App Store Google Play

ОДА звітує про успіхи першого півріччя: у списку досягнень - відкриття ЦНАПів та впровадження децентралізації

12.06.2017 14:40
ОДА звітує про успіхи першого півріччя: у списку досягнень - відкриття ЦНАПів та впровадження децентралізації

Сьогодні, 12 червня, у ДніпроОДА відзвітували про успіхи першої половини 2017 року. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Олег Кужман, перший заступник голови Дніпропетровської ОДА, поділився успіхами децентралізації, місцевого самоврядування та самоорганізації населення регіону.

Так, нещодавно у Дніпрі відкрився Центр місцевого самоврядування, який високо оцінили європейські партнери. У ньому працюють спеціалісти, які надають різнопланову допомогу як новим громадам, так і вже давно існуючим. Також у ньому регулярно проводяться тренінги для керівників громад.

Крім цього, в ОДА повідомили, що бюджети об’єднаних громад зросли в 1,5 рази. За 2017 рік на території Дніпропетровщини з’явилися 15 об’єднаних громад (Межівська, Юр’ївська, Широківська, Петрикіська та інші). До кінця року їхня кількість має перейти за 50.

За перше півріччя було реалізовано близько 300 інфраструктурних проектів.  До кінця року з нуля побудують чотири дитячих садочки, відреконструюють ще 12.

Олег Кужман також розповів про Центри надання адміністративних послуг, що успішно функціонують вже у восьми громадах області, надаючи громадянам послуги як в режимі онлайн, так і безпосередньо в приміщеннях ЦНАПів.

В ОДА наголосили на створенні Центрів безпеки громадян за європейськими стандартами. Найближчим часом їх з’явиться два: у Слобожанській та Святовасилівській громадах. Вони являтимуть з себе міні-пости ДСНС, які будуть обладнані кухнею, кімнатою відпочинку, диспетчерською, боксом для пожежної машини.

Важливим досягненням керівництва області також можна назвати проведення питної води до віддалених районів Дніпропетровщини.

Так, питна вода з’явилася у Вакулівській та Солонянській громадах, де проблема води існувала близько ста років.

У звіті зазначили про створення комплексної стратегії, що наразі перебуває на затвердженні у Кабінеті міністрів України. Комплексна стратегія – це своєрідний посібник для громад, що містить у собі поради та вказівки у 12 галузях: спорт, кадри, освіта, цивільний захист, електронне самоврядування і т.д.

Загалом, у ДніпроОДА продовжують підтримати та активно сприяти децентралізації та об’єднанню мешканців регіону у громади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...