App Store Google Play

Борис Філатов урочисто привітав авторів проектів-переможців "Бюджету участі"

9 Червня 08:30
Борис Філатов урочисто привітав авторів проектів-переможців "Бюджету участі"

8 червня в приміщенні міської ради очільник міста Борис Філатов урочисто привітав авторів найкращих проектів-переможців за підсумками відкритого голосування в рамках програми "Бюджет участі". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Протягом місяця дніпряни активно голосували за запропоновані громадські ініціативи, і врешті обрали 64 найкращі проекти. Більшість ініціатив стосуються комунального господарства, благоустрою та спортивної галузі.

"На реалізацію 14 великих і 50 малих проектів у Дніпровській мерії виділили 16 млн грн. Сьогодні вийшли на фінішну пряму проекту «Бюджет участі», проте попереду чекає велика робота - реалізація ініціатив-переможців. Впровадження та успішне проведення цього масштабного проекту є одним з великих кроків до розвитку прямої демократії. Новий етап прийому нових заявок та тих, які не перемогли на цей раз, розпочнеться вже 19 червня. І хочу заявити, що міська влада збільшує фінансування для нового набору громадських проектів на наступний рік", – зазначив Борис Філатов.

Абсолютними лідерами голосування стали проекти у сфері культури та туризму (20,5 % голосів), спорту (18,8% голосів), освіти (13,5 % голосів), благоустрою та інфраструктури (12,8% голосів). Серед них проекти-переможці стосовно підтримки розвитку дитячого спорту, поліпшення бази музичних шкіл, створення сучасного коворкінг-центру для молоді, енергозберігаючі заходи у школах міста, створення зони відпочинку та оздоровлення. Протягом року місцева влада зобов'язана повністю реалізувати проекти, які перемогли у голосуванні.

"Завдяки впровадженню громадського бюджету вдалося створити величезну базу потреб мешканців і побачити, на що мешканці міста звертають увагу і чого вони потребують. Дуже позитивним моментом є соціальний вибух активності мешканців. Протягом усього місяця голосування тривала запекла боротьба за кожний голос. Цей процес також дозволив виявити нових громадських лідерів, які співпрацюють з органами влади і здійснюють контролюючу функцію. А ще люди навчилися об’єднуватися навколо ідей і проектів - це найголовніше", - вважає автор проекту-переможця "Молодіжний коворкінг-центр" Владислав Мельничук.

Нагадаємо, серед українських міст-учасників програми «Бюджет участі» Дніпро став рекордсменом із активності під час голосування. Свою думку висловили 37,5 тис. містян. Це майже 4%. Водночас у Києві цей показник склав 1%, у Львові – 2,5%. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...