App Store Google Play

Крапля крові з дніпрян: на Фестивальному причалі пройде незвичний флешмоб

12 Червня 11:40
Крапля крові з дніпрян: на Фестивальному причалі пройде незвичний флешмоб

Сьогодні, 12 червня, в прес-центрі ІА «Міст-Дніпро» розповіли про стан донорської крові на Дніпропетровщині за декілька днів до Всесвітнього Дня донора. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Виконавчий директор асоціації молодих донорів України Вікторія Іванова нагадала, що 14 червня у всьому світі традиційно вважається Днем донора. У Дніпрі він проходить щорічно з 2005 року.

Мета – привернути увагу до донорства, бо в цьому завжди існує необхідність. Особливої актуальності набуває в сучасній Україні у зв’язку зі збройним конфліктом.

«В Україні нараховується більше 12 тисяч донорів, з них в Дніпрі – 1,5 тисячі. До того ж, Дніпро безперервно поповнює банк крові протягом 9 років і за кількістю поступається лише Києву. Останнім часом, активізувалися Новомосковськ та Нікополь. Щодо інших міст, то позитивна динаміка спостерігається в Ужгороді, Миколаєві, Харкові та у Львові», - сказала Вікторія Іванова.

Як зазначається, всі бажаючі зможуть долучитись з 12 по 16 червня на станції переливання крові, що знаходиться на пр. Богдана Хмельницького. 14 червня на Фестивальному причалі заплановано проведення флешмобу, під час якого всі бажаючі зможуть об’єднатися і утворити велику краплю крові.

Багато літрів крові надходить до лікарень, щоб врятувати життя бійцям. Однак найбільше і постійно вона необхідна для хворих онкогематологією –дорослих та дітей. Також цей перелік поповнюють аварії на дорозі, хірургія, опіки. Найбільш необхідна кров IV групи негативного резусу.

Асоціація донорів Дніпра запрошує долучитися всіх небайдужих.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...