App Store Google Play

На Дніпропетровщині відбудеться Поспєлов Fest

12.06.2017 15:00
На Дніпропетровщині відбудеться Поспєлов Fest

Сьогодні, 12 червня, в прес-центрі «Інформатор» анонсували Поспєлов Fest у Дніпрі в підтримку дітей хворих на рак. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«17 червня відбудеться благодійний фестиваль в пам'ять про творчу особистість - музиканта та мого чоловіка Андрія Поспєлова, який передчасно пішов з життя через тяжку онкологічну хворобу», - зазначила організаторка фестивалю Людмила Поспєлова.

Збір коштів буде проходити шляхом обміну на вхідний квиток, вартість якого складає 150 гривен. По закінченню фестивалю суму буде доправлено до біржі благодійності.

«Мета проведення заходу – підняття благодійності у Дніпрі на новий рівень. Відпочиваючи можна врятувати життя інших. Зараз у біржі на допомогу чекають 12 дітей. Вартість однієї процедури лікування складає 60 тисяч гривень. Біржа відповідає за всі накладні та надає фотозвіт», - сказала  Дар’я Шевченко - керівник біржі благодійності.

Місце проведення - селище Військове Солонянського району в авторському саду Світлани Кульбашної. Програма передбачає музичні виступи, в тому числі блюз-виконавців та україномовного гурту «Вертеп». Також у заході візьмуть участь дніпропетровські поети. Гарним візуальним доповненням стане художня виставка.

Організатори запрошують усіх бажаючих провести дозвілля на природі та одночасно долучитися до корисної справи. Можливе безкоштовне перевезення автобусом за попереднім замовленням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...