App Store Google Play

Основні атмосферні забруднення на Дніпропетровщині відбуваються за участі Криворізької та Придніпровської ТЕС

09.06.2017 17:20
Основні атмосферні забруднення на Дніпропетровщині відбуваються за участі Криворізької та Придніпровської ТЕС

Сьогодні, 9 червня, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" директор Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації Руслан Стрілець розповів про ситуацію з навколишнім середовищем на Дніпропетровщині. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За результатами дослідження минулого року Дніпропетровщина отримала більше 800 тис тон викидів в атмосферу. Близько 300 млн тон відходів була утворена підприємствами гірничо-металургійної галузі.

"В цілому, показники здаються неймовірно великими, проте саме наш регіон виготовляє близько 22% всієї товарної продукції України, і відповідно має найбільше техногенне навантаження. Проте з 2015 року в області працює комплексна екологічна програма, так звана стратегія, яка включає в себе заходи спрямовані на поліпшення екологічного стану регіону", - розповів Стрілець.

На сьогодні 96% екологічного навантаження здійснює 25 основних підприємств-забруднювачів.

"В них входять гірничо-металургійні комплекси. З ними були проведені консультації та співпраця в рамках цієї екологічної програми. Було визначено ряд заходів, який вони будуть робити за власний кошт. Загальна сума інвестицій, які вони зобов'язані вкласти протягом 10 років в збереження екології, склала 26 млрд грн. На початок року сума, яка вже реалізувалася склала близько 2,5 млрд грн", - зазначив фахівець.

За словами Руслана Стрільця, основні атмосферні забруднення наразі існують через відсутність модернізованих заходів та екологічної безвідповідальності двох підприємств - це Криворізька ТЕС та Придніпровська ТЕС.

Також важливим питанням на сьогодні є екологічний стан річки Дніпро. 

"У Дніпрі порушена екосистема. Першим фактором, який впливає на стан водоймища - це робота тих самих підприємств, які забруднюють стічними водами річку. Вже сьогодні велика кількість заводів та ТЕС, які скидають технічну воду в Дніпро, перейшли на замкнуті цикли водообігу. Протягом виконання зазначеної програми ми розраховуємо на повний перехід усіх підприємств на подібний цикл", - зазначив Стрілець. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...