App Store Google Play

Прокуратура завершила досудове розслідування у справі сутичок 9 травня

12.06.2017 20:30
Прокуратура завершила досудове розслідування у справі сутичок 9 травня

Сьогодні, 12 червня, у приміщенні Головного управління Нацполіції Дніпропетровської області представники правоохоронних органів зустрілися із громадськими активістами та ветеранами війни на Сході, аби звітувати про перебіг розслідування у справі масових заворушень, що сталися 9 травня у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Заступник прокурора Дніпропетровської області Роман Токар звітував, що на сьогодні досудове розслідуванн у справі 9 травня закінчено.

"На сьогодні визначена причетність 16 осіб, яким оголошено про підозру. Було затримано також 10 учасників, які безпосередньо брали участь у заворушеннях, трьох організаторів, двоє з яких передавали кошти, третій координував з місця. Найближчим часом матеріали справи будуть передані до суду для розгляду по суті", - зазначив Токар.

Проте, слідчим управлінням досі триває розслідування щодо причетності службових осіб Нацполіції під час заколоту 9 травня. На сьогодні жодний представник правоохоронних органів не затриманий.

"Кримінальне провадження триває, вже виконана велика кількість слідчих дій. На даний момент жоден з потерпілих не зміг впізнати працівника поліції, який брав участь у побитті. Також затягує процес той момент, що 9 травня на поліціянтах були відсутні номерні жетони та знаки на шоломах. Наразі призначені ряд експертиз, деяких поліціянтів перевіряють на причетність", - розповів Токар.

В свою чергу, в. о. заступника начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Володимир Богоніс зазначив, що сьогодні усі поліцейські спецпідрозділу мають відповідні номерні знаки на шоломах.

Протягом двох годин правоохоронці та громадськість дискутували щодо перебігу подій розслідування. Ветерани війни на Сході та активісти запевнили правоохоронців, що пильно слідкуватимуть за подальшим розвитком справи та контролюватимуть весь процес тих чи інших розслідувань та судових засідань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...