App Store Google Play

ОДА звітує про успіхи першого півріччя: у списку досягнень - відкриття ЦНАПів та впровадження децентралізації

12 Червня 14:40
ОДА звітує про успіхи першого півріччя: у списку досягнень - відкриття ЦНАПів та впровадження децентралізації

Сьогодні, 12 червня, у ДніпроОДА відзвітували про успіхи першої половини 2017 року. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Олег Кужман, перший заступник голови Дніпропетровської ОДА, поділився успіхами децентралізації, місцевого самоврядування та самоорганізації населення регіону.

Так, нещодавно у Дніпрі відкрився Центр місцевого самоврядування, який високо оцінили європейські партнери. У ньому працюють спеціалісти, які надають різнопланову допомогу як новим громадам, так і вже давно існуючим. Також у ньому регулярно проводяться тренінги для керівників громад.

Крім цього, в ОДА повідомили, що бюджети об’єднаних громад зросли в 1,5 рази. За 2017 рік на території Дніпропетровщини з’явилися 15 об’єднаних громад (Межівська, Юр’ївська, Широківська, Петрикіська та інші). До кінця року їхня кількість має перейти за 50.

За перше півріччя було реалізовано близько 300 інфраструктурних проектів.  До кінця року з нуля побудують чотири дитячих садочки, відреконструюють ще 12.

Олег Кужман також розповів про Центри надання адміністративних послуг, що успішно функціонують вже у восьми громадах області, надаючи громадянам послуги як в режимі онлайн, так і безпосередньо в приміщеннях ЦНАПів.

В ОДА наголосили на створенні Центрів безпеки громадян за європейськими стандартами. Найближчим часом їх з’явиться два: у Слобожанській та Святовасилівській громадах. Вони являтимуть з себе міні-пости ДСНС, які будуть обладнані кухнею, кімнатою відпочинку, диспетчерською, боксом для пожежної машини.

Важливим досягненням керівництва області також можна назвати проведення питної води до віддалених районів Дніпропетровщини.

Так, питна вода з’явилася у Вакулівській та Солонянській громадах, де проблема води існувала близько ста років.

У звіті зазначили про створення комплексної стратегії, що наразі перебуває на затвердженні у Кабінеті міністрів України. Комплексна стратегія – це своєрідний посібник для громад, що містить у собі поради та вказівки у 12 галузях: спорт, кадри, освіта, цивільний захист, електронне самоврядування і т.д.

Загалом, у ДніпроОДА продовжують підтримати та активно сприяти децентралізації та об’єднанню мешканців регіону у громади.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...