App Store Google Play

На Дніпропетровщині стартує служба дорожної патрульної поліції

11 Червня 08:00
На Дніпропетровщині стартує служба дорожної патрульної поліції

9 червня під час прес-конференції анонсували про відбір кандидатів на службу у дорожню патрульну поліцію. Про це повідомляє Дніпроград, посилаючись на сайт Національної поліції Дніпропетровської області.

Відбір буде проводити поліцейська комісія, склад якої також визначиться обранням з-поміж кандидатів. За повідомленням тимчасового виконувача обов’язків заступника начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Володимира Богоноса, створення дорожньої патрульної поліції є черговим кроком у реформуванні поліції. Дорожній патруль буде сформований на базі Департаменту патрульної поліції України.

«Дорожня патрульна поліція буде забезпечувати безпеку на дорогах національного, міжнародного та регіонального значення. Поліцейські наряди працюватимуть на тих ділянках траси, де зафіксовано найбільший рівень ДТП. Перші 136 чоловік будуть обслуговувати трасу у напрямку Дніпро-Решетилівка, Дніпро-Павлоград, Дніпро – Запоріжжя-Сімферополь. Вони будуть підпорядковані на місцях управлінню патрульної поліції у Дніпрі. Також передбачено набір у дорожню поліцію, співробітники якої будуть підпорядковуватися Криворізькому ГУ НП та відповідно працювати на дорогах у напрямку Кривий Ріг- Кропивницький, Кривий Ріг – Нікополь тощо», - розповів Володимир Богоніс.

Як зазначається, зараз проходить набір у поліцейські комісії, які будуть затверджені вже найближчою сесією обласної ради. Пізніше обіцяють оголосити конкурсний набір на службу у дорожню патрульну поліцію в форматі конкурсного відбору.

З вересня планується, що майбутні поліцейські впродовж двох з половиною місяців пройдуть навчання. Очікується, що до кінця року новостворений підрозділ вже працюватиме на дорогах Дніпропетровщини.

Окрім цього, передбачено створення груп тактичної підтримки патрульної поліції. Перші 40 чоловік у Дніпрі вже набрані.

«Перші 40 чоловік зараз проходять навчання та вже 26 червня приступають до виконання своїх обов’язків як працівників груп тактичної підтримки патрульних поліцейських. Їх основне завдання – підтримка нарядів патрульної поліції, тобто виїзд та реагування на всі ускладнення оперативної обстановки. Крім того, на них буде покладено питання забезпечення пішого патрулювання та забезпечення публічного порядку під час проведення мирних зібрань», - зазначив тимчасовий виконувач обов’язків начальника управління патрульної поліції у Дніпрі Денис Пєтухов.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...