App Store Google Play

Ремонт другої частини Центрального мосту у Дніпрі розпочнуть у серпні - повністю міст не перекриватимуть

09.06.2017 18:30
Ремонт другої частини Центрального мосту у Дніпрі розпочнуть у серпні - повністю міст не перекриватимуть

У Дніпрі на Центральному мості тривають ремонтні роботи. Перейти до реконструкції другої частини переправи генпідрядники планують вже у серпні. Повністю міст не перекриватимуть.

Щодня тут працюють близько 80 ремонтників. На переправі встановлене спеціальне оснащення, що дає робітникам можливість спускатися під неї. Наступного тижня планують спорудити додатковий такий комплекс.

Водночас після «розтину» споруди, що засвідчив подекуди геть жалюгідний стан її балок і опор, підрядники продовжують знаходити нові руйнування.  Наприклад, за понад півстоліття експлуатації без ремонту бетон, який вкриває міст, кришиться просто в руках.

Ремонтники вже закінчили реконструкцію семи балок. Під час ремонту одну з найбільш ушкоджених балок підсилять підтримувальною стрічкою з вуглепластику. Після цього конструкція прослужить не менше 20 років.

«Якби ми залишили її в такому стані, вона б і надалі прогиналася. І за рік-два могла б просто впасти», – розповів директор генпідрядної організації Михайло Світлинець під час огляду мосту 9 червня.

Загалом планують реконструювати близько 70 балок. На переправі також частково встановили бетонні відбійники й розпочали розширення її країв.
Також два тижні тому мер Дніпра Борис Філатов особисто переконався, в якому стані перебуває підводна частина Центрального мосту. Під час інспекції водолази Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) обстежили опори під водою. За їхнім висновком, ця частина конструкцій – у задовільному стані.

Нагадаємо, що капітальний ремонт Центрального мосту в Дніпрі стартував на початку цієї весни. Із 1966 року це – перші масштабні роботи з відновлення переправи. Завершити реконструкцію планують до кінця року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...