App Store Google Play

У Дніпрі стартує перший міський чемпіонат з «Що? Де? Коли?»

11 Червня 13:00
У Дніпрі стартує перший міський чемпіонат з «Що? Де? Коли?»

15 червня у Дніпрі відбудеться перший міський чемпіонат з «Що? Де? Коли?». Про це повідомляється на сторінці заходу у Facebook, передає Дніпроград.

Формат гри передбачає одночасні змагання близько 30 команд по 6 чоловік у кожній у синхронному турнірі. Інтелектуальні змагання проходитимуть в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

Для того щоб взяти участь у чемпіонаті  необхідно: зібрати команду,  обов’язково попередньо пройти он-лайн реєстрацію та відповісти на відбіркові запитання. Також охочі можуть взяти участь у грі у ролі глядачів.

Особливість чемпіонату полягає в тому, що це змагання не для професійних гравців, а для всіх шанувальників гри, які давно мріяли спробувати себе в якості знавців.

Організатори запрошують на легендарну гру, яка стартує 15 червня в комплексі Bartolomeo Best River Resort о 18:00,  усіх бажаючих.

Переможця визначатимуть за результатами трьох турів, у кожному з яких по 12 питань. Участь у чемпіонаті безкоштовна. Кількість команд обмежена.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...