App Store Google Play

ОДА звітує про успіхи першого півріччя: у списку досягнень - відкриття ЦНАПів та впровадження децентралізації

12.06.2017 14:40
ОДА звітує про успіхи першого півріччя: у списку досягнень - відкриття ЦНАПів та впровадження децентралізації

Сьогодні, 12 червня, у ДніпроОДА відзвітували про успіхи першої половини 2017 року. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Олег Кужман, перший заступник голови Дніпропетровської ОДА, поділився успіхами децентралізації, місцевого самоврядування та самоорганізації населення регіону.

Так, нещодавно у Дніпрі відкрився Центр місцевого самоврядування, який високо оцінили європейські партнери. У ньому працюють спеціалісти, які надають різнопланову допомогу як новим громадам, так і вже давно існуючим. Також у ньому регулярно проводяться тренінги для керівників громад.

Крім цього, в ОДА повідомили, що бюджети об’єднаних громад зросли в 1,5 рази. За 2017 рік на території Дніпропетровщини з’явилися 15 об’єднаних громад (Межівська, Юр’ївська, Широківська, Петрикіська та інші). До кінця року їхня кількість має перейти за 50.

За перше півріччя було реалізовано близько 300 інфраструктурних проектів.  До кінця року з нуля побудують чотири дитячих садочки, відреконструюють ще 12.

Олег Кужман також розповів про Центри надання адміністративних послуг, що успішно функціонують вже у восьми громадах області, надаючи громадянам послуги як в режимі онлайн, так і безпосередньо в приміщеннях ЦНАПів.

В ОДА наголосили на створенні Центрів безпеки громадян за європейськими стандартами. Найближчим часом їх з’явиться два: у Слобожанській та Святовасилівській громадах. Вони являтимуть з себе міні-пости ДСНС, які будуть обладнані кухнею, кімнатою відпочинку, диспетчерською, боксом для пожежної машини.

Важливим досягненням керівництва області також можна назвати проведення питної води до віддалених районів Дніпропетровщини.

Так, питна вода з’явилася у Вакулівській та Солонянській громадах, де проблема води існувала близько ста років.

У звіті зазначили про створення комплексної стратегії, що наразі перебуває на затвердженні у Кабінеті міністрів України. Комплексна стратегія – це своєрідний посібник для громад, що містить у собі поради та вказівки у 12 галузях: спорт, кадри, освіта, цивільний захист, електронне самоврядування і т.д.

Загалом, у ДніпроОДА продовжують підтримати та активно сприяти децентралізації та об’єднанню мешканців регіону у громади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...