App Store Google Play

На Дніпропетровщині стартує служба дорожної патрульної поліції

11.06.2017 08:00
На Дніпропетровщині стартує служба дорожної патрульної поліції

9 червня під час прес-конференції анонсували про відбір кандидатів на службу у дорожню патрульну поліцію. Про це повідомляє Дніпроград, посилаючись на сайт Національної поліції Дніпропетровської області.

Відбір буде проводити поліцейська комісія, склад якої також визначиться обранням з-поміж кандидатів. За повідомленням тимчасового виконувача обов’язків заступника начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Володимира Богоноса, створення дорожньої патрульної поліції є черговим кроком у реформуванні поліції. Дорожній патруль буде сформований на базі Департаменту патрульної поліції України.

«Дорожня патрульна поліція буде забезпечувати безпеку на дорогах національного, міжнародного та регіонального значення. Поліцейські наряди працюватимуть на тих ділянках траси, де зафіксовано найбільший рівень ДТП. Перші 136 чоловік будуть обслуговувати трасу у напрямку Дніпро-Решетилівка, Дніпро-Павлоград, Дніпро – Запоріжжя-Сімферополь. Вони будуть підпорядковані на місцях управлінню патрульної поліції у Дніпрі. Також передбачено набір у дорожню поліцію, співробітники якої будуть підпорядковуватися Криворізькому ГУ НП та відповідно працювати на дорогах у напрямку Кривий Ріг- Кропивницький, Кривий Ріг – Нікополь тощо», - розповів Володимир Богоніс.

Як зазначається, зараз проходить набір у поліцейські комісії, які будуть затверджені вже найближчою сесією обласної ради. Пізніше обіцяють оголосити конкурсний набір на службу у дорожню патрульну поліцію в форматі конкурсного відбору.

З вересня планується, що майбутні поліцейські впродовж двох з половиною місяців пройдуть навчання. Очікується, що до кінця року новостворений підрозділ вже працюватиме на дорогах Дніпропетровщини.

Окрім цього, передбачено створення груп тактичної підтримки патрульної поліції. Перші 40 чоловік у Дніпрі вже набрані.

«Перші 40 чоловік зараз проходять навчання та вже 26 червня приступають до виконання своїх обов’язків як працівників груп тактичної підтримки патрульних поліцейських. Їх основне завдання – підтримка нарядів патрульної поліції, тобто виїзд та реагування на всі ускладнення оперативної обстановки. Крім того, на них буде покладено питання забезпечення пішого патрулювання та забезпечення публічного порядку під час проведення мирних зібрань», - зазначив тимчасовий виконувач обов’язків начальника управління патрульної поліції у Дніпрі Денис Пєтухов.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...