App Store Google Play

Крапля крові з дніпрян: на Фестивальному причалі пройде незвичний флешмоб

12.06.2017 11:40
Крапля крові з дніпрян: на Фестивальному причалі пройде незвичний флешмоб

Сьогодні, 12 червня, в прес-центрі ІА «Міст-Дніпро» розповіли про стан донорської крові на Дніпропетровщині за декілька днів до Всесвітнього Дня донора. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Виконавчий директор асоціації молодих донорів України Вікторія Іванова нагадала, що 14 червня у всьому світі традиційно вважається Днем донора. У Дніпрі він проходить щорічно з 2005 року.

Мета – привернути увагу до донорства, бо в цьому завжди існує необхідність. Особливої актуальності набуває в сучасній Україні у зв’язку зі збройним конфліктом.

«В Україні нараховується більше 12 тисяч донорів, з них в Дніпрі – 1,5 тисячі. До того ж, Дніпро безперервно поповнює банк крові протягом 9 років і за кількістю поступається лише Києву. Останнім часом, активізувалися Новомосковськ та Нікополь. Щодо інших міст, то позитивна динаміка спостерігається в Ужгороді, Миколаєві, Харкові та у Львові», - сказала Вікторія Іванова.

Як зазначається, всі бажаючі зможуть долучитись з 12 по 16 червня на станції переливання крові, що знаходиться на пр. Богдана Хмельницького. 14 червня на Фестивальному причалі заплановано проведення флешмобу, під час якого всі бажаючі зможуть об’єднатися і утворити велику краплю крові.

Багато літрів крові надходить до лікарень, щоб врятувати життя бійцям. Однак найбільше і постійно вона необхідна для хворих онкогематологією –дорослих та дітей. Також цей перелік поповнюють аварії на дорозі, хірургія, опіки. Найбільш необхідна кров IV групи негативного резусу.

Асоціація донорів Дніпра запрошує долучитися всіх небайдужих.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...