App Store Google Play

Влітку збільшується кількість наркозалежних серед молоді, - експерт

8 Червня 14:20
Влітку збільшується кількість наркозалежних серед молоді, - експерт

З настанням літа збільшується кількість молодих людей, що вживають наркотичні препарати. Про це у медіа-центрі «Інформатор» розповіла нарколог Тетяна Гавриленко, передає Дніпроград.

«Все більше і більше дітей та підлітків, найчастіше саме у літній час, намагаються змінити свій стан і отримати нові враження. Батьки зайняті на роботі, менше контролю, і діти, приходячи на прийом вже зі стажем вживання наркотиків, розповідають, що знайомство з наркотиками відбулося саме в літній період», - розповідає в.о. завідуючої Дніпропетровського наркотичного диспансеру Тетяна Гавриленко.

Спеціаліст також наголошує, що дуже багато батьків звертаються за консультацією з настанням весняно-літнього періоду. Варто звернути увагу на такі симптоми: дуже довгий або дуже короткий сон; зависокий або занизький апетит; розширені або звужені зіниці. У разі підозри лікар закликає не соромитися звертатися за консультацією до психологів та наркологів.

У літній період більше роботи стає і у правоохоронних органів. Поліція проводить профілактичні заходи та спілкується з дітьми. Також прес-офіцер патрульної поліції Дмитро Карманов наголосив, що проблема стоїть гостро також з водіями, які часто знаходяться в стані наркотичного сп’яніння.

«Патрульна поліція виявляє ознаки наркотичного або алкогольного сп’яніння та відправляє людину до наркологічного диспансеру на медичне обстеження», - описав алгоритм роботи патрульних прес-офіцер.

За водіння у стані сп’яніння людині виписують штраф у розмірі 10 200 гривень, а також у водія вилучають права на рік. Однак, наркотична індустрія розвивається швидше, ніж закони та постанови в Україні, тому часто експертиза не може довести факт сп’яніння.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...