App Store Google Play

Борис Філатов урочисто привітав авторів проектів-переможців "Бюджету участі"

09.06.2017 08:30
Борис Філатов урочисто привітав авторів проектів-переможців "Бюджету участі"

8 червня в приміщенні міської ради очільник міста Борис Філатов урочисто привітав авторів найкращих проектів-переможців за підсумками відкритого голосування в рамках програми "Бюджет участі". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Протягом місяця дніпряни активно голосували за запропоновані громадські ініціативи, і врешті обрали 64 найкращі проекти. Більшість ініціатив стосуються комунального господарства, благоустрою та спортивної галузі.

"На реалізацію 14 великих і 50 малих проектів у Дніпровській мерії виділили 16 млн грн. Сьогодні вийшли на фінішну пряму проекту «Бюджет участі», проте попереду чекає велика робота - реалізація ініціатив-переможців. Впровадження та успішне проведення цього масштабного проекту є одним з великих кроків до розвитку прямої демократії. Новий етап прийому нових заявок та тих, які не перемогли на цей раз, розпочнеться вже 19 червня. І хочу заявити, що міська влада збільшує фінансування для нового набору громадських проектів на наступний рік", – зазначив Борис Філатов.

Абсолютними лідерами голосування стали проекти у сфері культури та туризму (20,5 % голосів), спорту (18,8% голосів), освіти (13,5 % голосів), благоустрою та інфраструктури (12,8% голосів). Серед них проекти-переможці стосовно підтримки розвитку дитячого спорту, поліпшення бази музичних шкіл, створення сучасного коворкінг-центру для молоді, енергозберігаючі заходи у школах міста, створення зони відпочинку та оздоровлення. Протягом року місцева влада зобов'язана повністю реалізувати проекти, які перемогли у голосуванні.

"Завдяки впровадженню громадського бюджету вдалося створити величезну базу потреб мешканців і побачити, на що мешканці міста звертають увагу і чого вони потребують. Дуже позитивним моментом є соціальний вибух активності мешканців. Протягом усього місяця голосування тривала запекла боротьба за кожний голос. Цей процес також дозволив виявити нових громадських лідерів, які співпрацюють з органами влади і здійснюють контролюючу функцію. А ще люди навчилися об’єднуватися навколо ідей і проектів - це найголовніше", - вважає автор проекту-переможця "Молодіжний коворкінг-центр" Владислав Мельничук.

Нагадаємо, серед українських міст-учасників програми «Бюджет участі» Дніпро став рекордсменом із активності під час голосування. Свою думку висловили 37,5 тис. містян. Це майже 4%. Водночас у Києві цей показник склав 1%, у Львові – 2,5%. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...