App Store Google Play

У Дніпрі п'ять тисяч дітей "влаштувалися на роботу" завдяки проекту "Місто професій"

11.06.2017 15:00
У Дніпрі п'ять тисяч дітей "влаштувалися на роботу" завдяки проекту "Місто професій"

Вчора, 10 червня, у Дніпрі відбулось інтерактивне профорієнтаційне свято для дітей «Місто професій». Про це повідомляє Дніпроград, посилаючись на сайт Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області.

Було представлено 8 рятувальних професій: пожежний, водолаз, рятувальник, піротехнік,  інспектор, психолог та інші. Також на заході були показані інші професії - продавець, журналіст, будівельник, криміналіст, поліцейський, кінолог, кондитер та багато інших.

Одягнені в бойовий одяг, діти вчилися ліквідовувати пожежу з допомогою пожежного ствола, гасили кошмою одяг на потерпілому, рятували потопаючого за допомогою кінця «Александрова», здійснювали переправу на мотузковому містку, заводили пожежний автомобіль та включали сирену. Психологи показали прийоми проведення тестування та визначати психічні стани постраждалого.

Кожна дитина отримала імпровізований паспорт, діти проходили експрес-курс навчання з обраної професії. Наприклад, волонтери Червоного Хреста навчали малечу основним аспектам надання допомоги постраждалому.

Захід викликав неабияке зацікавлення у мешканців та гостей обласного центру. Одна з найбільш цікавих професій для дітей була героїчна професія “пожежного-рятувальника”.

Фестиваль проводився з однією метою – надання дітям можливості в ігровій формі познайомитися з професіями і вибрати ту, якою вони прагнуть займатися в майбутньому.

Нагадаємо, що свято проводилось за підтримки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області у сквері Героїв, що поряд з Дніпропетровською ОДА.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...