантовану допомогу у не обхідному обсязі», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...