App Store Google Play

Влітку збільшується кількість наркозалежних серед молоді, - експерт

08.06.2017 14:20
Влітку збільшується кількість наркозалежних серед молоді, - експерт

З настанням літа збільшується кількість молодих людей, що вживають наркотичні препарати. Про це у медіа-центрі «Інформатор» розповіла нарколог Тетяна Гавриленко, передає Дніпроград.

«Все більше і більше дітей та підлітків, найчастіше саме у літній час, намагаються змінити свій стан і отримати нові враження. Батьки зайняті на роботі, менше контролю, і діти, приходячи на прийом вже зі стажем вживання наркотиків, розповідають, що знайомство з наркотиками відбулося саме в літній період», - розповідає в.о. завідуючої Дніпропетровського наркотичного диспансеру Тетяна Гавриленко.

Спеціаліст також наголошує, що дуже багато батьків звертаються за консультацією з настанням весняно-літнього періоду. Варто звернути увагу на такі симптоми: дуже довгий або дуже короткий сон; зависокий або занизький апетит; розширені або звужені зіниці. У разі підозри лікар закликає не соромитися звертатися за консультацією до психологів та наркологів.

У літній період більше роботи стає і у правоохоронних органів. Поліція проводить профілактичні заходи та спілкується з дітьми. Також прес-офіцер патрульної поліції Дмитро Карманов наголосив, що проблема стоїть гостро також з водіями, які часто знаходяться в стані наркотичного сп’яніння.

«Патрульна поліція виявляє ознаки наркотичного або алкогольного сп’яніння та відправляє людину до наркологічного диспансеру на медичне обстеження», - описав алгоритм роботи патрульних прес-офіцер.

За водіння у стані сп’яніння людині виписують штраф у розмірі 10 200 гривень, а також у водія вилучають права на рік. Однак, наркотична індустрія розвивається швидше, ніж закони та постанови в Україні, тому часто експертиза не може довести факт сп’яніння.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...