App Store Google Play

Влітку збільшується кількість наркозалежних серед молоді, - експерт

08.06.2017 14:20
Влітку збільшується кількість наркозалежних серед молоді, - експерт

З настанням літа збільшується кількість молодих людей, що вживають наркотичні препарати. Про це у медіа-центрі «Інформатор» розповіла нарколог Тетяна Гавриленко, передає Дніпроград.

«Все більше і більше дітей та підлітків, найчастіше саме у літній час, намагаються змінити свій стан і отримати нові враження. Батьки зайняті на роботі, менше контролю, і діти, приходячи на прийом вже зі стажем вживання наркотиків, розповідають, що знайомство з наркотиками відбулося саме в літній період», - розповідає в.о. завідуючої Дніпропетровського наркотичного диспансеру Тетяна Гавриленко.

Спеціаліст також наголошує, що дуже багато батьків звертаються за консультацією з настанням весняно-літнього періоду. Варто звернути увагу на такі симптоми: дуже довгий або дуже короткий сон; зависокий або занизький апетит; розширені або звужені зіниці. У разі підозри лікар закликає не соромитися звертатися за консультацією до психологів та наркологів.

У літній період більше роботи стає і у правоохоронних органів. Поліція проводить профілактичні заходи та спілкується з дітьми. Також прес-офіцер патрульної поліції Дмитро Карманов наголосив, що проблема стоїть гостро також з водіями, які часто знаходяться в стані наркотичного сп’яніння.

«Патрульна поліція виявляє ознаки наркотичного або алкогольного сп’яніння та відправляє людину до наркологічного диспансеру на медичне обстеження», - описав алгоритм роботи патрульних прес-офіцер.

За водіння у стані сп’яніння людині виписують штраф у розмірі 10 200 гривень, а також у водія вилучають права на рік. Однак, наркотична індустрія розвивається швидше, ніж закони та постанови в Україні, тому часто експертиза не може довести факт сп’яніння.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...