App Store Google Play

Крапля крові з дніпрян: на Фестивальному причалі пройде незвичний флешмоб

12.06.2017 11:40
Крапля крові з дніпрян: на Фестивальному причалі пройде незвичний флешмоб

Сьогодні, 12 червня, в прес-центрі ІА «Міст-Дніпро» розповіли про стан донорської крові на Дніпропетровщині за декілька днів до Всесвітнього Дня донора. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Виконавчий директор асоціації молодих донорів України Вікторія Іванова нагадала, що 14 червня у всьому світі традиційно вважається Днем донора. У Дніпрі він проходить щорічно з 2005 року.

Мета – привернути увагу до донорства, бо в цьому завжди існує необхідність. Особливої актуальності набуває в сучасній Україні у зв’язку зі збройним конфліктом.

«В Україні нараховується більше 12 тисяч донорів, з них в Дніпрі – 1,5 тисячі. До того ж, Дніпро безперервно поповнює банк крові протягом 9 років і за кількістю поступається лише Києву. Останнім часом, активізувалися Новомосковськ та Нікополь. Щодо інших міст, то позитивна динаміка спостерігається в Ужгороді, Миколаєві, Харкові та у Львові», - сказала Вікторія Іванова.

Як зазначається, всі бажаючі зможуть долучитись з 12 по 16 червня на станції переливання крові, що знаходиться на пр. Богдана Хмельницького. 14 червня на Фестивальному причалі заплановано проведення флешмобу, під час якого всі бажаючі зможуть об’єднатися і утворити велику краплю крові.

Багато літрів крові надходить до лікарень, щоб врятувати життя бійцям. Однак найбільше і постійно вона необхідна для хворих онкогематологією –дорослих та дітей. Також цей перелік поповнюють аварії на дорозі, хірургія, опіки. Найбільш необхідна кров IV групи негативного резусу.

Асоціація донорів Дніпра запрошує долучитися всіх небайдужих.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...