App Store Google Play

У Дніпрі стартує перший міський чемпіонат з «Що? Де? Коли?»

11.06.2017 13:00
У Дніпрі стартує перший міський чемпіонат з «Що? Де? Коли?»

15 червня у Дніпрі відбудеться перший міський чемпіонат з «Що? Де? Коли?». Про це повідомляється на сторінці заходу у Facebook, передає Дніпроград.

Формат гри передбачає одночасні змагання близько 30 команд по 6 чоловік у кожній у синхронному турнірі. Інтелектуальні змагання проходитимуть в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

Для того щоб взяти участь у чемпіонаті  необхідно: зібрати команду,  обов’язково попередньо пройти он-лайн реєстрацію та відповісти на відбіркові запитання. Також охочі можуть взяти участь у грі у ролі глядачів.

Особливість чемпіонату полягає в тому, що це змагання не для професійних гравців, а для всіх шанувальників гри, які давно мріяли спробувати себе в якості знавців.

Організатори запрошують на легендарну гру, яка стартує 15 червня в комплексі Bartolomeo Best River Resort о 18:00,  усіх бажаючих.

Переможця визначатимуть за результатами трьох турів, у кожному з яких по 12 питань. Участь у чемпіонаті безкоштовна. Кількість команд обмежена.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...