App Store Google Play

До Європи відлетіли перші безвізові пасажири з Дніпра

12.06.2017 09:00
До Європи відлетіли перші безвізові пасажири з Дніпра

Вчора, 11 червня, з Міжнародного аеропорту «Харків» відлетів перший безвізовий рейс до Варшави. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт 5 каналу.

Згідно з інформацією, з-поміж усіх його пасажирів біометричні паспорти мали лише семеро.

Пасажири розповіли про переваги безвізового режиму. Так, Анастасія Єрмакова зазначила: «Я живу вісім років у Франції, але маю оформлювати візу щороку. У мене вся сім’я тут, і ми дуже щасливі, що всі без проблем тепер зможуть приїжджати до нас в гості».

«Набагато зручніше. Я досить часто подорожую в Штати, і десь дорогою мати можливість вийти в будь якій країні, через яку переліт, – це надзвичайно комфортно», - зауважив пасажир Юрій Гайдучок.

З українцями розділять радість іноземні пасажири, кількість яких на варшавському рейсі майже половина з 59 осіб.

«Я вже чув про це, вітаю вас. Я думаю, тепер вам буде легше подорожувати на відпочинок або у робочих справах. Для нас у Данії це вже звично», - сказав Данець Каспер Неттершторм.

Особливо ретельно до запровадження в дію нового режиму готувалися харківські прикордонники. Вони запевняють, що процес триває без збоїв, система біометричного контролю працює безперервно і за лічені секунди зчитує усі документи.

«У харківському аеропорту в пункті пропуску підготовлено 10 робочих місць, які будуть здійснювати оформлення, у Дніпрі – це 5 робочих місць, готовий особовий склад. Усі засоби біометричного контролю засоби підключені до баз даних для перевірки в базі Інтерполу», – пояснив начальник Східного регіонального управління ДПСУ Сергій Бідило.

Інспектор прикордонної служби Ольга Ковалівська прокоментувала, що зараз спрощений паспортний контроль, тому не потрібно перевіряти візу. Пристрій сканує чіп, на якому відбитки пальців пасажирів, і все вноситься одразу в базу.

Зауважимо, поки що з Харкова є лише один рейс до Європи, але прикордонники вже готуються до істотного збільшення напрямків і пасажиропотоку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...