App Store Google Play

На Дніпропетровщині відбудеться Поспєлов Fest

12.06.2017 15:00
На Дніпропетровщині відбудеться Поспєлов Fest

Сьогодні, 12 червня, в прес-центрі «Інформатор» анонсували Поспєлов Fest у Дніпрі в підтримку дітей хворих на рак. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«17 червня відбудеться благодійний фестиваль в пам'ять про творчу особистість - музиканта та мого чоловіка Андрія Поспєлова, який передчасно пішов з життя через тяжку онкологічну хворобу», - зазначила організаторка фестивалю Людмила Поспєлова.

Збір коштів буде проходити шляхом обміну на вхідний квиток, вартість якого складає 150 гривен. По закінченню фестивалю суму буде доправлено до біржі благодійності.

«Мета проведення заходу – підняття благодійності у Дніпрі на новий рівень. Відпочиваючи можна врятувати життя інших. Зараз у біржі на допомогу чекають 12 дітей. Вартість однієї процедури лікування складає 60 тисяч гривень. Біржа відповідає за всі накладні та надає фотозвіт», - сказала  Дар’я Шевченко - керівник біржі благодійності.

Місце проведення - селище Військове Солонянського району в авторському саду Світлани Кульбашної. Програма передбачає музичні виступи, в тому числі блюз-виконавців та україномовного гурту «Вертеп». Також у заході візьмуть участь дніпропетровські поети. Гарним візуальним доповненням стане художня виставка.

Організатори запрошують усіх бажаючих провести дозвілля на природі та одночасно долучитися до корисної справи. Можливе безкоштовне перевезення автобусом за попереднім замовленням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...